Totolotek

4.2 Ranking
dealimage
Bez depozytu! Plus bonus za wpłatę Wykorzystaj kod: aktywny po wpłacie
Pros

Zalety

  • Uznana marka
  • Bonus bez depozytu
  • Obszerna oferta
  • Super pomoc
Pros

Wady

  • Słaba oferta live
  • Szybkość wypłat
500zł
Bez depozytu! Plus bonus za wpłatę
Kod bonusa: aktywny po wpłacie

Informacje

Nazwa Totolotek
Data powstania 1996
Lokalizacja Polska
Wpłata od 1zł
Zakłady live TAK
Polska pomoc TAK
Brak podatku NIE
Limity TAK
Zakład od 1 zł

Totolotek Ocena

Szata graficzna
Bonus powitalny
Ilość zakładów
Pomoc graczom
Wiarygodność
Ogólna ocena

Wchodząc na stronę internetową legalnego bukmachera Totolotek zauważmy od razu jej kolorystykę. Która mocno przykuwa uwagę i jest mocno stonowana i praktyczna.

Następnie widzimy już możliwość zawierania zakładów online. Strona jest prosta i czytelna. Poza tym łatwo i szybko można się po niej poruszać. Jeśli chodzi o samego bukmachera to jest on jednym z największych bukmacherów działających legalnie w Polsce (dawniej Totomix).

Na rynku działa już od wielu wielu lat i jest rozpoznawalną i charakterystyczną marką.

Jak u wielu innych bukmacherów również tutaj mamy możliwość zawierania legalnie zakładów bukmacherskich na wszystkie nam znane ligi piłkarskie, siatkówki, koszykówki i innych znanych dyscyplin sportowych. Wszystko oczywiście w języku polskim.

Serwis bukmacherski jest w pełni wiarogodny i wypłacalny o czym świadczą pozytywne opinie wielu graczy na polskich forach bukmacherskich.

Polecamy! Tu rozdajemy po 20zł za rejestrację – do końca miesiąca!

Obsługa klienta naprawdę na wysokim poziomie. Mamy kilka opcji kontaktu z supportem, nawet online, dzięki czemu szybko możemy załatwić dręczące nas sprawy i problemy które pojawiły się podczas obstawiania meczów i wydarzeń sportowych.

Wpłaty i wypłaty w Totolotku możemy wykonywać poprzez kilka form płatności – przelewy czy chociażby Dotpay czy Transferuj.pl

Konto zakładamy oczywiście w złotówkach. Minimalna wpłata to 1zł, podobnie jak wypłata i stawka 😉

 

Co do samych zakładów to oferta trzeba przyznać jest bogata. Góruje oczywiście piłka nożna, ale znajdziemy zakłady na mniej popularne dyscypliny sportowe. Opcje zawarcia zakładu na jeden mecz jest wiele. Zatem nawet doświadczeni gracze znajdą tu coś dla siebie.

Plusem jest możliwość zawierania zakładów przed meczem czy w trakcie jego trwania.

 

Dodatkowo do niemal każdego z nich mamy możliwość podglądu poprzez przekaż na żywo czy animacje. Ważne jest również to, że w prosty i szybki sposób możemy obstawić dane zdarzenie sportowe. To naprawdę bardzo ważne, szczególnie dla początkujących graczy, którzy bardzo chwalą sobie owego bukmachera. Nie zapominajmy oczywiście o bonusach, które możemy wykorzystać już przy pierwszym depozycie.

Polecamy! Tu rozdajemy po 20zł za rejestrację – do końca miesiąca!

Organizowane są poza tym inne akcje promocyjne i zachęcające do zawierania zakładów.

 

Moja opinia o Totolotek.pl

Podsumowując. Totolotek.pl to kolejna ciekawa opcja dla graczy – bardzo dobry program lojalnościowy dla stale obstawiających. Szybki, profesjonalny i miły support. A do tego ciekawa oferta zakładów i konkurencyjne kursy w stosunku do innych firm bukmacherskich. Sporo meczów na żywo do obstawiania oraz fajny bonus bez depozytu + za wpłatę. Polecam nie tylko początkującym.