Obstawianie bez podatku a kursy u bukmachera

PROMOCJE na MŚ: FORTUNA - na stronie | eTOTO - odbierz 2000zł
LV BET - odbierz 1000zł | Totolotek - odbierz 1000zł
najwyzsze-kursy-bukmacherskie-150x150 typy bukmacherskie Obstawianie bez podatku Kursy bukmacherskie

Każdy z Nas na początku gry nie chciałby płacić podatku i wykonywać obstawianie bez podatku. I powiem Wam aktualnie jest to możliwe u kilku legalnych bukmacherów!

Jednym z nich jest totolotek.pl – tu oferują zakłady bez podatku w każdy piątek! Do tego 20zł za rejestrację (bonus bez depozytu) i już można fajnie pograć! Ponadto taką ofertę i obstawianie bez podatku z tym że w środę ma na tą chwilę forbet.pl.

Poszukując wysokich kursów musimy skupić na dwóch aspektach. Pierwszym z nich jest oczywiście porównaniu kursów u bukmacherów, u których mamy założone konta. To jedna z najprostszych i najbardziej popularnych metod jeśli chodzi o najwyższe kursy bukmacherskie.

TOP 3 promocji bukmacherskich:

Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 150 zł i 400 zł za wpłatę – więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł za wpłatę – więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł za wpłatę – więcej na www.totolotek.pl

Jest jeszcze jedna metoda choć może zdarzyć się i tak, że nie zastosujemy jej u wszystkich bukmacherów.

Obstawianie a kursy

Jednak zacznijmy od początku. Na przykład dajmy jakikolwiek mecz piłki nożnej, gdzie zagra drużyna A i drużyna B. My obstawiamy zwycięstwo grupy A po kursie 1,55. Warto jednak zauważyć na inne propozycje bukmachera dotyczące tego samego meczu. Mamy do dyspozycji jeszcze jedną opcję, która znaczy dokładnie to samo – handicap azjatycki (dla grupy A) -0,5 po kursie 1,575.

Te dwie opcje to tak naprawdę ten jeden sam typ. Jeśli wygra drużyna A to możemy wygrać więcej pieniędzy jeśli nie postawimy na czystą wygraną, ale właśnie na handicap. Przykład ten bardzo dobrze ukazuje dlaczego warto poświęcić więcej czasu nie tylko na analizę spotkania, ale również na samo obstawianie typów. Oczywiście znajdą się osoby, dla których takie różnice nie robią zbyt dużego wrażenia i odpuszczają sobie tego typu zabawę.

Faktem jest, że jeśli nie zamierzamy grać długo to taka taktyka może nie robić nam większej różnicy. Mimo wszystko należy zauważyć, że właśnie wtedy stawiamy duże kwoty. A przy nich różnica już będzie widoczna. I tak obstawiając powyższy mecz na kwotę 1000 złotych, ta różnica wyniesie 25 złotych. Grając w innej walucie te różnice są jeszcze bardziej widoczne.

Obstawiaj rozważnie!

Jeśli gramy przed dłuższy okres i zamierzamy nadal grać to takie zachowanie jest jak najbardziej mile widziane.

A w forBET ? Teraz dają nawet i 600zł za pierwszą wpłatę!

Nie stawiamy zazwyczaj wysokich kwot, ponieważ wielu graczy gra płaską stawką. Jednak jeśli robimy statystyki własnej gry to zaobserwujemy różnicę, która w sumie może dać nam naprawdę ciekawy zysk. Takich opcji wyboru nie jest zbyt wiele.

Mimo wszystko przeglądając opcje jakie możemy obstawić w danym spotkaniu sportowym warto zwrócić uwagę na nie wszystkie i wybrać oczywiście te najbardziej optymalne rozwiązania. A jeśli chcesz obstawiać bez podatku to zapraszamy na www.totolotek.pl


Zostaw komentarz