Typy na MŚ 2018 w piłce nożnej (Rosja)

Dodane przez Typowanie meczów
mistrzostwo-swiata-w-pilce-150x150 typy bukmacherskie piłka nożna mundial MŚ 2018

Polska piłka nożna ostatnio ma się coraz to lepiej. Piszę o tym nie tylko patrząc na miejsce jakie zajęliśmy w grupie eliminacji do MŚ 2018 ale dodatkowo po atmosferze dokoła załogi Nawałki która jest nadzwyczaj dobra – a co ostatnimi czasy należało do rzadkości.
A sam awans na MŚ w 2018 roku dopełnił wszystkiego i atmosfera jest jeszcze lepsza niż przed eliminacjami.

Tymczasem czas na MŚ 2018 w piłce nożnej w Rosji czyli Mundial!

Nasi zawodnicy rozpoczną walkę z Senegalem a następnie podejmą Kolumbię i na koniec fazy grupowej Japonię. A dalej …

No cóż wiele wskazuje na to że tym razem wyjdziemy z grupy na Mistrzostwach Świata 😉

Awans do następnej fazy na Mundialu w Rosji osiągną 2 teamy które zagrają w 1/8 finału Mistrzostw.

 

UWAGA! Na stronie fortuna.pl pojawiły się już zakłady na MŚ!

 

Analizując drużyny z jakimi zagramy, trudno nie zgodzić się z ekspertami którzy opowiadają że wylosowaliśmy prostą grupę. Wprawdzie ja to oceniam inaczej, iż takie zestawy zespołów „łatwe” są najtrudniejsze gdyż każda reprezentacja będzie bić się na maksa albowiem chyba taka sama myśl im przyświeca pewnie po losowaniu.

Na dole przedstawiamy typy piłkarskie na następne pojedynki w polskiej grupie MŚ 2018 które nie powinniśmy przegrać.

 

Kompletny kalendarz  i grupy Mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 :

Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj

Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran

Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania

Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria

Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia

Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa

Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia

Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia

TOP 3 promocji bukmacherskich:

Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 115 zł i 400 zł za wpłatę – więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł za wpłatę – więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł za wpłatę – więcej na www.totolotek.pl

 

Grupa A
Kolejka 1
Rosja – Arabia Saudyjska, 14 czerwca, 17:00 – nasz typ: 1
A1-A2 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Egipt – Urugwaj, 15 czerwca, 14:00 – nasz typ: X
A3-A4 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena

Kolejka 2
Rosja – Egipt, 19 czerwca, 20:00
A1-A3 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Urugwaj – Arabia Saudyjska 20 czerwca, 17:00
A4-A2 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena

Kolejka 3
Urugwaj – Rosja 25 czerwca, 16:00
A4-A1 / Samara, Kosmos Ariena
Arabia Saudyjska – Egipt 25 czerwca, 16:00
A2-A3 / Wołgograd, Wołgograd Ariena

Grupa B
Kolejka 1
Maroko – Iran 15 czerwca, 17:00 – nasz typ: 1
B3-B4 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Portugalia – Hiszpania 15 czerwca, 20:00 – nasz typ: X
B1-B2 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

Kolejka 2
Portugalia – Maroko 20 czerwca, 14:00
B1-B3 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Iran – Hiszpania 20 czerwca, 20:00
B4-B2 / Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Iran – Portugalia 25 czerwca, 20:00
B4-B1 / Sarańsk, Mordowija Ariena
Hiszpania – Maroko 25 czerwca, 20:00
B2-B3 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad

Nowy bukmacher! Odbierz 20zł bez depozytu i do 1000zł za wpłatę!

Grupa C
Kolejka 1
Francja – Australia 16 czerwca, 12:00 – nasz typ: 1
C1-C2 / Kazań, Kazań Ariena
Peru – Dania 16 czerwca, 18:00 – nasz typ: 2
C3-C4 / Sarańsk, Mordowija Ariena

Kolejka 2
Dania – Australia 21 czerwca, 14:00
C4-C2 / Samara, Kosmos Ariena
Francja – Peru 21 czerwca, 17:00
C1-C3 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena

Kolejka 3
Dania – Francja 26 czerwca, 16:00
C4-C1 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Australia – Peru 26 czerwca, 16:00
C2-C3 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

Grupa D
Kolejka 1
Argentyna – Islandia 16 czerwca, 15:00 – nasz typ: 1
D1-D2 / Moskwa, Otkrytije Ariena
Chorwacja – Nigeria 16 czerwca, 21:00 – nasz typ: 1
D3-D4 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad

Kolejka 2
Argentyna – Chorwacja 21 czerwca, 20:00
D1-D3 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod
Nigeria – Islandia 22 czerwca, 17:00
D4-D2 / Wołgograd, Wołgograd Ariena

Kolejka 3
Nigeria – Argentyna 26 czerwca, 20:00
D4-D1 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Islandia – Chorwacja 26 czerwca, 20:00
D2-D3 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena

Promocja w FORTUNIE: 115zł na darmowy zakład + 400zł za wpłatę

Grupa E
Kolejka 1
Kostaryka – Serbia Serbia 17 czerwca, 14:00 – nasz typ: X
E3-E4 / Samara, Kosmos Ariena
Brazylia – Szwajcaria 17 czerwca, 20:00 – nasz typ: 1
E1-E2 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena

Kolejka 2
Brazylia – Kostaryka 22 czerwca, 14:00
E1-E3 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Serbia Serbia – Szwajcaria 22 czerwca, 20:00
E4-E2 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad

Kolejka 3
Serbia Serbia – Brazylia 27 czerwca, 20:00
E4-E1 / Moskwa, Otkrytije Ariena
Szwajcaria – Kostaryka 27 czerwca, 20:00
E2-E3 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod

Grupa F
Kolejka 1
Niemcy – Meksyk 17 czerwca, 17:00 – nasz typ: 1
F1-F2 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Szwecja – Korea Południowa 18 czerwca, 14:00 – nasz typ: 1
F3-F4 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod

Kolejka 2
Korea Południowa – Meksyk 23 czerwca, 17:00
F4-F2 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena
Niemcy – Szwecja 23 czerwca, 20:00
F1-F3 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

Kolejka 3
Korea Południowa – Niemcy 27 czerwca, 16:00
F4-F1 / Kazań, Kazań Ariena
Meksyk – Szwecja 27 czerwca, 16:00
F2-F3 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena

Polecamy! Tu rozdajemy po 20zł za rejestrację – do końca miesiąca!

Grupa G
Kolejka 1
Belgia – Panama 18 czerwca, 17:00 – nasz typ: 1
G1-G2 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt
Tunezja – Anglia 18 czerwca, 20:00 – nasz typ: 2
G3-G4 / Wołgograd, Wołgograd Ariena

Kolejka 2
Belgia – Tunezja 23 czerwca, 14:00
G1-G3 / Moskwa, Otkrytije Ariena
Anglia – Panama 24 czerwca, 14:00
G4-G2 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod

Kolejka 3
Anglia – Belgia 28 czerwca, 20:00
G4-G1 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad
Panama – Tunezja 28 czerwca, 20:00
G2-G3 / Sarańsk, Mordowija Ariena

 

Grupa H
Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – nasz typ: 1
H3-H4 / Sarańsk, Mordowija Ariena

Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – nasz typ: 1
H1-H2 / Moskwa, Otkrytije Ariena

Nowy bukmacher! Odbierz 20zł bez depozytu i do 1000zł za wpłatę!

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – nasz typ: X
H4-H2 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena

Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – nasz typ: 2
H1-H3 / Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – nasz typ: 2
H4-H1 / Wołgograd, Wołgograd Ariena

Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – nasz typ: 2
H2-H3 / Samara, Kosmos Ariena

 

1/8 finału
30 czerwca, 16:00
(50) 1C-2D / Kazań, Kazań Ariena
30 czerwca, 20:00
(49) 1A-2B / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt
1 lipca, 16:00
(51) 1B-2A / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
1 lipca, 20:00
(52) 1D-2C / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod
2 lipca, 16:00
(53) 1E-2F / Samara, Kosmos Ariena
2 lipca, 20:00
(54) 1G-2H / Rostów nad Donem, Rostow Ariena
3 lipca, 16:00
(55) 1F-2E / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
3 lipca, 20:00
(56) 1H-2G / Moskwa, Otkrytije Ariena

1/4 finału
6 lipca, 16:00
(57) 49-50 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod
6 lipca, 20:00
(58) 53-54 / Kazań, Kazań Ariena
7 lipca, 16:00
(60) 55-56 / Samara, Kosmos Ariena
7 lipca, 20:00
(59) 51-52 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

1/2 finału
10 lipca, 20:00
57-58 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
11 lipca, 20:00
59-60 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki

Mecz o 3 miejsce
14 lipca, 16:00
Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg

Finał
15 lipca, 17:00
Moskwa


Zostaw komentarz