Wirtualne zakłady bukmacherskie – co to szybki zakład?

PROMOCJE na MŚ: FORTUNA - na stronie | eTOTO - odbierz 2000zł
LV BET - odbierz 1000zł | Totolotek - odbierz 1000zł
wirtualne-zaklady-bukmacherskie-szybki-zaklad-150x150 zakłady bukmacherskie Szybki zakład Obstawianie na żywo

Typując mecze na żywo na wirtualnych zakładach bukmacherskich doskonale wiemy jak szybko zmienia się przebieg samego meczu, a co za tym idzie – kursy na poszczególne mecze. Z pewnością nie raz mieliśmy tak, że brakowało nam dosłownie ułamków sekund, by nasz kupon był zatwierdzony.

Faktem jest, że obstawiania na żywo znacząco różni się od przedmeczowych typów. Bukmacherzy internetowi specjalnie dla graczy, którym często brakowało niewiele czasu do obstawiania kuponów stworzyli opcję pod nazwą „szybki zakład”.

Co to szybki zakład?

To nic innego jak przyjęcie szybko kuponu, który wcześniej przygotowaliśmy. Włączając tę opcję ustawiamy kwotę za jaką chcemy obstawić kupon. Po wciśnięciu tego co chcemy obstawić kupon automatycznie jest przyjmowany.

Nowy bukmacher! Odbierz 20zł bez depozytu i do 1000zł za wpłatę!

Należy zatem jednocześnie uważać na to, gdyż nie ma później możliwości anulowania kuponu.

Przykładowo chcąc obstawić „powyżej 2,5 bramki” klikając na ten przycisk od razu obstawiamy kupon za podaną wcześniej kwotę. Nie tworzymy zatem kuponu jak dotychczas. Szybki zakład głównie stosowany jest podczas obstawiania na żywo. Dzięki temu, że nie musimy tracić kolejnych sekund na wypełnianie niemal od początku kuponu.

Ma on jednak i swoje wady

Należy ostrożnie zwracać uwagę na to czy nadal mamy włączoną tę opcję, kiedy myśląc, że dodajemy typ jedynie do kuponu, by dopiero później go zaakceptować. W przypadku szybkiego zakładu nikt nie będzie nas ponownie pytał czy akceptujemy swój wybór. Nie jesteśmy zmuszani, by z tego korzystać. Pewnym jest jednak to, że wielu graczom, którzy obstawiają na żywo ta funkcja bardzo pomaga.

Dzięki niej są w stanie szybko zawrzeć kupon. W przypadku tworzenia kuponu ze spotkań, które dopiero się zaczną wydaje się, że jest to zbędne. Wtedy to kursy się nie zmieniają tak często i spokojnie mamy wiele czasu, by stworzyć kupon.

TOP 3 promocji bukmacherskich:

Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 150 zł i 400 zł za wpłatę – więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł za wpłatę – więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł za wpłatę – więcej na www.totolotek.pl

Gdzie możemy znaleźć włączenie opcji szybkiego zakładu?

Z pewnością znajduje się on blisko zakładki „kupon”. Po ustawieniu wszystkich parametrów możemy od razu korzystać z tej opcji. Szybko możemy również z niej zrezygnować – wystarczy wyłączyć szybki zakład i będziemy mogli wysyłać kupony jak dotychczas.