Bonusy bukmacherskie 2018 – bez depozytu (za rejestrację)

Raporty tyczące się rozkwitu branży bukmacherskiej wyraziście wskazują na postępujący wzrost zainteresowania zakładami wzajemnymi online.

W Kraju dodatkowym składnikiem wpływającym na rozszerzenie znaczenia internetowych bukmacherów jest nowa ustawa hazardowa, z którą wiążemy i mamy nadzieję  na pojawianie się na lokalnym rynku nowych podmiotów świadczących usługi z zakresu zakładów wzajemnych.

Duża konkurencja wymusza na legalnych firmach bukmacherskich poszerzenie propozycji mającej na celu pozyskanie nowych użytkowników, toteż każdy jeden operator władający koncesją Ministerstwa Finansów mocno zachęca nowych typujących bonusem na start od depozytu.

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz - więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Dodatek powitalny to wyjątkowo popularna promocja oraz często pierwsza na jaką natrafia się gracz wyszukujący informacji o bukmacherach. W artykule przedstawimy przebojowe dodatki bukmacherskie które są osiągalne dla każdego u praktycznie każdego bukmachera. Dodatkowo skonfrontujemy oferty bukmacherskie przygotowany z myślą o polskich graczach.

 

BONUS OD DEPOZYTU CZYLI ZA REJESTRACJĘ

Na użytkowników portali bukmacherskich czeka moc promocji, więc jeśli dalej nie otworzyłeś konta to zdołasz przebierać w ofertach. Bonus od wkładu czyli wpłaty to bezdyskusyjna podstawa u bukmacherów. Znajdziemy go we wszelkim szanującym się serwisie przyjmującym zakłady, jednakże nie wszyscy konsumenci wiedzą jak wyszukać najlepszy bonus od wkładu, a zdarza się iż niektóre firmy bukmacherskie mają go o tak słabych warunkach że lepiej ich omijać szerokim łukiem.

Jeżeli jesteś zdecydowany na grę i chcesz otrzymać kasę na start to winieneś zaznajomić się z regulaminem promocji!

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Przede wszystkim należy zwrócić atencję na zasady pozyskania od buka takowego bonusu.
Po pierwsze zweryfikuj wymagania tyczące się minimalnego kursu gwarantującego uzyskanie dodatku oraz liczbę obrotów bonusem.

Jeśli dysponujesz malutką kwotą na początek zastanów się nad niższymi ofertami. Na forbet.pl zdołasz uzyskać dodatkowo 600 ZŁ, ale dodatek będzie wynosił 100 % Twojego pierwotnego wkładu, toteż wpłacając np. tylko 300 ZŁ opłaca Ci się skorzystać z serwisu www.fortuna.pl.

Jeżeli chcesz wpłacić nawet 1000 zł to opłaca się najbardziej bonus na start oferowany przez LVbet.pl, ale to dla graczy którzy jużtrochę liznęli obstawianie meczów online.

 

NAJLEPSZY BONUS NA START 2018

Wybraliśmy trzy najciekawsze naszym zdaniem dodatki/bonusy na start z podziałem na kwotę którą chcesz przeznaczyć na pierwszy depozyt.

Który bonus początkowy wybrać ?
Podzieliliśmy oferty wobec zasobności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś typerem, który chce grać ostro i na początek ma nawet 1000 zł to zagraj w LVBET.PL. Min kwota wkładu wynosi 10 zł, maksymalnie zdołasz dostać i 1000 zł na obstawianie.

Atutem oferty na 2018 rok u tegoż legalnego bukmachera jest najmniejszy wymagany promocją obrót, co umożliwia relatywnie łatwe podwyższenie stanu naszego rachunku w przypadku wygranej.

Wpłacając ponad 100 zł zwróć uwagę trzeba na propozycje FORTUNY oraz STS, bowiem ich propozycje są podobne, minimalny kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91). Także bonus to 100 % od pierwszej wpłaty. Pamiętaj o tym, że optymalna kwota w STS wynosi do 500 pln, toteż jeżeli przeznaczasz na pierwszą grę powyżej 500 złotych bardziej będzie opłacał Ci się wybór lvbet.pl.

Nie masz konta w LV BET? Pod tym adresem go założysz www.lvbet.pl

W zestawieniu powyżej 500zł nie zapominamy o bonusie powitalnym w forBET.pl – jeżeli przelewasz na przykład 600 złotych to on też jest dla Ciebie, ponieważ ten jeden z najmniejszych bukmacherów po spełnieniu warunków obrotu (kurs 1.70) przelewa 100 % od pierwszej wpłaty.

 

FREEBET – BONUS BEZ DEPOZYTU

Okazjonalnie używany przez bukmacherów wariant promocji rzadko stosowany u nielegalnych buków, w jakiej gracz dostaje darmowe środki pieniężne na grę bez potrzeby jakiejkolwiek wpłaty na konto gracza!
Należy uważnie śledzić rynek bukmacherski, ażeby nie ominąć freebetu. Zazwyczaj promocje związane z gratisowym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na powiększeniu swojej bazy klientów i dlatego go oferują za samą rejestrację. Pozytywnym wzorcem tego wariantu bonusu na rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest Totolotek.pl, który na dziś oferuje 20 PLN bez depozytu.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na  www.totolotek.pl 

Podobną metodę zastosowały zakłady wzajemne Milenium.pl, które w marcu ubiegłego roku namawiały graczy bliźniacza promocją. Freebet otrzymujemy zazwyczaj przy większych zmianach na stronach bukmacherskich lub przy wprowadzaniu nowych produktów. Tutaj natomiast posłużymy się wzorcem Totolotka, który przy okazji włączenia aplikacji mobilnej wystartował z dodatkową ofertą 5 zł bonusu bez depozytu.

Dla typujących darmowy zakład posiada bezsporne zalety, bowiem bez inwestowania gotówki można zarobić niezłą sumę trafnie typując mecze. Jakkolwiek jak nadmieniliśmy na początku bukmacherzy on-line sporadycznie decydują się na promocje bez depozytu na start, ponieważ większą wagę przykładają do stałych klientów regularnie grających.

 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Zakład bez ryzyka przegranej jest podobny do promocji bukmacherskiej od depozytu. Dzisiaj na rynku legalnych bukmacherów online dwie spółki bukmacherskie oferują zakład bez ryzyka zwany również cashback. Jeśli jesteś pewny jakiegoś zdarzenia, a nie posiadasz dalej rachunku u bukmachera to zakład bez ryzyka jest najwłaściwszą opcją z jaką zdołasz rozpocząć typowanie.

Jednym słowem promocja polega na tym, iż początkowy zaryzykowany przez Ciebie kupon nie będzie stracony jeśli okaże się chybiony, czyli typując np. 110 zł ryzykujesz jedynie stratę kwoty podatku, który w Kraju wynosi 12% – na kuponie za 110 zł będzie to 13,20 zł.
Aczkolwiek jeśli wytypujesz należycie wybrane wydarzenia otrzymasz wygraną. Proste! Jak widzisz może przynieść to wiele korzyści.

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Cashback proponowany jest przez Etoto.pl oraz zakłady fortuna.pl. Odpowiednio w kwotach 50 i 100zł.

 

KTÓRY BUKMACHER MA NAJ NAJ PROMOCJE ?

W sektorze zakładów funkcjonuje spora rywalizacja i skłamalibyśmy wybierając najatrakcyjniejszego bukmachera pod względem promocji i bonusów.
Naszym zdaniem najbardziej rozbudowaną ofertę bonusowa na start posiadają FORTUNA, LV BET no i Totolotek.

FORTUNA najakuratniej wypada pod z zakładem bez ryzyka i stawkami bonusu startowego, LV BET posiada niesamowity bonus do 1000zł, a Totolotek dodatkowo ofertę bonusową na urządzenia mobilne.

Tak jak napisaliśmy poprzednio, przed otwarciem konta u buka musisz odpowiedzieć sobie na pytanie jaką kwotę przewidujesz przeznaczyć na pierwsze zakłady i pod tym kątem możesz wybrać legalnego operatora. Choć ze swej strony radzimy – załóż konta u każdego bukmachera (bo wolno Ci to zrobić) i zgarnij bonusy bukmacherskie u każdego z nich!

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz - więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Wybór zostawiamy Tobie. Zapewniamy też, że na stronie będziemy na bieżąco informować o wszelkich ofertach promocyjnych tak byś nie musiał przeskakiwać między stronami bukmacherskimi w po to by wyszukać najlepszą promocję.

 

Sprawdź co przygotował nowego legalny bukmacher ETOTO.