Bukmacher bez depozytu – obstawianie bez ryzyka

Wiele firm oferujących zakłady bukmacherskie stara się przyciągnąć nowych klientów bonusem bez depozytu. Oznacza to, że gracz na start otrzymuje określoną kwotę pieniędzy na zakłady bez konieczności zasilania swojego konta własnymi pieniędzmi.

Bukmacher to oczywiście nie bankomat i bonusu nie można od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Wypłata środków pochodzących z bonusu obarczona jest pewnymi warunkami, różnymi w zależności od bukmachera. Najczęściej jest to kilkukrotny obrót kwotą bonusu po określonym minimalnym kursem.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Przykładowo, jeśli wymagany jest 4-krotny obrót po minimalnym kursie 2.0, to przed wypłatą trzeba postawić zakłady za łączną kwotę minimum 80 zł, a każdy z tych zakładów nie może mieć łącznego kursu niższego niż 2.0.

Czy da się na tym zyskać?

Jak w każdym przypadku, kiedy ktoś oferuje pieniądze za darmo, pojawić się może pytanie: Gdzie jest haczyk?.Odpowiedzieć należy, że w zasadzie nigdzie. Bukmacherzy pozwalają sobie na takie oferty z dwóch powodów. Po pierwsze, wymagania dotyczące wypłaty bonusu, przykładowo takie jak wskazane w poprzednim akapicie, powodują, że znaczna część użytkowników przegra swój bonus i nie będzie miała czego wypłacić.

Po drugie dlatego, że niektórzy użytkownicy, nawet po spełnieniu warunków wypłaty bonusu, będą obstawiać dalej i staną się ich regularnymi klientami. Czy wobec tego bukmacher bez depozytu to tylko pozornie korzystnie oferta?

Nie, ponieważ to,co bukmacher zakłada jako swój zysk z takiej promocji, nie jest od niego zależne. Gracz może przecież trafnie obstawić zakłady z bonusowych środków, zachowując narzucone warunki, wypłacić je i nigdy więcej nie obstawić już u niego żadnego zakładu.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Może również uczynić z pieniędzy za wygrane zakłady kapitał początkowy do dalszej gry, która przyniesie mu jeszcze większe zyski. Zależy to tylko od tego, na czym opiera się cała bukmacherka, czyli umiejętności przewidywania i odrobiny szczęścia.

Przy porównywaniu ofert bonusów u różnych bukmacherów nie można tylko porównywać kwot. Istotniejsze są warunki, które trzeba spełnić przed wypłatą bonusowych pieniędzy. Nie warto dać się skusić wizją darmowych 100 zł, jeśli ich wypłata wymaga wielokrotnego obrotu tą kwotą po bardzo wysokich kursach, ponieważ zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa jest prawie pewne, że na którymś etapie cały bonus zostanie utracony.

Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby korzystać z różnych ofert u różnych bukmacherów, warto pamiętać, że w żadnym wypadku na samej rejestracji nic się nie traci.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Podsumowanie

Bukmacher bez depozytu nie jest gwarancją darmowych pieniędzy. Specjalne warunki dotyczące bonusów sprawiają, że pomnażanie pieniędzy jest trudniejsze niż w przypadku zwykłej gry. Przy założeniu, że gracz zachowa głowę na karku i nie będzie chciał za wszelką cenę odegrać się po ewentualnej utracie bonusu, faktycznie jest to oferta zakładów bez ryzyka.

Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla nowych graczy, którzy nie chcą uczyć się bukmacherki ryzykując własne pieniądze, a także dla weteranów, którzy chcą zabawić się bez ryzyka na wyższych kursach.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl