Bukmacher online Fortuna sponsorem skoków narciarskich

Jeśli ciekawią Was skoki narciarskie tudzież uwielbiasz obstawiać zakłady na mecze online to w takim przypadku mamy dla Ciebie kapitalną wiadomość…

Legalny bukmacher wirtualny Fortuna sygnował umowę o sponsoringu z PZN. Dzięki temu podpisowi ów bukmacher został naczelnym sponsorem Polskiej Drużyny w Skokach Narciarskich. 

Skoki narciarskie

to bez wątpienia nasz sport narodowy. Za sprawą dużych sukcesów indywidualnych i co więcej drużynowych od kilku lat skoki trwają w porównaniach dziedzin przyciągając największą atencję fanów w kraju.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Podobną tendencję zauważamy też w branży zakładów wzajemnych. Zakłady na wynik rywalizacji skoczków co rok są coraz bardziej atrakcyjne wśród graczy serwisu do typowania meczy www.fortuna.pl.
Podczas zimy to sport który jest w czołowej 5 najczęściej selekcjonowanych przez naszych użytkowników. Twardo sądzimy w to, że wspaniała passa polskich skoków narciarskich będzie utrzymywać się wciąż nader długo, a nasze zaangażowanie w sponsoring a także najbardziej obszerna w sektorze oferta zakładów na skoki narciarskie pozwoli bieżącej dziedzinie dostać się nawet do wiodącej trójki na ogół typowanych sportów w naszym portalu do typowania on-line, mówi Konrad Komarczuk – prezes Fortuny.

Niezmiernie się cieszymy z nawiązania kooperacji z kolejnym kontrahentem. To krok w właściwym kierunku, umacniający stabilność finansową Polskiego Związku Narciarskiego. Wzdłuż i wszerz organizacje bukmacherskie bardzo wspomagają kluby, związki oraz całe dyscypliny, bowiem z zrozumiałych powodów zależy im na promocji. Zarazem dla polskiego narciarstwa, jak i dla Fortuny, zainicjowana teraz symbioza przyniesie multum ciekawych efektów – powiedział naczelny PZN.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Skoki narciarskie – czy warto grać na zakładach

W nowym sezonie PŚ w skokach narciarskich zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie w Fortunie wspomagane zostaną m.in. kampanią w TV, ogłoszeniami w gazetach, a także akcjami w internecie. Za przygotowanie zarysu oraz urzeczywistnienie działań odpowiedzialna jest firma The Digitals. Legalnie działający bukmacher on line Fortuna jest też donatorem Strefy Kibica podczas rozpoczynających sezon konkursów w Wiśle.

Z uwagi na to, że ów bukmacher on line będzie w pobliżu naszej kadry, utworzył ciąg promocji dla Typujących powiązanych ze skokami narciarskimi…

Happy Hours na skoki 2 godziny przed skokami (czyli bonus +14% do trafnie wytypowanych kuponików),.
Więcej informacji: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/Happy_Hours_skoki_narciarskie.html

– Oferta na zakłady na żywo na skoki – reguły pokrótce: Stworzyliśmy zakład bez ryzyka. Jeśli ustawiony u Nas zakład na skoczka albo drużynę w czasie jednego z konkursów będzie nieprawidłowy, gracz pozyska od nas dodatek w wysokości 10 zł.
Trochę informacji: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/miekkie_ladowanie_skoki_bez_ryzyka.html

Bukmacher wirtualny Fortuna to czołowa, legalnie działająca spółka sektora zakładów wzajemnych w Polsce.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Ten legalny bukmacher od paru lat wspomaga lokalny sport, wspomagając m.in. Legię Warszawa oraz piłkarską 1 Liga.