Bukmacherzy a mecz Polska – Portugalia o półfinał Euro 2016

Bukmacherzy już od niedzieli przyjmują typy na mecz o półfinał pomiędzy Polską a Portugalią. I kursy u nich są dosyć zróżnicowane i warto się im bliżej przyglądnąć i porównać ich ofertę nim zdecydujemy się na zakłady bukmacherskie u nich.

Co ciekawe według nich nie jesteśmy faworytami spotkania. W tym przypadku nawet dosyć mocno promuje się Portugalczyków.

Co jest dosyć dziwnym zjawiskiem, ponieważ grali oni bardzo wyrównanie w fazie grupowej. Również ich ostatni mecz z Chorwacją nie należał do najlepszych – mówiąc krótko był nudny. Zawodnicy robili to co do nich należy i nic szczególnego nie mogliśmy o tym spotkaniu powiedzieć. Co innego jest w przypadku polskich reprezentantów, który mecz ze Szwajcarami grali naprawdę dobrze. Mecz był bardzo ciekawy, obfitujący w akcje.

 

Z naszej strony było widać zaangażowanie i chęć wygranej. Taka motywacja na boisku jest niezwykle ważna. Z resztą cały czas jesteśmy informowani o bardzo dobrej atmosferze z szatni obozu polskiego co również jest ważne i przekłada się często na tablicę wyników.

 

Jak typować mecz Polska – Portugalia?

Czyste zwycięstwo Polski w regulaminowym czasie gry to faktycznie typ dość ryzykowny, ale nie niemożliwy. Coraz więcej osób wypowiada się, że nie byłoby tu żadnej sensacji. Przed samym turniejem Euro 2016 Polska była zestawiona z Portugalią dokładnie w tym samym miejscu.

Zwycięstwo z podpórką w stronę Polaków czyli X2 wydaje się być tu najlepszą opcją z dość wysokim kursie. Zatem możemy nawet sporo zarobić nie stawiając dużej ilości gotówki. Chcąc stawiać przed meczem z pewnością warto obstawić właśnie na ten typ.

Polacy są bardzo zdeterminowani do przejścia do następnego etapu i z pewnością ich gra będzie wyglądała jeszcze lepiej niżeli w ostatnim spotkaniu.


Dodaj komentarz