eTOTO

4 Our Rating
dealimage
Sprawdź ofertę bukmachera Use code: brak
Pros

Pros

  • Solidny bukmacher
  • Bonus y powitalne
  • Czytelna strona do obstawiania
Pros

Cons

  • Słaba oferta live
  • Szybkość wypłat
500zł
Sprawdź ofertę bukmachera
Use code: brak

More Information

Name eTOTO
Website URL www.etoto.pl
Established 2011
Location Polska
Minimum Deposit 1zł
Zakłady na żywo TAK
Polska pomoc TAK
Bonus bez depozytu NIE
Limity TAK
Minimalny zakład od 1 zł

eTOTO Ratings

Porównywanie legalnych bukmacherów w Polsce posiadających licencję to nie taka prosta sprawa na jaką wygląda. Do porównania mamy wiele aspektów, chociażby bonus powitalny, oferta zakładów bukmacherskich, metody wpłat i wypłat, wysokość kursów i inne.

Do tego dochodzi mnogość firm bukmacherskich. Choć należy zauważyć, że jest dziś ich o wiele mniej, a to głównie za sprawą tego, że do wyboru mamy tylko legalnych bukmacherów. Wśród nich znajdziemy etoto.pl, który na rynku utrzymuje się nieprzerwanie od 2011 roku.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Wydawać by się zatem mogło, że jest on dobrze znany graczom nawet tym, co nie posiadają tam konto. Niestety tak nie jest.

Zmienia się to powolutku, ale to tylko za sprawą tego, że dzisiaj każdy musi przejść do legalnego bukmachera jeśli jeszcze tego nie zrobił. Firm bukmacherskich do porównania mamy tylko siedem. Zatem mniej czasu spędzimy na ich ocenianiu.

Jak na tle konkurencji wygląda Etoto?

Czy warto u nich obstawiać? Cóż już na samym starcie niezależnie od tego od czego zaczniemy porównanie zauważymy, że Etoto plasuje się raczej na końcu stawki. To może niektórych nieco zdziwić, ponieważ bukmacher nie jest już taki młody stażem i powinien choć w jednym aspekcie wygrywać z konkurencją lub być przynajmniej na podium stawki. Tutaj ciężko tego szukać.

Bonus w eTOTO

Promocja bukmacherska powitalna w Etoto to 200% do 1000 złotych. Jak widać zaszaleli – takiej oferty powitalnej nie ma nikt!

Zarejestruj się i odbierz bonus na zakłady (szczegóły)

 

Jakie są pozostałe wady i zalety Etoto?

Zaletą z pewnością jest przejrzysta strona internetowa i dość rozbudowana oferta chcąc obstawiać mecze przed ich rozpoczęciem. Co więcej Etoto proponuje nam niecodziennie zagranie, ponieważ możemy u niego negocjować kursy. W praktyce wygląda to różnie.

Zazwyczaj sami gracze nie mają czasu, by dodatkowo walczyć o wyższe kursy. Jakby nie było Etoto.pl to legalny bukmacher i od wygranych pobierana jest od nas prowizja w wysokości 12%. Bukmacher ma jednak sporo wad.

Po pierwsze jest to brak obszernej oferty na żywo. Tu na szczęście możemy mieć nadzieje, że niedługo się to zmieni. Strona internetowa, która powinna działać cały czas – ma zazwyczaj wieczorami kłopoty z obsłużeniem wielu graczy na raz (też ma się to zmienić). To stanowi pewne ograniczenie. Jak wiadomo mecze co chwile się zaczynają i nie fajnie jest jak nam coś przeszkadza w zakładach na żywo.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Piłka nożna leci niemal nieprzerwanie cały czas. Zatem jeśli ktoś obstawia LIVE i do tego w godzinach wieczornych tutaj może napotkać dość spore problemy.

Czy warto u nich obstawiać?

Ogólnie jako firma nie robią niczego złego. Wypłaty są księgowane dosyć szybko, a wszystkie warunki dosyć czytelne.

Mimo wszystko nadal są mankamenty, które decydują o tym, że wolimy wybrać konkurencyjne firmy bukmacherskie. Ale żyjemy nadzieją że to się niebawem zmieni … tj. widzimy że już się zmienia 😉

TOP 3 bukmacherów : Typowanie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
30zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł za wpłatę! - więcej na www.etoto.pl