forBET

3.5 Our Rating
dealimage
Sprawdź ofertę bukmachera Use code: brak
Pros

Pros

  • Bukmacher z licencją
  • Dobe kursy
  • Mnóstwo promocji
  • Fajna strona www
Pros

Cons

  • Wypłaty tylko na konto
  • Mało meczy live
  • Wypłaty tylko na konto
600zł
Sprawdź ofertę bukmachera
Use code: brak

More Information

Name forBET
Website URL www.iforbet.pl
Established 2016
Location Polska
Minimum Deposit 1zł
Zakłady na żywo TAK
Polska pomoc TAK
Brak podatku NIE
Limity TAK
Minimalny zakład od 1 zł

forBET Ratings

Szata graficzna
Bonus powitalny
Wypłaty
Pomoc graczom
Wiarygodność
Ogólna ocena

Mniej znaczy więcej – chyba takim stwierdzeniem kierowali się twórcy strony internetowe dla bukmachera Forbet. Faktycznie wchodząc na ich stronę internetową mamy wrażenie, że wszystko jest bardzo poukładane i na swoim miejscu. Jest to jednak wielka zaleta, ponieważ dzięki temu strona szybko się ładuje. Nie musimy czekać kilku minut, by móc obstawić mecz.

W obstawianiu na żywo jest to tym bardziej ważne, ponieważ kursy zmieniają się z sekundy na sekundę. Forbet zadbał o to, by nasze poruszanie się po stronie i typowanie meczy należy do przyjemności i tak też faktycznie jest. Po lewej stronie mamy panel, w których to znajdują się dyscypliny sportowe. Jak na początkującego bukmachera narzekać nie możemy.

 

Oferta a bonus w forBET

Same zakłady bukmacherskie w Forbet nie są jednak jeszcze bardzo popularne. Ale to wszystko będzie się szybko zmieniało. Głównie za sprawą braku podatku, gdzie w przypadku legalnych bukmacherów było to dotychczas nie do pomyślenia. Jednak ów polski bukmacher znalazł ciekawe wyjście z tej sytuacji i oferuje taką grę swoim graczom przez cały czas. Co do oferty to już wiemy, że jest ona dość obszerna.

Z pewnością nie znajdziemy tu jeszcze takiej oferty jaką oferuje chociażby Bet365 czy inni bukmacherzy.

Musimy mieć jednak świadomość, że jest to początkujący bukmacher. Po drugie jest on legalny.

Na głównie stronie znajdziemy także takie zakładki na oferta kursowa na dziś czy zakłady na żywo. Trzeba przyznać, że wszystko jest naprawdę bardzo czytelne. Aby jednak zacząć obstawiać mecze musimy przecież wpłacić depozyt. Jednak tu czeka na Nas promocja powitalna – nawet 600zł za wpłatę.

Ostatnio bukmacher dodawał do każdego nowego konta bonus powitalny w wysokości 20 złotych (ale ta promocja na start już się skończyła , ale kto wie może wróci niebawem do oferty powitalnej). Grając zatem niskie stawki nawet nie musieliśmy inwestować swoich pieniędzy co było wielką zaletą dla początkujących typerów.

Ów bukmacher online to tym bardziej ciekawa opcja, gdyż Forbet oferuje wpłatę tylko i wyłącznie za pomocą przelewów internetowych, co niestety może przekładać się w czasie nim środki pojawią się na koncie gracza.

 

Opinie o forBET

Również opinie o bukmacherze Forbet są pozytywne. Jest to nowy bukmacher, ale ma już kilka miesięcy istnienia za sobą. Dzięki temu wiele osób miało okazję wypróbować ich ofertę i wypowiadają się raczej z pozytywnej strony.

Cały czas typerzy są jednak ciekawi czy gra bez podatku utrzyma się na stałe, bo taki też plan ma sam bukmacher. Zastanawiające jest czy bukmacher przez to nie za wiele traci. Co prawda jest to jego sprawa, ale mając tam większą gotówkę możemy czuć się niepewnie.

Tak czy inaczej warto mieć tam konto, ale nie warto inwestować zbyt dużej gotówki.

 

Tutaj odbierzesz kod bonusowy by dostać nawet 600zł