Fortuna

4.5 Our Rating
dealimage
Sprawdź ofertę bukmachera Use code: BET123
Pros

Pros

  • Bonus darmowy zakład
  • Legalny bukmacher
  • Dobre kursy
  • Mnóstwo promocji
  • Dużo zakładów na żywo
  • Szybkie wpłaty oraz wypłaty
  • Niezła strona www
Pros

Cons

  • Wypłaty tylko na konto
  • Szybkie limity dla dużo wygrywających
400zł
Sprawdź ofertę bukmachera
Use code: BET123

More Information

Name Fortuna
Website URL www.fortuna.pl
Established 1997
Location Polska
Minimum Deposit 1zł
Zakłady na żywo TAK
Darmowy zakład (cashback) TAK
Brak podatku NIE
Limity TAK
Minimalny zakład od 2 zł

Fortuna Ratings

Szata graficzna
Bonus powitalny
Wypłaty
Pomoc graczom
Wiarygodność
Ogólna ocena

Niektórzy zanim postawią swój pierwszy zakład bukmacherski w Internecie poświęca wiele czasu na wybór idealnego bukmachera, a inni nie.

Co prawda czytając poradniki bukmacherskie dla początkujących możemy przeczytać jedną z wielu rad, że wybór jest naprawdę ważny i nie warto zakładać kont u pierwszej lepszej firmy oferującej zakłady bukmacherskie. Z pewnością coś w tym jest.

Oszustów dziś nie brakuje, a na rynku co jakiś czas jesteśmy świadkami powstania kolejnej firmy bukmacherskiej. Dla wielu ludzi ważne jest, by firma miała tradycje, a te są, gdy jest doświadczenie. Tak bywa i z bukmacherem Fortuna.

 

Atrakcyjne promocje w Fortunie?

Jeśli chodzi o sieć to ta oferta jest z biegiem czasu coraz bardziej urozmaicana. Mamy tu wiele udogodnień, choć to najważniejsze jest takie, że możemy typować mecze niezależnie od pory dnia i nocy. Dodatkowo mamy możliwość takie obstawiania na żywo. No i skorzystania z atrakcyjnych promocji dla nowych graczy – w tym – BONUS CASHBACK oraz podwojenie pierwszej wpłaty do 400zł!

Szybkie wyszukiwanie nadchodzących spotkań jak chociażby oferta Fortuny na dziś i jutro pozwala szybko i bezproblemowa wyszukać zdarzenia i je obstawić. Dzięki temu mamy już pewien zarys tego jakie mecze wydarzą się w niedalekiej przyszłości i się do nich przygotować od strony solidnej analizy. To bardzo cenią sobie typerzy, dzięki którym opinie o Fortuna.pl są pozytywne.

 

Bukmacher z pewnością wart naszej rejestracji – bogata oferta, możliwość typowania meczy zarówno w sieci i w punktach stacjonarnych, a także ponad 20-letnie doświadczenie sprawiają, że spokojnie możemy zaufać temu bukmacherowi.

 

Opinie o Fortunie

Co powinniśmy wiedzieć o tym bukmacherze? Zacznijmy może o mało znanej informacji – Fortuna to czeski najlepszy legalny bukmacher. Mówiąc ściślej Fortuna.pl należy to międzynarodowej czeskiej grupy. Tu możemy zatem wysnuć informacje, że firma ta działa nie tylko w Polsce, ale także na Słowacji, Węgrzech i Czechach. Dla samego typera nie musimy być to bardzo cenna informacja, mimo wszystko warto o tym wiedzieć.

A głównie dlatego, że w Europie Środkowej i Wschodniej to właśnie ta grupa jest jedną z największych w tych rejonach. To dobry prognostyk. Fortuna nadal się rozwija i dba o swoich klientów.

 

To co powinniśmy wiedzieć również o Fortunie to fakt, że działa ona na terenie naszego kraju legalnie. Z tym wiążą się dla typerów plusy i minusy.

Z jednej strony nie musimy się martwić o legalność naszego zarobku. Z drugiej strony nasz zysk w przypadku wygranej jest pomniejszany automatycznie o 12% podatek. Biorąc pod uwagę również fakt, że kursy w owym bukmacherze są dość niskie porównując z innymi konkurentami to jest to faktycznie dość spory minus. Mimo tego nie odstrasza to wielu typujących.

Warto również wiedzieć, że zakłady bukmacherskie możemy puszczać zarówno w Internecie jak i w punktach stacjonarnych.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

 

Zakłady bukmacherskie FORTUNA to w moim przekonaniu prócz forBET najefektywniejszy legalnie działający bukmacher internetowy w Polsce. Zdołamy zagwarantować, iż zakładając konto u obu tych bukmacherów otrzymasz dostęp do propozycji on line stojącej na wysokim kontynentalnym poziomie.

Równowagę funduszów ręczy przynależność do grupy Fortuna Entertainment Group czyli największej w Europie Środkowej oraz Wschodniej grupy organizującej zakłady wzajemne oraz fakt, że akcje tego bukmachera rejestrowane są na Giełdzie.

Bukmacher ma też jeden z solidniejszych wizualnie paneli startowych.

O tym jak bogatą rangę zarząd tegoż bukmachera on line przywiązują do działalności online może najlepiej świadczyć wieść, że FORTUNA jako pierwsza w Polsce oferowała opcję zawierania zakładów przez internet oraz live.

Do tegoż należy dodać jeden z najatrakcyjniejszych bonusów powitalnych 400 PLN od wkładu i 100 PLN na zakład bez zagrożenia przegranej. Dość przyzwoicie wygląda również oferta apki na telefony, lecz o tym w innych dawkach ocenie.

 

ZAKŁADY U BUKMACHERA NA TELEFON

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy działający w sieci winni wzorować się na FORTUNIE w temacie apki mobilnej.
Typujący telefonów z systemem Android oraz Apple iOS mogą zainstalować na prywatnych smartfonach apkę mobilną, która wyposażona jest we wszystkie potrzebne funkcje. Widać, iż team bukmachera włożyła wiele roboty, ażeby nawigacja nie skutkowała problemu, a stawianie zakładów było przyjemne. Match Tracker pozwala na śledzenie rezultatu spotkania live wespół z dostępem do nowoczesnych statystyk.

fortuna-bez-depozytu

Aplikacja jest zgodna ze smartwatchami, więc jeżeli włączysz usługę zawiadomień to informacje o kuponikach będziesz otrzymywał dodatkowo na wyświetlaczu bez potrzeby wchodzenia do apki.

ZAKŁADY SPORTOWE W FORTUNIE

Marża u buka Fortuna jest podobna do tej, jaką świadczą kolejni legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Kraju. Niedużo lepsze stawki posiada wyłącznie Totolotek – a to i tak tylko na niektóre wydarzenia sportowe. Marża bukmachera wynosi ok. 10% tzn. że w razie identycznych szans drużyn kurs będzie po 1.80 w zamian 2.00.

Jest to względnie europejska średnia. Powinno się kontrolować kursy w zakładkach ekstra oferta, szlagier dnia i mecz, albowiem da się trafić tam na największe kursy w sektorze bukmacherskim.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

O ile poprzednio wypisaliśmy, iż szata graficzna to pozytyw Fortuny o tyle wygląd zakładów w trakcie wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zakłady na żywo to z przykrością stwierdzam kolejny słabszy punkt w ofercie Fortuny. Brakuje w tym miejscu szczególnie pokaźniejszej liczby meczy transmitowanych live i nieco szerszej oferty przystępnych zdarzeń.
Użyteczną alternatywą jest multiview, w którym możesz w 1 oknie umieścić kilka zdarzeń.
Dzięki temu typowanie w necie jest znacznie bardziej przejrzyste i wygodne. Na uwagę zasługuje fakt, że w ramach transmisji TV masz akces do spotkań NBA.