Milenium

3.9 Our Rating
dealimage
Sprawdź ofertę bukmachera Use code: brak
Pros

Pros

  • Bonus bez depozytu
  • Kursy na polską piłkę
Pros

Cons

  • Słaba oferta live
  • Szybkość wypłat
  • Pomoc
760zł
Sprawdź ofertę bukmachera
Use code: brak

More Information

Name Milenium
Website URL www.milenium.pl
Established 2003
Location Polska
Minimum Deposit 1zł
Zakłady na żywo TAK
Polski helpdesk TAK
Brak podatku NIE
Limity TAK, i to szybkie
Minimalny zakład od 2zł

Milenium Ratings

Szata graficzna
Bonus powitalny
Ilość zakładów
Pomoc graczom
Wiarygodność
Ogólna ocena

Każdy bukmacher zdaje sobie sprawę jak duży rynek stanowią zakłady bukmacherskie. Na rynek mimo dużej konkurencji wchodzą nowe firmy, które chcą zawojować dane rynki. Jedną z takich firm bukmacherskich jest bez wątpienia Milenium.pl.

Bukmacher być może mało znany większości użytkownikom, ponieważ swoją działalność zaczął dopiero stosunkowo nie dawno ale na pewno chce zaistnieć w Polsce i stać się rozpoznawalną solidną marką.

Co ciekawe Milenium na początku swojej działalności skierował swoją ofertę głównie dla Polaków a w planach ma rozwój na inne rynki Europy wschodniej. Strona jest oczywiście dostępna w języku polskim. Również oferta legalnego bukmachera Milenium.pl skierowana jest przede wszystkim do Polaków, gdyż mamy możliwość obstawiania tutaj wiele polskich sportowych wydarzeń.

 

Jeśli chodzi o ilość opcji w danym zdarzeniu to również nie możemy narzekać. To na co większości zwraca uwagę to także prostota w poruszaniu się po stronie i zawieranie nowych kuponów. Jednak oferta bukmachera Milenium to jedno, a limity to drugie.

 

Oferta bukmachera Milenium

Bukmacher skierowany jest głównie dla graczy rekreacyjnych i nie ukrywa tego. To może mimo wszystko dziwić, ponieważ spółka, która posiada tego bukmachera nie zaczęła swojej działalności od Milenium.pl i ma o wiele dłuższą tradycję.

Szybkie limity mogą również dziwić tym bardziej że chce mocniej zaistnieć na rynku bukmacherskim w Polsce.

Można to przetłumaczyć w ten sposób, że każdy klient jest dla nich bardo wartościowy. Niestety na forach znajdziemy wiele postów, które przeczą temu przesłaniu. A naprawdę szkoda, bo bukmacher ma ciekawą ofertę, czytelną stronę i nie najgorsze kursy bukmacherskie.

 

Opinie o bukmacherze Milenium

Czytając opinie o Milenium możemy natknąć się na wiele zalet. Pierwsze co możemy również zauważyć na stronie internetowej bukmachera to banner, na którym widnieje informacja, że bukmacher ten organizuje zakłady z 4% marżą.

Kolejnym plusem jest minimalna stawka, który wynosi 1 złotych. To pokazuje, że ów legalnie działający bukmacher faktycznie skierowane jest w głównej mierze na początkującego gracza.

Chyba nie trzeba wymieniać w zaletach tego, że zarówno strona internetowa jak i sam support jest w języku polskim.

 

Wady Milenium?

Limity. Ale to chyba nic nowego. Sami gracze uważają, że stawki są skierowane główne dla amatorów, którzy są w stanie wydać maksymalnie 50 złotych na zakład. Takie kwoty mogą się dla nich wydawać duże, ale nie dla doświadczonych typerów, którzy posiadają już o wiele większe kapitały.

Ogólnie opinie o Milenium są pozytywne. Musimy jednak patrzeć na tego bukmachera jako firmę, która kieruje swoją ofertę dla początkujących graczy, którzy nie szaleją ze stawkami. Potem może być już różnie. Niektórzy są dość szybko limitowani, a innym udaje się typować w Milenium.pl dalej. Zawodowym graczom mimo wszystko odradza się gry u tego bukmachera. Z resztą sam w regulaminie dosadnie daje do zrozumienia, że może on zamknąć konto i wypłacić zebrane tam środki na nasze konto bankowe.

Milenium.pl jest zatem nakierowane głównie na zyski tylko i wyłącznie dla siebie. Chcąc się zatem uczyć na prawdziwych pieniądzach Milenium.pl jest polecane niemal dla każdego. Kiedy jednak dojdziemy do momentu, kiedy zaczniemy wygrywać większe pieniądze warto poszukać innego legalnego polskiego bukmachera.

Bonus bez depozytu w Milenium

Oprócz 20zł bonusu na start za samą rejestrację (freebet) otrzymamy też 760zł o ile dokonamy wpłaty na nasze konto gracza (wysokość uzależniona od kwoty wpłaty – bonus 100%). Więcej o tej promocji w tym miejscu.