Co początkujący gracze obstawiający mecze wiedzieć powinni

Schemat wygląda w każdym przypadku niemal identycznie – rejestrujemy się u bukmachera internetowego, wpłacamy gotówkę i obstawiamy pierwsze mecze. Zazwyczaj te pieniądze tracimy w przeciągu tygodnia. Są osoby, które wpłacają kolejny depozyt i zaczynają wszystko od nowa.

Są też gracze, którzy zastanawiają się co poszło nie tak i co zrobić, by zdobyć doświadczenie, ale nie tracić na tym prawdziwych pieniędzy.

 

Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Przede wszystkim gubi nas agresywne stawkowanie przez co szybko tracimy swoje pieniądze. Nauka kosztuje, a zakłady bukmacherskie są tego doskonałym przykładem. Jednak możemy zminimalizować te straty. Pierwsza opcja to nauka na cudzych błędach.

Na niektórych forach internetowych niektórzy gracze prowadzą swoje poczynania w obstawianiu meczu. Oprócz podawaniu gotowych typów podają często do nich analizę. Po spotkaniu analizują co poszło nie tak. I tutaj możemy poczytać kilka ważnych ciekawostek, które mogą nas uchronić przed podobnymi meczami. Niestety ta opcja nie uczy wielu początkujący graczy, ponieważ większości z nas musi na własnej skórze poczuć straty finansowe, by zapamiętać tę naukę na dłużej.

 

Kolejną opcją jest granie na wirtualne pieniądze czy też żetony. Tutaj już bardziej możemy postawić się w roli typera.

Odpowiednie stawkowanie, ilość zdarzeń na kuponie i wciągu całego dnia – tego właśnie możemy się nauczyć. Niestety niektórzy wiedzą, że jest to wirtualna gotówka i nie przestrzegają tak rygorystycznie zasad jakby to było w przypadku prawdziwych pieniędzy.

 

Wniosek jest jeden – dopóki sami nie stracimy porządnej gotówki na obstawianiu meczów to nie nauczymy się grać z zyskiem. A może warto wpłacić tą prawdziwą gotówkę i grać, ale na najmniejszą możliwą stawkę?

Musimy pamiętać, że straty są wliczone w ten sposób zarobku czy też hobby. Nawet doświadczeni typerzy notują straty.

Jedno jest pewne – im szybciej znajdziemy swoją odpowiednią strategię tym szybciej zaczniemy notować zyski. Jeśli odpowiednio będziemy analizować typy, stawkować, a przy tym zapisywać historię naszych typów i wyciągać wnioski z przegranych kuponów to możemy zapomnieć o stratach pod koniec miesiąca.


Dodaj komentarz