Czy da się wygrać z bukmacherem i jak go pokonać ?

Zakłady sportowe są dziedziną nieprzewidywalną. Wyniki spotkań sportowych są bowiem uzależnione od całego szeregu okoliczności, które towarzyszą poszczególnym pojedynkom. Dodatkowo, należy poczynić analizę matematyczną, opartą na zasadach statystycznych tak, by móc oszacować szanse danej drużyny. Wszystko to jest potrzebne, by własne wyliczenia miały większą dozę prawdopodobieństwa niż wyliczenia bukmacherskie.

Dzięki własnym umiejętnościom szybko będziemy w stanie znaleźć receptę na to, jak ograć bukmachera Forbet.pl czy Fortuna.pl i sprawić, by własne typy przyniosły jak najwięcej korzyści finansowych. Możesz również obstawiać jedynie mecze konkretnej drużyny.

Typując jej wyniki i obserwując konkretne osiągnięcia oraz to, jak radzi sobie z poszczególnymi rywalami, przysporzy Ci na początku mniej trudności i ułatwi skupienie na obliczeniach.

 

Jak ograć bukmachera

Swoją przygodę z zakładami sportowymi musimy zacząć od wyboru odpowiedniego bukmachera online. Nie znaczy to wcale, że musimy być przywiązani tylko do jednego serwisu internetowego.

Możemy założyć kilka różnych kont. Jedno u tego, który ma największy bonus za pierwszą wpłatę, drugie u tego, który ma najlepsze kursy u bukmachera online, a trzeci u tego, który oferuje obstawianie w wielu różnych dyscyplinach sportowych.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Zakładanie kont u wielu bukmacherów nie jest jednak korzystne – ani czasowo, ani finansowo.

Posiadanie wielu miejsc do obstawiania zakładów powoduje jedynie rozpraszanie się i inwestowanie pieniędzy w wiele źródeł, co nie zawsze jest efektywne, gdy przychodzi do wypłaty wygranych środków finansowych. Jeśli jednak szukasz dla siebie wielu szans i możliwości łatwego zarobku, możesz wybrać to rozwiązanie i sam zaobserwujesz, że korzystniejsze finansowo okażą się zakłady u jednego, sprawdzonego bukmachera.

 

Jedynie Twoje umiejętności dadzą Ci odpowiedź na pytanie, czy da się wygrać z bukmacherem. Dla jednych osób jest to bardzo łatwe, opierają się na własnych schematach analizowania wydarzeń sportowych i regularnie wygrywają w zakładach sportowych. Inni przez miesiące albo nawet lata dochodzą do perfekcji, nieumiejętnie obstawiając wyniki meczy czy pojedynków.
Najważniejsze jest to, by uczyć się na własnych błędach i nie powielać nieefektywnych schematów myślenia.

Nie masz konta w Fortunie? Tu je założysz - www.efortuna.pl

Pamiętaj, że każda umiejętność wymaga praktyki i ćwiczenia.

Na dobrą passę u bukmachera Forbet czy Fortuna a nawet online nie da się długo liczyć. Jeśli chcesz znaleźć swój własny sposób, jak wygrać u bukmachera, musisz poświęcić na to dużo czasu, by wykształcić w sobie umiejętność jasnej, strategicznej analizy i wnikliwych obserwacji w danej lidze, grupie lub całej dyscyplinie sportowej.


Dodaj komentarz