Ile zakładów na jednym kuponie?

Uwielbiamy przeglądać różnorodne kuponu, na których widać wielkie wygrane. Na co składa się ich sukces?

Na niektórych jest jedno wydarzenie sportowe, czasem można zleźć ich nawet pięć i więcej. Patrząc logicznie na to pod kątem prawdopodobieństwo to najlepszym wyjściem wydaje się być jedno zdarzenie na kuponie. I faktycznie single to najczęściej wybierane kupony. Ich plusów jest mnóstwo.

Po pierwsze jak już wyżej zostało wspomniane prawdopodobieństwo wygranej jest bardzo wysokie.

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz - więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Oczywiście ważne jest również ryzyko, dlatego też im jest ono większe tym bardziej nie powinniśmy łączyć zdarzenia z innymi. Po drugie wygranie kuponu, na którym znajduje się singiel to zazwyczaj mniej czasu spędzonego przed ekranem i kibicowanie, aby nasz kupon był rozpatrzony pozytywnie.

Jeśli na kuponie znajduje się więcej zdarzeń to zazwyczaj nie mają one wysokich kursów i są mniej ryzykowne.

 

Mimo wszystko musimy pamiętać, że aby kupon był na plus musimy wszystkie na nich zdarzenia mieć na plus. Zazwyczaj na kuponach, gdzie znajduje się więcej niż dwa zdarzenia wybieramy tzw. pewniaki o bardzo niskich kursach. Łącznie jednak to ciekawa opcja na łatwą wygraną.

Pewniaki bukmacherskie

Niestety i pewniaki potrafią nam zniszczyć kupon. Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile zakładów powinno się znaleźć na jednym kuponie. To zależy od tego jakim gramy systemem, ważne jest również ryzyko. Mało który doświadczony gracz gra więcej niżeli trzy zdarzenia na kuponie (tripel). I tego chyba należy się trzymać, niezależnie od tego jakie ryzyko wiąże się z każdym z tych wyborów.

Pod tym adresem: www.etoto.pl możesz założyć konto do obstawiania.

To opcja dla osób, które na poważniej myślą o stałym zarobku dzięki obstawianiu meczów. Jeśli mamy gotówkę, którą możemy przeznaczyć sobie na kupony bardziej dla zabawy, to wtedy można zaszaleć. Na jednym kuponie możemy mieć nawet kilkanaście spotkań, które w sumie z pewnością będą tworzyły imponujący kurs. Tutaj musimy się jednak bardziej liczyć z porażką, stąd też nie warto zakładać się tu o zbyt wysokie kwoty.

 

Podsumowując, lepiej wybierać mniejszą ilość zdarzeń na kuponie, lecz po lepszych kursach.

Fantasy Site Rating Bonus Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit


Dodaj komentarz