Jak wzbogacić się na zakładach – poznaj EKSPERT+

Legalny bukmacher on line Fortuna wzmaga jesienną nawałnicę produktową  i poszerza promocję dla obstawiających mecze on-line.

Kilka dni po podniesieniu limitu wygranej na jednym kuponiku aż do 601 000 ZŁOTYCH – inkorporuje kolejny produkt dla Nas – EKSPERT+.

Ta nowość pozwoli Typującym na podwyższenie wygranej – nawet do 33% oraz na otrzymanie dodatku – nawet do pięć tysięcy ZŁOTYCH.

Produkt EKSPERT+ to model zakładu wzajemnego 1×2, w jakim Użytkownik może zakreślić od ośmiu do 20 wydarzeń sportowych, szczególnie spotkań piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a oraz pozostałych rozgrywek europejskich.

 

Jeżeli chodzi o precyzyjną liczbę zakładów na taśmie może on dostać bonus do ewentualnej wygranej:

– 8 oraz 9 wydarzeń na taśmie – bonus kursowy 1.11 (w sumie – +11% do zwycięstwa),
– 10 oraz 11 wydarzeń na taśmie – bonus kursowy 1.22 (+22% do triumfu),
– min. 12 typów na taśmie – bonus kursowy 1.33 (+33% do ostatecznego triumfu).

Ponadto, jeżeli Klientowi uda się zakreślić należycie zdarzenia, bez względu na ich liczbę na taśmie, to do jego wygranej dopisuje się bonus pięć tysięcy ZŁOTYCH (do rozdziału pomiędzy użytkowników jacy trafią danego EKSPERTA+.

 

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaproponowanych poprzez Fortunę w obrębie listopadowej akcji „Produkt+”. W minionym tygodniu mówiliśmy o podniesieniu limitu zwycięstwa na 1 blankiecie – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest dzisiaj najwyższą ewentualną wygraną w Kraju proponowaną poprzez legalnego bukmachera.

Poza tym mamy dla Każdego z Was kapitalne wiadomości, ponieważ w nadchodzącym tygodniu opisana zostanie kolejna nowość na stronie www.fortuna.pl, z myślą o Użytkownikach tego bukmachera online.

Jeżeli nie posiadasz dalej konta gracza na fortuna.pl – to od pewnego okresu rozdajemy po 10 zł! Warunki pod tym odnośnikiem.