Kto będzie Mistrzem Europy w piłce nożnej?

Mecze grupowe dobiegły już dawno końca. Już dziś znamy pary 1/2 finału. Po tych trzech meczach możemy zauważyć jak grają poszczególne drużyny. Poziom jest dosyć wyrównany. Nie ma tzw. chłopców do bicia. Każdy walczy tu nawet o jeden punkt i nie odpuszcza żadnego meczu.

Dzięki temu możemy mówić o kilku ciekawych sensacjach tego turnieju.

Teraz na poważnie możemy zadawać sobie pytanie kto będzie Mistrzem Europy? Dziś ciężko wytypować tą jedną drużynę, która wyszczególnia się na tle innych zespołów. Każdy ekspert i typer ma inne zdanie. Z pewnością należy zwrócić uwagę na organizatora tej imprezy, czyli Francję.

Zespół ten gra faktycznie fajny futbol. Widać zgranie grupy i dobrą atmosferę. Najważniejsze jest jednak to, że cała impreza odbywa się w ich kraju i chęć zdobycia Mistrzostwa Europy jest jeszcze większe.

 

Kto będzie Mistrzem Europy w piłce nożnej?

Tak naprawdę ciężko na tym etapie typować, która drużyna wygra Euro 2016. Co prawda za nami kilka ciekawych meczy.

To kto awansuje do finału będzie miało znaczenie nie tylko umiejętności zawodników, ale również szczęście. Już dziś możemy czytać komentarze wielu kibiców na temat arbitrów, którzy w niektórych momentach zupełnie zawodzą. Są to często kluczowe sytuacje, przez które ostateczny wynik wyglądałby zupełnie inaczej.

Z pewnością dziś możemy wytypować kilka drużyn, a to kto awansuje do finału nie powinno być zaskoczeniem, gdyż potentaci przechodzą dalej. Zatem to kto będzie Mistrzem Europy zależy od niewielkich niuansów. Każda z topowych drużyn ma luki. Nikt nie jest tu idealny.

Żadna z drużyn na dobre nie pokazała, że już dziś stać ją na tytuł.

Fantasy Site Rating Bonus Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit

Jednak dziś te analizy mają o wiele więcej szczegółów i lepiej jest nam typować, która drużyna wygra Euro 2016. Warto oczywiście obstawiać te opcje, ponieważ kursy są na tyle wysokie, że strata jednego typu nie przysporzy nam wielu strat, o ile wytypujemy poprawnie Mistrzów Europy.

A krąg tych zespołów jest coraz mniejszy, więc i prawdopodobieństwo jest coraz większe. Należy zatem zwrócić uwagę na Francję, Niemcy, ale również na Walię czy portugalię.

 

My stawiamy na Francję.


Dodaj komentarz