Kurs 200.00 na gola Polski w meczu z Austrią!

Dadał Buker

Jeszcze jedna mega promocja od najlepszego bukmachera 2024 roku – Superbet! Jeśli jeszcze nie masz konta, to teraz jest idealny moment, aby je założyć i zgarnąć dodatkowe 400 złotych na start.

Nowa Promocja od Superbet

W piątek, 21 czerwca, Polska stanie do walki z Austrią, a Superbet przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. Jeśli przegapiłeś ostatnią okazję, nie martw się, teraz masz szansę zgarnąć dodatkowy bonus. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

400 PLN za Jednego Gola Polski

Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, zarejestruj się i za jedyne 2 PLN obstaw, że Polska strzeli gola. Nawet jeśli nasza drużyna przegra, otrzymasz 400 złotych bonusu, jeśli Biało-Czerwoni strzelą przynajmniej jednego gola! Wystarczy postępować zgodnie z kilkoma prostymi krokami.

1⃣ Załóż konto w Superbetwww.superbet.pl
2⃣ Wpłać depozyt minimum 60 złotych.
3⃣ Postaw pierwszy kupon na to, że Polska zdobędzie gola w meczu z Austrią za 2 PLN! Jeśli nasi reprezentanci strzelą bramkę, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 400 złotych.

Dzięki temu fantastycznemu bonusowi masz szansę zwiększyć swoje szanse na wygraną. Nie przegap okazji i skorzystaj z tej niesamowitej oferty od Superbet! Powodzenia!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane