Polska – Szwajcaria – jak obstawiają bukmacherzy

I stało się! Polska przeszła do 1/8 finału Euro 2016! Jako kibice możemy być z pewnością dumni. Typowanie staje się teraz coraz bardziej trudniejsze. Nie ma już tzw. chłopców do bicia. Chociaż mimo wszystko i tak nie można było tego powiedzieć nawet w fazie grupowej.

W końcu mieliśmy kilka spotkań, które zakończyły się dosyć sensacyjnie jak chociażby Rumunia – Albania. Wydawałoby się, że Rumunia po dobrym meczu otwarcia z Francją ma szanse spokojnie wyjść z grupy, nawet z 3 miejsca. A jednak ostatni mecz pokazał co innego.

 

Obstawianie tak wielkich imprez ma swoje plusy i minusy. Niektórzy typerzy wręcz czekają na takie spotkania, gdyż widzą tu wiele ciekawych opcji do obstawienia po wysokich kursach. W końcu bukmacher również może się pomylić. Nadchodzi jednak czas 1/8 finału i tutaj już nie ma mowy o nawet niewielkim błędzie, gdyż ten może kosztować zespół powrót do domu.

 

Zatem na kogo stawiają bukmacherzy w meczu Polska – Szwajcaria?

Wchodząc na strony internetowe najpopularniejszych bukmacherów możemy zauważyć, że nieznacznie w roli faworyta wpisali oni Polskę. Kursy na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry na nasz zespół wynosi 2,50-2,60. Natomiast na Szwajcarów 2,90. Widać, że mecz ma być zatem bardzo wyrównany. Owszem możemy to zauważyć już po samych składach. Zawodnicy zarówno jednej i drugiej drużyny są znani na europejskich boiskach i radzą sobie naprawdę dobrze. Jednak gra w reprezentacji to zupełnie co innego.

 

Jak obstawiać mecz Polaków?

Pamiętajmy, że nie zawsze musimy obstawiać czyste zwycięstwo naszej drużyny. Jeśli nie do końca jesteśmy pewni co do zwycięstwa naszych zawodników to warto postawić na to, że padnie remis lub wygrają Polacy. Tu kurs jest również zadowalający. Stawiając większe kwoty możemy naprawdę sporo zarobić. Nie zawsze jednak musimy obstawiać to, która drużyna wygra.

W końcu możemy obstawiać również rzuty rożne, ilość kartek oraz czy padnie rzut karny. Tych opcji jest oczywiście o wiele więcej. Najlepiej wybierać jest oczywiście te, które mają największe szanse na powodzenie. Wśród nich jest z pewnością mała ilość bramek.

Tym bardziej w tym spotkaniu – zarówno obrona Polaków jak i Szwajcarów to jeden z najlepszych elementów.

 

Poza tym nie zapominajmy o bramkarzach, którzy mają naprawdę bardzo dobrą skuteczność. Patrząc na to na kogo stawiają bukmacherzy w meczu Polska – Szwajcaria wydaje się, że najlepszym wyjściem jest postawienie zakładu na zakwalifikowanie się Polaków do następnego etapu.

Chcąc jednak już wcześniej wygrać pieniądze warto postawić na wygraną Polaków podpierając się jednak remisem.

Wiedząc już jak obstawiać mecz Polaków warto zainwestować swoje pieniądze i cieszyć się zapewne ciekawym widowiskiem. Polska i Szwajcaria walczą o historyczne wyniki.

 

Tak czy inaczej biorąc pod uwagę wiele różnych aspektów i analizując dogłębnie mecz możemy stwierdzić z przekonaniem, że zwycięsko z tego pojedynku powinna wyjść polska reprezentacja. Szwajcaria to zespół marzenie na tym etapie i musimy to wykorzystać.


Dodaj komentarz