Nasze typy na mecze podczas EURO2016: Polska – Irlandia Północna

Tak wielkie imprezy sportowe jak chociażby EURO 2016 są bardzo dobrą reklamą nie tylko samej aktywności fizycznej, ale również możliwości zarobku poprzez zakłady bukmacherskie. Czy trzeba się znać i mieć staż, by zarabiać na obstawianiu meczów? Nie.

Dziś wiele ciekawych informacji znajdziemy w Internecie. Głównie są to indywidualne opinie ludzi na forach, ale możemy również znaleźć bardziej profesjonalne analizy. Wszystko oczywiście za darmo.

 

Warto jednak samemu śledzić na bieżąco mecze, a w szczególności te, w których grają Polacy.

Dzięki temu zauważymy w jakiej dyspozycji są gracze, itp. Typy bukmacherskie w tym okresie mogą nam przynieść naprawdę spory zarobek. Dlatego warto poświęcić te kilkadziesiąt minut na obejrzenie meczów.

Z pewnością jedno z najczęściej zadawanych pytań będzie wtedy brzmiało „czy Polska wyjdzie z grupy?”.

Nie jest to nic niemożliwego. Już nie raz nasi reprezentanci udowadniali nam, że mogą wygrywać nawet z zespołami z czołówki.

 

Faktem jest, że nie możemy porównywać meczy towarzyskich z tak wielką imprezą jaką jest EURO 2016. Mimo wszystko powinno to stanowić atut, aby wygrywać z nimi również na takich wielkich wydarzeniach. U bukmacherów już pojawiają się mecze rozgrywane we Francji.

Możemy zatem powoli od analiz przechodzi do typowania. Warto z tym jednak poczekać. Przed nami jeszcze kilka dni, a w tym czasie może się wiele zdarzyć. Nie da się jednak ukryć, że szukamy typy na mecz Polska-Irlandia Północna i wiele innych.

 

W przypadku Irlandii Północnej możemy powiedzieć jedno – szykuje się nam pierwszy mecz i od razu zwycięstwo! A tak wynika głównie z podanych przez bukmacherów kursów, którzy to podają Polskę jako faworyta. Faktem jest, że z całej naszej grupy Irlandia Północna to najlepszy przeciwnik jeśli myślimy o zwycięstwie. Tutaj warto również wspomnieć, że tym meczem rozpoczniemy turniej na EURO 2016.

 

Warto zatem, by od razu zdobyć pierwsze cenne punkty i wygrać z tym przeciwnikiem. Pierwsze mecze mimo wszystko to zawsze niewiadoma. Miejmy nadzieje, że nasz trener nie będzie kalkulował, a nasi zawodnicy wyjdą na murawę nastawieni na wygraną.

Fantasy Site Rating Bonus Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit


Dodaj komentarz