Ofera bukmacherska COMEON

Potężnych bukmacherów w Polsce cały czas nam brak a sporo z tych jacy kiedyś działali na naszym rynku bukmacherskim już nie dostarczają zakładów sportowych dla Polaków. Jednakże powoli się to zmienia a paru sporych bukmacherów implikuje o krajową zgodę MINISTERSTWA FINANSÓW i takową … otrzymuje!

Miło nam powiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 nowy buk zdobył licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Mowa o spółce Cherry Online Polska Sp. z o.o. z Warszawy.

Nowy z koncesją buk ComeON

Owa firma bukmacherska implikowała o dostanie koncesji przez dużo ponad 6 miesięcy, spełniając wszelkie żądania jakie są w zapisach ustawy o grach hazardowych on line, zdobyła licencję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większą część udziałów w firmie ma szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, właściciel takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino oraz udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz parunastu innych.

Firma Cherry AB złączona jest z biznesem rozgrywek w necie od niesłychanie dawna. Ta spółka dostarcza gry w necie w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, wytwarzanie gier. Opisana jednostka zajmuje się klientami na starym kontynencie i jest notowana na giełdzie.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Moja opinia o ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była pożądana! To rozumie się samo przez się! Ale iż tak ciekawa marka na rynku europejskim wejdzie do Polski przed takimi organizacjami jak bwin czy Sportingbet to na ten moment jest kompletne zdumienie.
O legalnym bukmacherze (albowiem tak można napisać) ComeOn posiadam wyłącznie rzetelne zdanie. Od czasu gdy wkroczyli do Polski parę lat temu, pamiętam iż ich support tudzież propozycja dla typujących były na doskonałym pułapie i pozostaje Nam jeno sądzić iż nie inaczej będzie w Polsce.

Bonus na start w ComeOn

W wielu państwach Europy, lecz i prawdopodobnie w Polsce także będzie dostępny bonus od depozytu – naturalne 100% za startową wpłatę na rachunek rozliczeniowy gracza. Więcej lada dzień na naszych stronach…

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl