Polscy bukmacherzy internetowi z licencją coraz aktywniejsi

Polski legalnie funkcjonujący bukmacher on line ForBET jest nie wyłącznie sponsorem PGE Skry Bełchatów lecz i wielu zespołów sportowych współcześnie w Kraju! Ta legalna instytucja bukmacherska wspiera finansowo nie wyłącznie ośmiokrotnych Mistrzów Polski w siatkówce lecz i dużo zespołów piłkarskich w Polsce od jakiegoś okresu.

Propozycja forBET jest albowiem bardzo popularna! Zakłady u buka prowadzone są on line, a za ich zawarcie nie jest brany od typerów 12% podatek od składki.

To cecha ekstra, dzięki której ekspresowo udało się zainkasować ufność setek typerów.
Legalnie funkcjonujący bukmacher ForBET rozwija się bardzo prężnie, mając aspiracje stać się wiodącą firmą na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Rozwój to pewne, drugie – miłość do sportu. W swojej aktywności firma nie zapomina o wspieraniu krajowego sportu. A o tym, że nawet siatkówka jest jej niezwykle ważna, udowodniła już rok temu.

Legalnie działający bukmacher online w Polsce

– Nasze wsparcie dla polskiej siatkówki nie jest to nic osobliwego. W ubiegłym sezonie byliśmy sponsorem całkowitej Ligi, a dziś zdecydowaliśmy wesprzeć pewien z zespołów. Zdecydowanym doborem była dla nas PGE Skra Bełchatów, jaka jest niezmiernie utytułowanym i najmocniej rozpoznawalnym klubem w Polsce.
Jestem pełen wiary, że współpraca między forBET a zespołami które sponsorujemy będzie bardzo owocna dla obydwu stron i ku zadowoleniu kibiców i klientów forBET razem wejdziemy na jeszcze lepszy poziom – mówi Prezes forBET, Robert Grzeszczyk.

– W forBET wszyscy jesteśmy wielkimi fanami sportu. Jesteśmy spółką, jaka ciągle mierzy w najwyższe cele i bardzo radujemy się z opcji zaczęcia kooperacji z zespołami, które także stale grywają najwyższe miejsca – dorzuca dyrektor ds. Marketingu, Piotrek Sienkiewicz.

Na www.iforbet.pl możesz obstawiać z wysokimi kursami...

Oczywiście oprócz siatkówki, w ofercie naszego nowego sponsora są także następne znaczące wydarzenia, którymi żyją wszelcy kibice sportu, jak europejskie puchary piłkarskie, NBA, piłce ręcznej, wyścigi F1 czy spore turnieje tenisowe.

Co istotne, ta instytucja bukmacherska funkcjonuje legalnie na bazie koncesji Ministerstwa Finansów i pod kontrolą należytych organów państwowych. To wspaniała informacja dla tych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo przelanych wygranych (sporo o legalnie działających bukmacherach w Polsce znajdziesz w tym miejscu).

W poprzednim sezonie cyklicznie pytaliśmy grających o ich typy na mecze tyczących się naszych rywalizacji, aktualnie przedtem jak udzielą odpowiedzi, będą mogli skorzystać z asysty tego sponsora, gdzie odnajdą podstawowe statystyki.