Polska – Niemcy – analiza i nasze typy

Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami. Możemy właściwie powiedzieć, że dla osób, które typują mecze już się zaczęły.

Zaczynamy powoli je analizować i zastanawiać się co lepiej obstawić – wygraną Polaków, a może ilość rzutów rożnych?

Polska grupa na EURO 2016 jest faktycznie dosyć ciekawa, a nas szczególnie. W końcu grają tam nasi rodacy. Pytanie brzmi: na kogo postawić?

Przed nami kilka ciekawych spotkań. W „naszej” grupie są jeszcze Niemcy, Ukraina i Irlandia Północna. Każdy mecz jest bardzo ważny, ponieważ każdy zespół nie chce czekać na koniec. Zatem najważniejsze jest, by spokojnie przejść ten etap i wyjść z grupy. Czy uda się to Polakom?

 

Oczywiście bardzo w to wierzymy. Niemal każdy zmienił zdanie ostatnimi czasy na temat naszej reprezentacji.

Uważa się, że jest to o wiele lepszy zespół, który jest w stanie nieco namieszać. Z resztą nasi piłkarze udowodnili to wygrywając chociażby z Niemcami. Nasza reprezentacja nie ma się dziś faktycznie co wstydzić. W naszych szeregach jest kilku podziwianych na europejskich stadionach zawodników. Mowa tu oczywiście o Lewandowskim, ale należy również wspomnieć o Miliku czy Krychowiaku.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na  www.totolotek.pl 

Dzięki ograniu na tak wysokim poziomie nasi zawodnicy z pewnością przeniosą wiele doświadczenia do reprezentacji. Zerkając ponownie na grupę, gdzie znajdują się Polacy możemy z pewnością wymienić jeden z najciekawszych meczy, a będzie nim bezsprzecznie Polska – Niemcy. Jak zostało już wspomniane już raz udowodniliśmy, że można wygrać z Niemcami, ale czy uda nam się to na tak dużej imprezie?

Typowanie meczów na EURO 2016 z pewnością nie będą należeć do prostych w typowaniu. Wydaje się, że niekiedy warto poczekać do typowania LIVE o ile mamy oczywiście taką możliwość. Mimo wszystko Polacy nie są na straconej pozycji i warto na nich stawiać kierują się nie tylko sercem, ale również i rozumem.

W naszym zespole jest wielu zawodników, którzy z pewnością będą chcieli pokazać się z dobrej strony, a tak duże przedsięwzięcie jakim jest EURO 2016 to najlepsza okazja.


Dodaj komentarz