Porady bukmacherskie czyli jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

Obstawiając zakłady bukmacherskie już z góry narażeni jesteśmy na błędy i porażki. Zdarzają się one nawet najlepszym typerom na świecie. Problemy tak naprawdę zaczynają się później. Ocenia się bowiem, że zaledwie niecałe 20% graczy potrafi skutecznie ogrywać bukmachera. Jak tego dokonać?

Z pewnością warto trzymać się paru zasadom, dzięki którym nie będziemy typować emocjami, ale ugruntowaną analizą. Poniższe porady bukmacherskie być może pomogą wielu początkującym graczom zwiększyć swoje zyski.

 

Bankroll co to jest i jak go pilnować?

Zacznijmy od ustalenia swojego bankroll’u, czyli kapitału do grania. Wielu z nas przede wszystkim pracuje, a zakłady bukmacherskie to dodatek. Aby nie wciągnąć się w wir zadłużeń warto ustalić już na samym początku ile pieniędzy możemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie.

Nie masz konta w LV BET? Pod tym adresem go założysz www.lvbet.pl

Nie możemy na koniec miesiąca nie mieć na rachunki. A jeśli już tak jest to znaczy, że zaczynamy mieć z tym problemy.

 

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Po ustaleniu kwestii czysto teoretycznych czas na praktykę. Co mamy w ogóle obstawiać? Oczywiście sporty, na których się znamy i popieramy nasze typy analizami. Grając nawet na żywo musimy mieć pewne podstawowe informacje na temat danych zawodników czy zespołów, które właśnie grają.

By wygrywać najlepiej wybierzmy kupony typu SINGIEL. Do wyboru mamy również zakłady akumulowane.

Prawda jest jednak taka, że im mniej wydarzeń na kuponie, tym większe szanse na wygraną. Profesjonalni gracze obstawiają tylko i wyłącznie single. Obstawiając zakłady AKO stawiamy już bardziej na zabawę niżeli prawdziwe zarabianie na zakładach bukmacherskich.

 

Niskie kursy

Kontrowersyjna poradą jest polecanie granie faworytów czy też granie niskich kursów. Nie można ich jednak typować bez żadnej analizy. Stracimy na nią tyle samo czasu ile należałoby przeanalizować spotkanie o wyższym kursie. Poza tym po kilku takich kuponach zaświadczymy porażki.

Odzyskanie straconych środków z pewnością rozciągnie się w czasie. Absolutnie trafią radą jest nauczenie się przyjmować porażki. Jak zostało już wspomniane te na pewno nas nie ominą. Niektórzy gracze po stracie pieniędzy grają jeszcze bardziej agresywnie i odchodzą od swoich założeń przez co najczęściej tracą jeszcze więcej. Nie warto zatem samemu nakręcać tej spirali.

Najlepiej dać sobie nieco czasu wolnego i na nowo zacząć analizować kolejne spotkanie.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na  www.totolotek.pl 

Powyższymi poradami bukmacherskimi powinniśmy kierować się zawsze. Pamiętajmy, by udoskonalać swoją strategię gry. Jednocześnie trzymajmy się swoich zasad, by móc należeć do elitarnego grona graczy, którzy regularnie zarabiają na zakładach bukmacherskich.