Promocje bukmacherów 2018: wybieramy najlepsze

Czy istnieje coś takiego jak darmowe zakłady bukmacherskie? Umówmy się, nigdy nie dostaniesz nic za darmo. Nie oznacza to jednak, że usługodawcy nie szykują dla nas bardzo atrakcyjnych promocji, które niezwykle kuszą i często są przyczyną naszych grzeszków.

Na przykład ostatnio bukmacher Fortuna.pl oraz Totolotek.pl oferują dużą gotówkę na zakłady!

Odpowiednio możesz otrzymać 400 i 500 złotych za wpłatę u wybranego bukmachera.

 

A jakie mamy inne promocje bukmacherów ?

Przede wszystkim funkcjonuje dość często promocja bonusy na start od bukmacherów – w skrócie: wpłacamy swój kapitał początkowy, jest to nasza pierwsza wpłata na tym koncie – dlatego też dostajemy albo podwojenie swojego kapitału, albo określoną z góry kwotę dodatkową. Oczywiście, brzmi to niezwykle zachęcająco, ale uwaga – nie są to pieniądze całkowicie darmowe, a żeby z nich skorzystać należy spełnić wiele wymagań.

INFORMACJA O NAJNOWSZYCH PROMOCJACH I BONUSACH:

Zarejestruj się i odbierz Bonus w Fortunie (Bonus Startowy 120 zł na darmowy zakład!)
Zarejestruj się i odbierz Bonus w LVBET (Bez depozytu 20 zł i nawet 1000 zł za wpłatę)
Zarejestruj się i odbierz Bonus w eTOTO (Bonus Startowy do 500 zł za wpłatę)
Zarejestruj się i odbierz Bonus w Totolotku (Bonus Startowy 20 zł bez depozytu i do 1000 zł za wpłatę)
Zarejestruj się i odbierz Bonus w Milenium (Bonus Startowy 20 zł bez depozytu i do 760 zł za wpłatę)
Zarejestruj się i odbierz Bonus w forBET (100% więcej za wpłatę – do 600 zł)

Najczęściej haczyk polega na tym, że dany kapitał promocyjny należy obrócić wybraną ilość razy. Często jest to nawet dziesięciokrotność. Przy otrzymanej kwocie 100zł musimy aż 1000zł obrócić aby móc cokolwiek wypłacić z naszego konta. Brzmi strasznie, prawda? W rzeczywistości obracanie kapitałem to kwestia kilku zakładów, czasem kilkunastu. Oczywiście, jeśli będziemy stawiać kwoty 5zł i grać zyskiem, wypłata czegokolwiek zajmie nam sporo… chyba zdążylibyśmy taką sumę zarobić w normalnej pracy.

Najlepsze bonusy bukmacherskie

Dlatego mocno i gorąco zachęcamy Was do czytania regulaminów bonusów bukmacherskich. Byłoby smutno, gdybyście przez nieuwagę nie mogli później wypłacić swojej kasy początkowej. Inne promocje związane z graniem na bukach to na przykład otrzymanie 10zł, czasem 30zł jako bonus lojalnościowy. Oczywiście ten bonus również trzeba obrócić, ale są to znacznie mniejsze ilości. Jest jeszcze rozsławione „Cash back”. Wchodzimy – stawiamy – jeśli przegramy, zwracają nam nasze pieniądze, jeśli wygramy – dostajemy zysk. Jest to oczywiście jednorazowa oferta.

Na koniec chcielibyśmy zwrócić jeszcze uwagę, że na jedno gospodarstwo domowe, może przypadać tylko jedno konto bukmacherskie. Słowem, jeśli grasz Ty – nikt z Twoich domowników konta na danym portalu założyć nie będzie mógł. Jest to spore utrudnienie, jednak trudno się dziwić bukom – próbują chronić się przed bankructwem. No ale promocje bukmacherów internetowych powinny Nam wystarczyć jako rekompensata 😉


Dodaj komentarz