Typowanie Ligi Europejskiej czas zacząć!

Sporo z Nas oprócz typowania meczów polskiej kadry w piłce nożnej czy Ekstraklasy piłkarskiej obstawia mecze w Lidze Mistrzów bądź Europy. Jednak bez głębszej analizy i znajomości tematu (zresztą jak w każdej dziedzinie sportu) ciężko o pewne typy i raczej takie typowanie meczów będzie wyglądać jak loteria aniżeli sposób na pokonanie bukmachera i zarobienie pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Poniżej będziemy zamieszczać zawsze aktualne typy na najbliższe mecze w ramach Ligi Europejskiej tak by typy na ligę europy nie stanowiły dla Was większego problemu. Nasze typy bazują głównie na ostatnich 5 meczach jakie rozegrały drużyny występujące w danej fazie. Czyli dokładniej mówiąc bazujemy na aktualnej dyspozycji danego teamu.

Zapraszamy do sprawdzania regularnie naszych typowań …

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Typy na ligę europy:

Grupa A

Kolejka 1 – 20 września
AÉK (Larnaka) – FC Zürich, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 2
Łudogorec Razgrad – TSV Bayer 04 Leverkusen, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 2

Kolejka 2 – 4 października
TSV Bayer 04 Leverkusen – AÉK (Larnaka), 4 października, 18:55
FC Zürich – Łudogorec Razgrad, 4 października, 18:55

Kolejka 3 – 25 października
FC Zürich – TSV Bayer 04 Leverkusen, 25 października, 18:55
AÉK (Larnaka) – Łudogorec Razgrad, 25 października, 18:55

Grupa B

Kolejka 1 – 20 września
RB Leipzig – FC Salzburg, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 1
Celtic FC – Rosenborg BK, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: X

Kolejka 2 – 4 października
Rosenborg BK – RB Leipzig, 4 października, 18:55
FC Salzburg – Celtic FC, 4 października, 18:55

Kolejka 3 – 25 października
FC Salzburg – Rosenborg BK, 25 października, 18:55
RB Leipzig – Celtic FC, 25 października, 18:55

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Grupa C

Kolejka 1 – 20 września
FC Kobenhavn – Zienit Sankt Petersburg, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: X
SK Slavia Praga – FC Girondins de Bordeaux, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 2

Kolejka 2 – 4 października
FC Girondins de Bordeaux – FC Kobenhavn, 4 października, 18:55
Zienit Sankt Petersburg – SK Slavia Praga, 4 października, 18:55

Kolejka 3 – 25 października
Zienit Sankt Petersburg – FC Girondins de Bordeaux, 25 października, 18:55
FC Kobenhavn – SK Slavia Praga, 25 października, 18:55

Grupa D

Kolejka 1 – 20 września
FC Spartak Trnava – RSC Anderlecht, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 1
GNK Dinamo (Zagrzeb) – Fenerbahçe SK, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 1

Kolejka 2 – 4 października
Fenerbahçe SK – FC Spartak Trnava, 4 października, 18:55
RSC Anderlecht – GNK Dinamo (Zagrzeb), 4 października, 18:55

Kolejka 3 – 25 października
RSC Anderlecht – Fenerbahçe SK, 25 października, 18:55
FC Spartak Trnava – GNK Dinamo (Zagrzeb), 25 października, 18:55

Pod tym adresem: www.etoto.pl możesz założyć konto do obstawiania.

Grupa E

Kolejka 1 – 20 września
Sporting (Lizbona) – Qarabag Agdam, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 1
Arsenal FC – Worskła Połtawa, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 1

Kolejka 2 – 4 października
Worskła Połtawa – Sporting Clube (Lizbona), 4 października, 18:55
Qarabag Agdam – Arsenal FC, 4 października, 18:55

Kolejka 3 – 25 października
Qarabag Agdam – Worskła Połtawa, 25 października, 18:55
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) – Arsenal FC, 25 października, 18:55

Grupa F

Kolejka 1 – 20 września
Football 1991 Dudelange – AC Milan, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: 2
Olympiakós SFP (Pireus) – Real Betis Balompié, 20 września, 21:00 – nasz TYP:: X

Kolejka 2 – 4 października
Real Betis Balompié – Football 1991 Dudelange, 4 października, 18:55
AC Milan – Olympiakós SFP (Pireus), 4 października, 18:55

Kolejka 3 – 25 października
AC Milan – Real Betis Balompié, 25 października, 18:55
Football 1991 Dudelange – Olympiakós SFP (Pireus), 25 października, 18:55

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Grupa G

Kolejka 1 – 20 września
Villarreal CF – Rangers FC, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 2
SK Rapid Wiedeń – Spartak Moskwa, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: X

Kolejka 2 – 4 października
Spartak Moskwa – Villarreal CF, 4 października, 21:00
Rangers FC – SK Rapid Wiedeń, 4 października, 21:00

Kolejka 3 – 25 października
Rangers FC – Spartak Moskwa, 25 października, 21:00
Villarreal CF – SK Rapid Wiedeń, 25 października, 21:00

Grupa H

Kolejka 1 – 20 września
Olympique de Marseille – Eintracht Frankfurt, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 1
SS Lazio – Apóllon FC, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 1

Kolejka 2 – 4 października
Apóllon FC – Olympique de Marseille, 4 października, 21:00
Eintracht Frankfurt – SS Lazio, 4 października, 21:00

Kolejka 3 – 25 października
Eintracht Frankfurt – Apóllon FC, 25 października, 21:00
Olympique de Marseille – SS Lazio, 25 października, 21:00

Nie masz konta w LV BET? Pod tym adresem go założysz www.lvbet.pl

Grupa I

Kolejka 1 – 20 września
Beşiktaş JK – Sarpsborg 08 FF, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 1
KRC Genk – Malmö FF, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 1

Kolejka 2 – 4 października
Malmö FF – Beşiktaş JK, 4 października, 21:00
Sarpsborg 08 FF – KRC Genk, 4 października, 21:00

Kolejka 3 – 25 października
Sarpsborg 08 FF – Malmö FF, 25 października, 21:00
Beşiktaş JK – KRC Genk, 25 października, 21:00

Grupa J

Kolejka 1 – 20 września
Sevilla FC – Royal Standard de Liege, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 1
Akhisar Belediyespor Kulübü – FK Krasnodar, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: X

Kolejka 2 – 4 października
FK Krasnodar – Sevilla FC, 4 października, 21:00
Royal Standard de Liege – Akhisar Belediyespor Kulübü, 4 października, 21:00

Kolejka 3 – 25 października
Royal Standard de Liege – FK Krasnodar, 25 października, 21:00
Sevilla FC – Akhisar Belediyespor Kulübü, 25 października, 21:00

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na  www.totolotek.pl 

Grupa K

Kolejka 1 – 20 września
Stade Rennais FC – FK Jablonec nad Nisou 1997, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 1
Dynamo Kijów – FK Astana (2), Kazachstan, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 1

Kolejka 2 – 4 października
Kazachstan, FK Astana (2) – Stade Rennais FC, 4 października, 21:00
FK Jablonec nad Nisou 1997 – Dynamo Kijów, 4 października, 21:00

Kolejka 3 – 25 października
FK Jablonec nad Nisou 1997 – FK Astana (2), Kazachstan, 25 października, 21:00
Stade Rennais FC – Dynamo Kijów, 25 października, 21:00

Grupa L

Kolejka 1 – 20 września
PAÓK – Chelsea FC, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: 12
Videoton FC Fehérvár – BATE Borysów, 20 września, 18:55 – nasz TYP:: X

Kolejka 2 – 4 października
BATE Borysów – PAÓK, 4 października, 21:00
Chelsea FC – Videoton FC Fehérvár, 4 października, 21:00

Kolejka 3 – 25 października
Chelsea FC – BATE Borysów, 25 października, 21:00
PAÓK – Videoton FC Fehérvár, 25 października, 21:00

Pod tym adresem: www.etoto.pl możesz założyć konto do obstawiania.

 

1/16 finału – 14 lutego, 21 lutego
(Losowanie – 17 grudnia 2018 – Nyon)

1/8 finału – 7 marca, 14 marca
(Losowanie – 22 lutego 2019 – Nyon)

1/4 finału – 11 kwietnia, 18 kwietnia
(Losowanie – 15 marca 2019 – Nyon)

1/2 finału – 2 maja, 9 maja
(Losowanie – 19 kwietnia 2019 – Nyon)

Finał – 29 maja
Baku, Baki Olimpiya Stadionu

Fantasy Site Rating Bonus Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit

 


Dodaj komentarz