Typowanie meczów towarzyskich (czy takie typy warto grać)

Przychodzi taki okres podczas roku, gdyż w ofercie zauważymy, że przeważają mecze towarzyskie niżeli ligowe. W końcu piłkarze to również ludzie i im należy się także wypoczynek. W okresie przygotowawczym organizowanych jest wiele meczy towarzyskich.

Według niektórych to doskonały czas na zarobek. Czy faktycznie tak jest? Faktem jest, że podczas trwania takiego meczu nikt nie przejmuje się za bardzo tym kto go przegra, a kto wygra. W końcu nie gramy tutaj o trofea, a najczęściej chodzi o pod szlifowanie pewnych zachowań na boisku.

 

Możemy zauważyć, że podczas takich spotkań pada wiele bramek. Faktem jest, że wiele osób obstawiających mecze towarzyskie obstawia główne ilość bramek podczas meczu. I jest Łobez wątpienia dobre rozwiązanie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jak już zostało wspomniane tu wygrać może każdy, dlatego zakłady typu 1×2 warto zostawić w spokoju, tym bardziej, że rzadko kiedy wystawiane są najmocniejsze składy na cały mecz.

 

Na co uważać typując mecze towarzyskie?

Niemal wszystkie z nich kończą się wraz z 90 minutą. Tutaj nikt nie bawi się w przedłużanie nawet o minutę. Warto mieć to na uwadze typując tu cokolwiek. Są bowiem takie ligi, w których normą jest doliczanie 3-5 minut. W przypadku meczy towarzyskich tego już nie ma.

Taki rodzaj spotkań to także doskonały czas na tzw. ustawki. Bardzo często zdarzają się tutaj „łamaki” – zatem możemy upolować kursy wysokości rzędu 20-50. Jak zostało już wspomniane tutaj nie ma tak wielkiego parcia na zwycięstwo.

Wręcz przeciwnie – dla niektórych zespołów to idealny moment na podreperowanie swoich funduszy. A nie oszukujmy się w sporcie, a tym bardziej w piłce nożnej nadal panuje korupcja. Łamaki możemy wcześniej zauważyć poprzez analizę ostatnich meczów, a także w trakcie ich rozgrywania. Wydaje się zatem, że najlepiej jest typować mecze towarzyskie na żywo. Dzięki temu mamy pełny obraz gry obydwu zespołów.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Bez wątpienia mecze towarzyskie mogą nam dać solidną dawkę pieniędzy. Należy jednak uważać na te kilka szczegółów i dobrze analizować mecze.