Typy na mecz Polska – Ukraina (EURO 2016)

Każdy doświadczony typer wie, że wielkie imprezy sportowe rządzą się własnymi prawami. Obstawianie nie należy tu do najłatwiejszych, dlatego też pod uwagę bierze się wiele różnych aspektów. Są i tacy, którzy na początku nie typują meczy. Czekają na tzw. mecze o wszystko. Dany zespół musi wygrać np. dwoma bramkami. Wtedy możemy spodziewać się szybszego tempa. Najczęściej te chęci zdobycia gola są bardzo widoczne.

Nie zawsze możemy jednak zagwarantować, że takie mecze się odbędą. Ale jak wiadomo na początku tak wielkiej imprezy jak EURO 2016 możemy spodziewać się stresu, który może zaowocować wieloma niespodziankami. Jak będzie to wyglądało w „polskiej” grupie? Czy możemy być pewni, że przejdziemy dalej? Wydaje się, że tego nikt nie może być pewny.

Nasza grupa wydaje się być dość „równa”. Biorąc pod uwagę nasze ostatnie wyniki, w tym również wygraną z Niemcami to mogłoby się wydawać, że możemy być pewni awansu. Jednak ta pewność siebie może nas zgubić. Każdy mecz jest jak finał, dlatego należy grać zawsze na 100%. Tak z resztą chcieliby sami typerzy. Już teraz próbujemy ustalić wyniku spotkań.

 

Typy na mecz Polska – Ukraina, Polska-Irlandia Północna i Polska-Niemcy to dla nas priorytet.

Chcemy typować te spotkania, ponieważ nie widzimy w nich tylko możliwości do zarobku, tu przecież gra nasza reprezentacja! Każdy mecz jest ciekawy, a wśród nich m.in. ten z Ukrainą. Jak mówi sam trener naszych wschodnich sąsiadów Polska to już zupełnie inne reprezentacja. To zespół, który w końcu się odblokował i zaczyna grać futbol na wyższym poziomie.

 

Typuj mecze Euro w fantasy lidze i wygraj 20 000 EURO! Czytaj więcej

 

Jak typują bukmacherzy to spotkanie?

Dość wyrównanie, ale trzeba przyznać, że Polska jest bardziej doceniana i stawiana w tym meczy w roli faworyta.

To czy spełnią się te opinie okażę się po meczu. Jak wiadomo obstawianie na tak dużych imprezach wiąże się często z większym ryzykiem. Mimo wszystko najpopularniejszym sportem w naszym kraju jest piłka nożna. Śledząc ostatnie poczynania naszych reprezentantów możemy również stwierdzić, że w spotkaniu Polska – Ukraina są stawiani jako faworyci.


Dodaj komentarz