Zakłady bukmacherskie z cashback

Wielu graczy zaczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi napotyka na pojęcia i określenia, których znaczenia nie tak łatwo można się domyśleć. Dziś omówimy jedno z nich, zakłady bukmacherskie z cashback.

Co to jest cashback?

Nie da się tego w dosłownym znaczeniu przetłumaczyć na język polski, ale można to ująć jako zakład bezpieczny lub zakład ubezpieczony. Mówiąc krótko, gdy obstawimy taki zakład, w razie naszej porażki bukmacher zwraca nam część, a w niektórych przypadkach nawet całość straconej stawki.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

W zależności od bukmachera, cashback może być dodany do naszych środków bonusowych, po czym będzie jeszcze musiał ulec jedno lub kilkukrotnemu obrotowi, albo bezpośrednio do naszego depozytu, pozwalając na natychmiastową jego wypłatę.

Otrzymanie zwrotu nie jest jednak takie proste, bowiem  zakłady bukmacherskie z cashback podlegają pewnym zasadom, a u każdego bukmachera wygląda to nieco inaczej, warto więc uważnie wczytać się w regulamin takiej promocji. Wspólne dla wszystkich jest natomiast to, że nie dotyczą one całej jego oferty, a np. jedynie zakładów akumulowanych, albo jedynie przedmeczowych, często też określony jest minimalny kurs i minimalna, a także maksymalna, stawka na zakład.

 

Bukmacherzy oferują cashback

Niektórzy bukmacherzy oferują cashback wyłącznie przy rejestracji konta i zagraniu pierwszego zakładu, inni udostępniają go jako dodatkową promocję. Przyjrzyjmy się przykładowym ofertom.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Fortuna ma dla nas aktualnie do zaoferowania zakład bezpieczny dla graczy lubiących grać wiele zdarzeń na kuponie z wysokim kursem, jeżeli  przegramy i nie trafimy nie więcej, niż jedno spotkanie, przysługuje nam zwrot pięciokrotności postawionej przez nas stawki, ale w przypadku tak korzystnej promocji warunki są dosyć restrykcyjne – całkowity kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 100, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być większy niż 3,5, co zmusza nas do obstawienia sporej liczby spotkań, a jak wiadomo im ich więcej, tym większe prawdopodobieństwo naszej przegranej.

Podobny cashback, bo także na zakłady akumulowane proponuje nam LVbet.pl. Do końca roku, co poniedziałek, będziemy mieli szansę zwrotu do 50 zł, jeżeli postawiony przez nas kupon z pięcioma spotkaniami będzie zawierał nie więcej niż jeden błąd, a minimalny kurs kuponu będzie wynosił 3.0. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

 

Zakłady bukmacherskie z cashback to opcja stosunkowo nowa na polskim rynku, nie każdy bukmacher posiada ją w swojej ofercie, ale możemy być pewni, że wcześniej czy później się to zmieni, gdyż możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za chybiony kupon to coś, co przyciąga każdego gracza. Miejmy więc oczy otwarte i bądźmy na bieżąco, żeby nie przegapić żadnej okazji na wyciągnięcie gotówki od bukmachera.