Czy Betswipe to Przyszłość Zakładów Bukmacherskich?

Dadał Buker

Kiedy stajesz przed wyborem, czy postawić ofensywnie czy defensywnie, czy obstawić gospodarzy czy gości, czy stawiać na wygraną czy przyjąć porażkę, jesteś jak zawodnik slalomu. Każdy zakład to pytanie, na które szukasz odpowiedzi.

Tinder dla kuponów czyli Betswipe

Czasem jednak brakuje pewności, i wtedy pojawia się Betswipe, nowa funkcja społecznościowa od Superbet, która może pomóc Ci w zwycięstwie. Betswipe to rodzaj „Tindera dla kuponów,” gdzie możesz zobaczyć, jak inni obstawiają, przesuwając ich typy w lewo lub prawo, decydujesz, czy chcesz podążyć ich śladem.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Aby dołączyć do grona graczy korzystających z funkcji Betswipe, wystarczy kilka prostych kroków. Pobierz APLIKACJĘ SUPERBET, zaloguj się na swoje konto, przejdź do sekcji zakładów live i wybierz funkcję Betswipe.

Jednak, aby móc skorzystać z tej funkcji, musisz być użytkownikiem Supersocial, społecznościowej funkcjonalności w aplikacji Superbet. Dzięki Supersocial możesz dzielić się swoimi typami i kuponami, czerpać inspiracje od ekspertów takich jak Jerzy Dudek, Mateusz Borek i wielu innych.

Co dalej?

Teraz możesz przeglądać najpopularniejsze zakłady live na trwające wydarzenia sportowe. Dostajesz wiele informacji, takich jak ilość osób, która ogląda dany kupon, ile osób postanowiło obstawić to samo, oraz jakie stawki są w grze. Teraz czas na Twoją decyzję – przesuń w prawo, aby dodać dany typ do swojego kuponu, lub przesuń w lewo, jeśli propozycja Ci nie odpowiada.

Superbet jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który oferuje taką innowacyjną funkcję. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta – zakłady sportowe powinny być przede wszystkim źródłem dobrej zabawy, zbliżać kibiców i dawać im powody do dyskusji. Betswipe daje kolejny pretekst do rozmów, dyskusji i wymiany wiedzy na temat sportu, jednocześnie umożliwiając każdemu graczowi wychwycenie perełek, które przyciągają uwagę ekspertów.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Oceniaj typy innych

Betswipe to narzędzie, które może odmienić Twoje podejście do zakładów bukmacherskich. Teraz, zamiast polegać tylko na własnych typach, masz dostęp do społecznościowych rekomendacji.

Przesuwaj typy w lewo i prawo, dowiaduj się, jak inni myślą o danym wydarzeniu, i podejmuj bardziej świadome decyzje. To więcej niż gra – to interakcja i współdzielenie pasji z innymi kibicami. Sprawdź Betswipe w aplikacji Superbet i dołącz do tej społeczności zakładów bukmacherskich przyszłości już dziś!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane