STS.pl

Dadał Buker
sts rejestracja

Jeden z ciekawszych bukmacherów jakich opisujemy w serwisie a zarazem potentat w tej dziedzinie w Polsce. Jakiś czas temu mocno postawił na promocję swojego serwisu w internecie i po przez tworzenie licznych punktów do przyjmowania zakładów dzięki czemu stał się największym bukmacherem w Polsce.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

W swej ofercie ma wszystko to co powinien mieć porządny legalny bukmacher czyli zakłady sportowe, zakłady live, wirtualne sporty oraz możliwość obstawiania meczów eSportu, a no i co najważniejsze na początku posiada bonus na starty dla nowych graczy zakładów sportowych!

Rejestracja w STS

By się zarejestrować wystarczy kliknąć tutaj i wybierając swój login i hasło założyć konto gracza dzięki któremu będziemy mogli korzystać ze wszystkich gier online na platformie STS.PL.

STS.pl 1 Bukmacherzy online 2023

Grę u tegoż buka online możemy rozpocząć natychmiast po tym jak dokonamy pierwszego depozytu czyli wpłacimy pieniądze na grę do naszego konta gracza. Rozrywka w STS nie ogranicza się tylko do zakładów sportowych a sił swoich możemy spróbować również obstawiając mecze wirtualne oraz eSport jak Warcraft czy LoL.

 

Jak zasilić konta gracza

Zaloguj się na stronie STS.PL używając swojej nazwy użytkownika oraz hasła które podałeś przy rejestracji.
Następnie klikamy w zakładkę 'Wpłać’ umieszczoną na górze strony. Wybierz następnie formę płatności i dokonaj transferu wybranej kwoty. Od teraz możemy złożyć pierwszy zakład sportowy przez internet.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Jak wypłacić wygrane z konta

Wypłata zgromadzonych środków czyli zarobionych pieniędzy odbywa się w analogiczny sposób jak wpłata pieniędzy na konto gracza. Wystarczy wybrać wypłata i wybrać formę wypłaty środków na nasze konto osobiste w banku. W przypadku problemów z wypłatą mamy do pomocy wsparcie online przez 24 godziny na dobę gdzie możemy liczyć na fachową pomoc konsultanta w naszym ojczystym języku.

 

Bonus na start czyli za wpłatę + bez ryzyka

W tej chwili STS oferuje 100 zł zakład bez ryzyka. Czyli przegrany zakład powoduje że nic nie tracimy. Jest to ciekawy bonus dla osób które chcą spróbować swych sił na zakładach w zasadzie za darmo – bo nic nie ryzykują jak przegrają swój pierwszy zakład.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Do tego ma promocję dla nowych graczy 100% pierwszej wpłaty – czyli bonus od depozytu w kwocie do 1500 złotych.

 

Największy bukmacher w Polsce

STS to najlepsza dziś spółka bukmacherska on-line w Polsce odbierającą kupony na wyniki zdarzeń piłkarskich. Jednostka założona została w 1997 roku i odtąd z powodzeniem działa na terenie Polski. Za przyczyną energicznego wzrostu w toku zeszłych lat STS.PL opanował sektor legalnie funkcjonujących spółek bukmacherskich w Polsce – o wiele zwiększając udziały, jakie teraz są na pułapie 47%.
Po odskoczeniu polskiej konkurencji kolejnym etapem milowym firmy jest podbój Europy.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Przytoczony legalny bukmacher online dynamicznie angażuje się we wspomaganie naszego sportu, będąc najlepszym organem na polskim rynku sponsoringu. Jednostka jest formalnym sponsorem kadry Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań i parunastu innych zespołów w Polsce.

Bukmacher STS a eSport

Bukmacher STS na domiar tego wzmacnia również nasz lokalny esport.
STS.PL począł współpracę z Devils.one, organizacją esportową. Devils.one jako wyłączny polski team CS:GO zaprezentuje się w ciągu 9. sezonu rozgrywek ESL Pro League – najbardziej renomowanej ligi CS:GO na ziemi. Umowa obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona fragmentem strategii STS, zakładającej regularne umacnianie egzystencji w sferze esportu.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Firma nieprzerwanie inwestuje w wzrost nowoczesnych plus nowych technologii, wskutek którym przegoniła lokalną konkurencje. STS ułatwia zakłady bukmacherskie nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej odsłony, jak i aplikacjom poświęconym na systemy Android oraz iOS. Firma bez ustanku modyfikuje ofertę, umożliwiając Tobie m.in. następne zakłady live i potwierdzając czołową pozycję w domenie esportu.
Bukmacher sporządził także autorski system wypłat – STSpay – dający szanse na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu. Ów czołowy bukmacher online, za pomocą inwestycji w czeską organizację Greep, został współwłaścicielem systemu Betsys, z którego robi na co dzień użytek.

Za pośrednictwem wydajnego systemu pomocy dla typujących spotkania, STS ma możliwość super odpowiadać na narastające zapotrzebowania obstawiających.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Oglądaj spotkania i typuj!

Spółka oferuje co więcej ewentualność oglądania transmisji zdarzeń sportowych na żywo w internecie za asystą STS TV. Tego typu opcja jest przystępna również użytkownikom urządzeń telefonicznych. Co 30 dni firma upublicznia przekazy i 5000 pojedynków, przykładowo… piłki nożnej, tenisa, hokeja, NFL oraz pozostałych sportów.
Dzisiaj innowacyjne punkty akceptowania kuponów są w dowolnym większym mieście – sumarycznie na terenie kraju jest ich powyżej 430.

Odbierz bonus na start od STS

Lubimy promocje za rejestrację jak każdy typer! W tym miejscu również wspomniany bukmacher na stronce www.sts.pl/bonusy/ sporządził dla Nas darmowe zakłady za rejestrację.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Otrzymamy tutaj na start – 100 zł bez ryzyka plus 1500 zł za depozyt na rachunek do przyjmowania zakładów bukmacherskich.
Co więcej w różnych turniejach stali typerzy mogą wygrać wiele gotówki (szczegóły znajdziecie na wzmiankowanej www.sts.pl/bonusy/).

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane