Czy obstawianie meczy jest legalne?

Dadał Buker

Czy Zakłady Bukmacherskie i Obstawianie Meczy jest Legalne w Polsce? Tak, i Już Ci Wyjaśniamy Dlaczego

Rynek zakładów bukmacherskich stale ewoluuje z roku na rok. W Polsce w 2017 roku nastąpiły zmiany, które nie sprzyjają większości graczy. Obecnie, ponad 90% osób przebywających na terenie Polski nie ma już możliwości obstawiania u nielegalnych bukmacherów.

Konkretnie mówiąc, nie mamy już dostępu do bukmacherów nieposiadających polskiej licencji. Co to dla nas oznacza? Na naszym rynku dostępni są tylko ci bukmacherzy, którzy posiadają wymienioną polską licencję. Jeśli chcemy nadal obstawiać mecze, nie mamy innego wyjścia jak tylko zarejestrować się u legalnego bukmachera.

 

Legalne Obstawianie Meczy…

Pytanie, które się nasuwa, to czy jest to warte zachodu? Jeśli nadal pragniemy typować, nie mamy innego wyboru. Automatycznie musimy pogodzić się z podatkiem, niższymi kursami i słabszą ofertą. Wielu z nas miało wcześniej konta u nielegalnych bukmacherów.

Szczególnie w przypadku tych pierwszych mogliśmy liczyć na szeroką gamę ofert oraz wysokie kursy. Zwykle posiadając tam konto, nie korzystaliśmy z usług innych bukmacherów. Teraz pozostają nam tylko legalni bukmacherzy, takich jak Fortuna, LV BET, Totolotek, STS i kilku innych.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację, warto zarejestrować się u legalnego bukmachera. Być może nie znajdziemy już tak szerokiej oferty, jaką mieliśmy u nielegalnych bukmacherów, ale nadal będziemy mieć szansę na zarabianie dzięki zakładom bukmacherskim.

Dodatkowo warto zauważyć, że niemal każdy legalny bukmacher posiada swoje punkty stacjonarne. Jest to istotną zaletą, zwłaszcza w przypadkach, gdy nie mamy możliwości postawienia zakładu przez Internet.

 

Podsumowując, wbrew pozorom zyskujemy wiele dzięki rejestracji u legalnego bukmachera. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości będziemy mogli szybciej dochodzić swoich praw. Ponadto, wypłaty możemy przekazywać na konto bankowe bez żadnych obaw, które wcześniej mogły pojawić się przy bukmacherach nieposiadających polskiej licencji. Czyli czy obstawianie meczy jest legalne? Tak! Czy warto zarejestrować się u legalnego bukmachera, chociażby dla bonusu bez depozytu? Oczywiście! To przecież darmowe pieniądze.

W przeciwnym razie praktycznie musimy zapomnieć o obstawianiu meczy. Mimo że oferta jest w większości uboższa, a kursy niezbyt wysokie, nie możemy narzekać.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane