Typowanie CS GO

Dadał Buker

Legalni bukmacherzy cały czas poszerzają ofertę kursową na CS: GO. ForBET posiada doskonałą ofertę, dostajemy możliwość ponad 200 dodatkowych opcji do typowania. Zakład poza kursami głównymi, a więc typami na mecz oraz handicapami, oferuje nam również zakłady specjalne skupione na poszczególnych mapach.

Dobrym rozwiązaniem jest fakt, że bukmacher umożliwił klientom obstawiania liczb rund, które będą rozegrane na poszczególnych mapach. Pełna rozgrywka na poszczególnej mapie wynosi 16 zwycięskich rund przez jedną z drużyn, ForBET daje nam możliwość obstawienia linii pomiędzy 23,5 a 29,5 rundy. Zakład oferuje nam specjalny kod promocyjny, jeśli zdecydujemy się obstawić spotkanie CS: GO z 57 zdarzeniami.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Zakład wypada bardzo korzystnie względem konkurencji, jeśli chodzi o wysokość kursów na CS: GO, co więcej umożliwia skorzystanie z bonusu od depozytu, a także zakładu bez ryzyka. Bardzo dobrą ofertę na CS: GO mają również: Totalbet i LV BET.

Zakłady te dbają o ciągłe dostosowywanie oferty pod gusta klientów, wprowadzają cały czas nowe rzeczy, które warto obstawiać, kursy są tutaj wysokie.

Typowanie meczów CS:GO

Typowanie CS GO

Rozgrywki Counter Strike polegają na pojedynkach rozgrywanych pomiędzy:

1) terrorystami;
2) antyterrorystami;

Jedna ze stron ma bronić bombsite’ u przed atakiem terrorystycznym, który ma przeprowadzić drużyna przeciwna. Rozgrywki CS: GO składają się z trzech trybów rozgrywki, jest to istotna informacja dla obstawiających te rozgrywki. Należy pamiętać, że e-sport cały czas się rozwija, zawodnicy biorący udział w rozgrywkach mają do podniesienia coraz większe pieniądze.

Przekłada się to także na widownię, z każdym kolejnym rokiem pojedynki oglądane są przez coraz szersze grono osób, decydujących się postawić własne środki na rozstrzygnięcia. Pierwszą rzeczą, którą możemy obstawić, znajdziemy na rynkach głównych, mamy tutaj możliwość wytypowania zwycięzcy, co warte odnotowania rozgrywki nie kończą się nigdy remisami, chyba że gramy systemem BO2, to tam brak rozstrzygnięcia jest możliwy, zakład jest trójdrogowy.

Klienci mogą obstawić handicapy, a Ci którzy lubią typować over/under również znajdą coś dla siebie, gdyż możemy obstawiać ilość map, które zostaną zagrane. Bukmacherzy dają od czasu do czasu możliwość obstawiania innych linii oraz kursy szczegółowe na poszczególne mapy.

Typerzy otrzymują coraz to lepszą ofertę, klienci mogą obecnie typować m.in. pojedynki pomiędzy poszczególnymi zawodnikami, który z nich wygra więcej eliminacji, dostajemy możliwość założenia się o to, który zespół wygra na pierwszej mapie oraz overunder konkretnych rund.

Typowanie CS GO 1 Typowanie meczów 2024

Na co zwrócić szczególną uwagę typując CS GO?

Powinniśmy śledzić sytuacje wewnątrz danej drużyny CS GO. Typer powinien zwracać uwagę na takie czynniki jak:

1) kontuzje w poszczególnych ekipach, często od postawy lidera danej drużyny zależy wynik starcia, w przypadku absencji szanse na triumf się zmniejszają;
2) dyspozycja dnia;
3) sytuacja życiowa zawodników biorących udział w rozgrywkach CS: GO, sami uczestnicy zwracają uwagę, że starsi mają na głowach wiele problemów związanych z rodziną, kredytami, ciałem są przy grze, ale duchem skupieni na problemach spoza zawodów, dlatego w polskim e-sporcie coraz częściej mówi się o tym, by dawać szansę młodym zawodnikom, którzy mogą poświęcić do dwunastu godzin dziennie na grę;
4) gra zawodników na poszczególnych mapach, styl gry, historia pojedynków pomiędzy danymi drużynami CS: GO, bardzo wiele rozgrywa się w głowach, nastawienie mentalne potrafi wpłynąć na ostateczne rozstrzygnięcia;

Warto zwrócić uwagę na fakt, że zupełnie inaczej wyglądają pojedynki na tzw. lanie, czyli stadionie, w odmienny sposób wygląda rozgrywka on-line. Na stadionie zawodnicy dostają mniejszy komfort, spowodowany tym, że uczestnicy grają poza innym miejscem niż swój pokój bądź gaming house, ponadto są naciskani przez kibiców oraz administratorów. Typer powinien przed obstawieniem zakładu odpowiedzieć sobie czy fakt ten zaważy na końcowym rozstrzygnięciu.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane