Jak ograć bukmachera?

Dadał Buker

Każdy z Was na początku zastanawiał się jak ograć bukmachera, jak go pokonać? Niewielu graczy podchodzi do zakładów bukmacherskich pod kątem niemal filozoficznym. Oczywiście dla wielu to głównie matematyka, ale musimy pamiętać, że każdy z nas ma inną taktykę. Czasem owa matematyka, prawdopodobieństwo, dogłębne analizy nie są potrzebne, a mimo to notujemy regularnie zyski.

Są jednak i tacy, którzy pomimo upływu kolejnych miesięcy nie potrafią zanotować zysku i zastanawiają się jak wyeliminować błędy.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Dla niektórych ułatwieniem jest historia zawartych zakładów oraz spisanie najważniejszych błędów. Często po nieudanym spotkaniu zauważmy, że nie warto było grać na daną drużynę, ponieważ przed nimi mecz o ważne trofeum i to on jest dla nich priorytetem.

W tym przypadku zazwyczaj szybko dostrzegamy własne błędy.

Poza tym pamiętajmy, że nie zawsze dojdziemy do wszystkich informacji, a i podczas meczy mogą dziać się zjawiska, na które wcześniej nikt nie miał wpływu – my, zawodnicy, drużyna, trener, itd. Nie możemy też zwariować na tym punkcie.

 

Jak ograć bukmachera online

Pozostaje jeszcze jeden bardzo ważny aspekt – błędy, które popełniamy notorycznie.

Chodzi tu głównie o to, że jeśli np. zauważamy, że stawiając zakłady na żywo nam to nie wychodzi to zrezygnujmy z tego. Jeśli lepiej wychodzą nam zakłady typu SINGLE to zrezygnujmy z zakładów DUBLE, TREBLE, itd. Oczywiście wtedy tych kuponów w ciągu dnia może być mniej, albo nagle będzie ich o kilka razy więcej. Tym się nie przejmujmy, ważne są w końcu nasze zyski. Nie możemy bać się zmian.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Poza tym wyeliminowanie błędów jest dla nas o tyle trudne, że często ich po prostu nie zauważamy gdy cały czas mamy przed oczami hasło jak ograć bukmachera.

Jeśli na poważnie myślimy o zarabianiu na zakładach bukmacherskich i o tym jak ograć bukmachera to warto pod koniec tygodnia czy miesiąca spojrzeć na zawarte zakłady u bukmachera i wyciągnąć z nich wnioski, nawet jeśli zakład był rozpatrzony pozytywnie.

Zapiszmy wtedy najważniejsze uwagi. Z pewnością zauważymy ciekawe spostrzeżenia. Jak widać warto analizować nie tylko przyszłe spotkania sportowe, ale również własne poczynania. Dzięki takiemu zachowaniu szybciej znajdziemy dla siebie strategię i wyeliminujemy błędy podczas obstawiania meczów online.

Gra niskimi kursami u bukmachera

Granie niskich kursów to niezwykle popularna taktyka wielu graczy którzy szukali pomysłu na to jak ograć bukmachera w necie. Wydaje się faktycznie dość prosta i mało skomplikowana. Najczęściej mówimy tutaj o płaskiej stawce, choć są również i takie strategie, które nakłaniają nas do grania all in.

Jak to zatem jest z tymi niskimi kursami?

Czy faktycznie mogą w szybkim tempie pozbawić nas wszystkich pieniędzy? A może jednak możemy się na tym dorobić? Sprawa jest faktycznie o wiele bardziej skomplikowana niżeli mogłoby się to wydawać. Z jednej strony mamy typerów, którzy odradzają nam grać niskich kursów – i nie ważne czy gramy je w singlach czy też tworząc akumulatory czy gramy płaską stawką lub za wszystko co mamy na koncie.

Musimy pamiętać, że granie niskich kursów na tzw. pałę nic nam nie da. Granie ich tylko dlatego, że są niskie nie daje nam gwarancji wygranej.

I tutaj musimy niekiedy przeanalizować mecze. I nawet jeśli gramy płaską stawką to jedna przegrana może nam już bardzo popsuć nasze morale. Odrabianie tej straty również niskimi kursami to niezwykle pracochłonna czynność.

Bo przecież musimy grać większymi stawkami jeśli w ogóle myślimy o zarobku.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Granie całą gotówką w ogóle nie wchodzi w grę. Chyba że stanowi to dla nas zabawę i nie ryzykujemy zbyt dużej gotówki. Możemy znaleźć typer, którzy chcąc po rząd trafić w kilkadziesiąt niskich kursów dochodząc do kilkudziesięciu tysięcy złotych z zaledwie dziesięciu złotych.

Jednak jest to zabawą, a nie odpowiedź na pytania jak ograć bukmachera na zakładach bukmacherskich. Są jednak gracze, którzy grają niskie kursy i co miesiąc mogliby inkasować pół miliona złotych zarobku, gdyby oczywiście nie limity.

Tutaj w grę wchodzą już ich autorskie strategie dzięki którym w szybkim tempie zarabiają pieniądze.

Oczywiście porażki są tutaj możliwe, ale zdarzają się one tak rzadko, że nie robią wielkiej różnicy. Zatem granie niskich kursów może być opłacalne, ponieważ są typerzy, którzy to udowadniają pokazując swoje kupony i chwalący się że ograli bukmachera.

Musimy mieć jednak świadomość, że ich granie nie jest tak prostą sprawą jakby się to mogło nam wydawać.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane