Superbet wspiera speedway czyli żużel = SuperSpeedway

Dadał Buker

Żużel to nieodłączny element polskiej sportowej tradycji, zapisany w naszym narodowym DNA. Już w ten weekend na PGE Narodowym odbędzie się prestiżowy turniej w ramach cyklu Grand Prix, a jego dumnym partnerem będzie firma Superbet. W Orlen FIM Grand Speedway Grand Prix of Poland zobaczymy rywalizację elitarnych żużlowców, na czele których stanie obrońca tytułu mistrza, Bartosz Zmarzlik.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Gwiazdy na torze

To wydarzenie będzie prawdziwym świętem dla miłośników żużla w stolicy Polski. Na PGE Narodowym o zwycięstwo powalczą największe gwiazdy tego sportu. Cykl Grand Prix rozpoczął się zawodami w Chorwacji, gdzie zwyciężył australijski duet Jack Holder – Jason Doyle.

Jednak tuż za podium znalazł się Bartosz Zmarzlik, czyniąc to miejsce dla siebie motywacją do udowodnienia przed własną publicznością, że to on jest najlepszy. Zmarzlik ma na swoim koncie zwycięstwa w cyklach GP z 2023 i 2022 roku. Wypełnione trybuny Narodowego będą dopingować nie tylko Zmarzlika – nasz kraj reprezentować będą również Dominik Kubera i Szymon Woźniak.

Superbet – Partner Imprezy

Superbet, będąc oficjalnym partnerem wydarzenia, przygotował wiele atrakcji dla kibiców. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności podczas pomiaru refleksu przy starcie motocykla żużlowego w wirtualnej rzeczywistości.

Superbet wspiera speedway czyli żużel = SuperSpeedway 1 Blog Bukmacherski 2024

Ponadto przewidziano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz możliwość spotkania na żywo z gościem specjalnym – trzykrotnym mistrzem świata, Nickim Pedersenem. Strefa kibica na błoniach stadionu będzie miejscem, gdzie można jeszcze bardziej rozkręcić się przy tak prestiżowych zawodach w speedwayu.

Wsparcie Dla Polskiego Żużla

Superbet był również partnerem zeszłorocznej edycji zawodów, angażując się w zbiórkę środków dla fundacji PZMOT, wspierającej polskich żużlowców. W ramach „Meksykańskiej fali dobra” udało się przekazać na cele Fundacji aż 28 000 złotych. W tym roku organizatorzy oraz sponsorzy obiecują wiele niespodzianek.

Przełamanie Serii

Zawody rozpoczną się o godzinie 18:45 i potrwają około trzech godzin. O zwycięstwo powalczy 16 zawodników, a z trybun ich dopingować będzie około 50 tysięcy fanów.

To wyjątkowa okazja, by zobaczyć żużel w stolicy, która od 2015 roku czeka na zwycięstwo Polaka. Czy Orlen FIM Grand Speedway Grand Prix of Poland będzie momentem przełamania tej serii? Odpowiedź poznamy już w sobotę!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane