Etoto.pl

Dadał Buker

Rynek legalnych bukmacherów w Polsce oferuje wiele możliwości do porównania. Istnieje wiele aspektów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, takich jak bonusy powitalne, oferta zakładów bukmacherskich, metody wpłat i wypłat, a także wysokość kursów.

Mimo że na rynku istnieje wiele firm bukmacherskich, należy zauważyć, że jest ich obecnie mniej niż kiedyś. Dzieje się tak głównie dlatego, że mamy do wyboru tylko legalnych bukmacherów. Jednym z takich bukmacherów jest etoto.pl, który działa nieprzerwanie na rynku od 2011 roku.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Może się wydawać, że jest to dobrze znany gracz nawet dla tych, którzy nie posiadają tam konta. Niestety, tak nie jest. Sytuacja ta powoli się zmienia, ale tylko dlatego, że każdy musi teraz przenieść się do legalnego bukmachera, jeśli jeszcze tego nie zrobił. Mamy do porównania tylko siedem firm bukmacherskich, więc mniej czasu będziemy musieli poświęcić na ich ocenę.

Jak Etoto wypada na tle konkurencji?

Czy warto tam obstawiać zakłady? Na samym początku, niezależnie od tego, od czego zaczniemy porównanie, zauważymy, że Etoto plasuje się raczej na końcu stawki. Może to niektórych nieco zaskoczyć, ponieważ bukmacher ma już dość długi staż i powinien przynajmniej w jednym aspekcie przewyższać konkurencję lub przynajmniej być na podium. Niestety, trudno tu o takie znalezisko.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jakie są pozostałe wady i zalety Etoto?

Z pewnością jedną z zalet jest przejrzysta strona internetowa i szeroka oferta zakładów na mecze przed rozpoczęciem. Co więcej, Etoto proponuje nam nietypową opcję, jaką jest negocjowanie kursów. W praktyce jednak różnie to wygląda.

Zazwyczaj gracze sami nie mają czasu, aby dodatkowo walczyć o lepsze kursy. Należy również pamiętać, że Etoto.pl jest legalnym bukmacherem, a z naszych wygranych pobierana jest prowizja w wysokości 12%. Bukmacher ma jednak wiele wad.

Po pierwsze, brakuje obszernej oferty na żywo. Mamy nadzieję, że ta sytuacja niedługo ulegnie zmianie. Strona internetowa, która powinna działać nieprzerwanie, ma wieczorami problemy z obsłużeniem dużej liczby graczy (ale ma to się również zmienić). Stanowi to pewne ograniczenie. Jak wiadomo, mecze rozpoczynają się niemalże non-stop, i nie jest przyjemnie, kiedy coś przeszkadza nam w zakładach na żywo.

Piłka nożna jest rozgrywana niemalże cały czas. Dlatego jeśli ktoś obstawia mecze na żywo, zwłaszcza wieczorami, może napotkać spore problemy.

Czy warto obstawiać zakłady u Etoto?

Ogólnie jako firma nie robią niczego złego. Wypłaty są księgowane dość szybko, a warunki są dosyć czytelne. Kursy na mecze są średnie, a aplikacja jest poprawna.

Bonus powitalny wynosi 2222 złote i można go zdobyć w prosty sposób!

 1. Załóż konto na etoto.pl w mniej niż 60 sekund i rozpocznij grę!
 2. Odbierz 400 złotych od pierwszej wpłaty (bonus 100%).
 3. Odbierz 600 złotych od drugiej wpłaty (bonus 50%).
 4. Odbierz 1000 złotych od trzeciej wpłaty (bonus 50%).
 5. Odbierz darmowy zakład o wartości 222 złote (jeśli otrzymasz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty).
Etoto.pl 1 Bukmacherzy online 2024

Jak zdobyć bonus startowy od Etoto?

 1. Załóż konto w ETOTO, dokonaj depozytu i odbierz 100% bonusu startowego od pierwszej wpłaty do 400 złotych! Dodatkowe środki zostaną od razu zaksięgowane na Twoim koncie i będziesz mógł z nich korzystać.
 2. Aby odblokować środki bonusowe, musisz postawić zakłady AKO o łącznej wartości trzykrotnie większej od wartości otrzymanego bonusu. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić 2,50 (minimalnie 3 zdarzenia na kuponie).
 3. Po raz drugi dokonaj wpłaty i odbierz kolejne 600 złotych (bonus 50% do maksymalnej kwoty 600 zł)!
 4. A to jeszcze nie wszystko! Po trzeciej wpłacie otrzymasz aż 1000 złotych (bonus startowy 50% do maksymalnej kwoty 1000 zł).
 5. Jeśli otrzymasz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty (1000 zł), dodatkowo otrzymasz darmowy zakład o wartości 222 złote!
 6. Łącznie możesz zdobyć aż 2222 złote dodatkowych środków do gry!
 7. Pamiętaj, że aby odblokować i wypłacić kolejny bonus, musisz spełnić wymogi związane z odblokowaniem poprzedniego bonusu.
 8. Każdy z powyższych bonusów startowych (od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty) musisz wykorzystać w ciągu 30 dni, postawiając zakłady o wartości trzykrotnie większej od otrzymanego bonusu (nie muszą to być zakłady z wykorzystaniem środków bonusowych). Po rozliczeniu wszystkich kuponów związanych z obrotem, będziesz mógł wypłacić bonus. Jeśli nie postawisz zakładów o wartości trzykrotnie większej od otrzymanego bonusu w podanym terminie, bonus przepada.

Etoto.pl może być interesującą opcją dla osób, które poszukują legalnych bukmacherów w Polsce. Mimo pewnych wad, takich jak ograniczona oferta na żywo i czasami problemy z działaniem strony wieczorami, firma oferuje przejrzyste warunki, szybkie wypłaty i atrakcyjny bonus powitalny. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz założyć konto na etoto.pl i skorzystać z ich bonusu powitalnego już teraz!

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane