Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? Sprawdź

Dadał Buker

Jeśli zastanawiasz się gdzie obstawiać mecze, u którego buka i gdzie dostaniesz za darmo freebet za rejestrację to doskonale trafiłeś…

W wyniku zmiany ustawy hazardowej w 2017 roku, z sieci zniknęli zagraniczni dostawcy usług bukmacherskich, a w ich miejsce, w ostatnim czasie pojawiły się rodzime firmy. Rozpoczynając grę online, zastanawiamy się gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie.

Nie jest to wybór prosty, gdyż obecnie do wyboru mamy kilkunastu legalnych bukmacherów. Wielu z nich świadczy usługi wyłącznie przez Internet. Jak w każdym biznesie, są firmy lepsze i gorsze, więc zanim założymy konto, trzeba wybranego buka nieco dokładniej prześwietlić.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Zastanówmy się, na co warto zwrócić szczególną uwagę przed wyborem miejsca, gdzie obstawiać mecze online.

1. Legalność – to chyba oczywiste, że gramy w legalnie działających firmach. W przeciwnym wypadku łamiemy polskie prawo ze wszystkimi tego konsekwencjami. Co prawda strony internetowe większości zagranicznych firm zostały zablokowane, ale jak przysłowie mówi „dla chcącego nic trudnego”. Pewnym jest jednak, że korzyści gry bez podatku, nie są warte ryzyka.

2. Oferta zakładów – przed założeniem konta warto sprawdzić jaki wachlarz zakładów dany bukmacher oferuje. Zwłaszcza jeżeli specjalizujemy się w jakiejś dyscyplinie i zamierzmy ją obstawiać, sprawdźmy czy aby na pewno wybrany buk w wystarczającym zakresie udostępnia takie zakłady.

3. Jeżeli zamierzamy grać wyłącznie w Internecie, koniecznie należy sprawdzić:

Metody wpłat – niektóre firmy mają ograniczona formę zasilania konta, np. tylko szybkie przelewy
Szybkość i limity wypłat – niektórzy bukmacherzy opóźniają proces realizacji zlecenia wypłaty oraz określają minimalny próg wypłaty.
Limity na grę – wszyscy bukmacherzy w obawie przed ewentualnymi stratami wprowadzają limity wygranych oraz stawek.

U niektórych może się zdarzyć ,że nie przyjmą zakładu ze stawką 500 złotych. Bądźmy tutaj czujni i dokładnie czytajmy regulamin, który przecież w momencie zakładania konta akceptujemy.

Jeżeli chcemy dowiedzieć się gdzie najlepiej obstawiać mecze online przyjrzyjmy się, co oferują graczom najpopularniejsze firmy.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Tu obstawiamy online – Fortuna

Tego bukmachera nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli zastanawiasz się gdzie obstawiać mecze przez Internet, Fortuna (choć nie pozbawiona pewnych minusów) z pewnością będzie dobrym wyborem. Bukmacher oferuje szeroki zakres zakładów w tym na te najpopularniejsze jak piłka nożna, hokej na lodzie czy tenis ziemny. Zwłaszcza oferta na tenisa i hokej na lodzie jest mocno rozbudowane.

Typerzy specjalizujący się w Czeskiej Extralidze hokeja czy NHL z pewnością nie będą zawiedzeni. W sezonie zimowym bardzo dobra oferta na biathlon, skoki czy biegi narciarskie. Można by rzec, że oferta zakładów fortuny jest kompletna. Zastrzeżenia mogą mieć jedynie fani naprawdę niszowych dyscyplin jak surfing czy żeglarstwo, choć i zakłady na te dyscypliny sporadycznie pojawiają się na Fortunie.

Rozbudowana oferta zakładów na żywo oraz wirtualnych sportów sprawiają, że nawet wybredni gracze nie będą narzekać, korzystając z usług Fortuny. Wpłat na konto możemy dokonywać za pomocą aplikacji blik, karty kredytowej czy też szybkiego, jak i tradycyjnego przelewu.

Zlecenia wypłaty wygranych są realizowane na bieżąco. Bukmacher kusi nowych graczy dobrą ofertą bonusów na start.

Również typerzy grający już dłuższy czas w Fortunie chwalą bonusy i różnego rodzaju promocje bukmacherskie. Jeżeli mamy zamiar grać za wyższe stawki, lepiej wcześniej postawić kupon, gdyż w niektórych przypadkach trochę czasu trwa weryfikacja zakładu przez bukmachera. Reasumując. Fortuna to na pewno jedna z tych firm gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

 

A może obstawiać w STS?

Strona internetowa największego polskiego bukmachera to również z pewnością miejsce, gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie.

Oferuje zakłady w dziesiątkach różnych dyscyplin, w tym zakłady live, wirtualne sporty oraz e-sport. Jako pierwszy na rynku wszedł z ofertą zakładów na karciane gry hazardowe jak poker, wojna i bakarat. Świetny wybór, jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie, zwłaszcza dla typerów preferujących grę na żywo.

Bogata oferta wsparta możliwością oglądania transmisji live to niewątpliwe atuty STS. Przyciąga nowych klientów potężnym bonusem na start, oferuje bardzo wiele metod płatności uwzględniający wszystkie liczące się portfele elektroniczne jak Doptay, Skrill czy Neteller.

Jeżeli chodzi o wypłaty wygranych, są one naprawdę błyskawiczne. STS co 15 minut zleca wypłatę wygranych swoich klientów. W STS-sie podobnie jak w Fortunie grać możemy zarówno online, jak i w punktach naziemnych. Sieci tych dwóch bukmacherów należą do najbardziej rozwiniętych w kraju.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Omówiliśmy na przykładzie dwóch liderów rynku zakładów, gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie. Oczywiście wybór dla grających jest, jak wspomnieliśmy, o wiele szerszy. Jednak od lat Fortuna i STS wyznaczają pewne standardy w biznesie zakładów sportowych.

Jeżeli zdecydujemy się na wybór któregoś z konkurentów, najpierw upewnijmy się, że jego całościowa oferta nie odbiega od pewnego poziomu wyznaczonego przez jedne z najdłużej legalnie działających bukmacherów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane