forBet.pl

Dadał Buker

Mniej znaczy więcej – Twórcy strony internetowej dla bukmachera Forbet postanowili przyjąć to stwierdzenie jako swoje motto. I faktycznie, odwiedzając ich stronę, od razu odczuwamy, że wszystko jest uporządkowane i znajduje się we właściwym miejscu. To jest ogromną zaletą, ponieważ dzięki temu strona szybko się wczytuje. Nie musimy czekać kilka minut, aby obstawić mecz.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Intuicyjna nawigacja na stronie Forbet.pl

To jest szczególnie istotne podczas obstawiania na żywo, gdyż kursy zmieniają się w każdej sekundzie. Forbet.pl zadbał o to, aby poruszanie się po stronie i typowanie meczy było przyjemne, a tak właśnie jest.

Po lewej stronie znajduje się panel, w którym znajdują się różne dyscypliny sportowe. Nie ma powodów do narzekań, zwłaszcza dla początkującego bukmachera.

Oferta i bonusy w forBET

Zakłady bukmacherskie na Forbet.pl jeszcze nie są bardzo popularne, ale to szybko się zmieni. Głównie za sprawą braku podatku, czego wcześniej nie było możliwe u legalnych bukmacherów. Jednak ten polski bukmacher znalazł ciekawe rozwiązanie i oferuje swoim graczom taką grę przez cały czas. Co do oferty, już wiemy, że jest ona dość obszerna.

Nie znajdziemy tu jeszcze tak szerokiej oferty jaką oferuje na przykład Bet365 czy inni bukmacherzy online. Musimy jednak pamiętać, że Forbet to początkujący bukmacher, ale z pewnością ma on potencjał do rozwoju.

forbet-bonus-powitalny

Na stronie głównej znajdują się również zakładki z aktualnymi kursami oraz zakładami na żywo. Trzeba przyznać, że wszystko jest bardzo czytelne. Jednak aby zacząć obstawiać mecze, musimy wpłacić depozyt.

Tutaj czeka na nas promocja powitalna – nawet 3100 zł za wpłatę. Ostatnio bukmacher oferował każdemu nowemu użytkownikowi bonus powitalny w wysokości 20 złotych. Grając więc za niskie stawki, nie musieliśmy nawet inwestować swoich własnych pieniędzy, co było wielkim atutem dla początkujących graczy.

Forbet to również interesująca opcja ze względu na możliwość wpłaty wyłącznie za pomocą przelewów internetowych. Niestety, może to przekładać się na czas oczekiwania na pojawienie się środków na koncie gracza.

Opinie o forBET

Opinie na temat bukmachera Forbet.pl są również pozytywne. Mimo że jest to stosunkowo nowy bukmacher, ma już za sobą kilka miesięcy istnienia. Dzięki temu wiele osób miało okazję przetestować ofertę i wyrażają się raczej pozytywnie.

Typujący cały czas są jednak ciekawi, czy gra bez podatku będzie trwała na stałe, ponieważ taki jest plan bukmachera. Ciekawe jest, czy bukmacher nie traci przez to zbyt wiele. Oczywiście, to jego sprawa, ale posiadając większą gotówkę, możemy czuć się niepewnie.

Nie ważne jednak jak to będzie, warto posiadać tam konto, ale nie warto inwestować zbyt dużo gotówki.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane