Zakłady bukmacherskie – czy warto?

Dadał Buker

Bukmacherka to rynek, który przyciąga mnóstwo osób. Obecnie istnieje wiele platform internetowych, które umożliwiają nam obstawianie meczy w sposób wygodny i łatwy. Jednak przed podjęciem decyzji o inwestowaniu swoich pieniędzy, warto przemyśleć pewne czynniki i zasady. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące obstawiania meczy.

Zakłady bukmacherskie czy warto? Na pewno zadajesz sobie pytanie czy warto uczestniczyć w zakładach bukmacherskich… Oczywiście warto!

Sport to przede wszystkim emocje. Często zawodnicy po meczach przyznają, że dana sytuacja przesądziła o końcowym wyniku. To właśnie emocje sprawiają, że jesteśmy w stanie wygrać z góry przegrany mecz.

Doświadczenie i umiejętności niekiedy nie mają znaczenia. Również takie zjawisko możemy zauważyć u osób, które typują zakłady bukmacherskie. Emocje i tak sięgają zenitu kiedy obserwujemy ulubioną drużynę czy zawodnika, a jeśli do tego dojdą nasze postawione pieniądze?

Psychika w bukmacherce czyli na zakładach u bukmacherów odgrywa bardzo ważną rolę. Jak nie najważniejszą.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zakłady bukmacherskie – warto czy nie

Co Nas zachęca i pcha do typowania meczów … Po pierwsze chęć zarobku pieniędzy na typowaniu.

W końcu mało kto obstawia mecze dla przyjemności, każdy z nas liczy na zysk. To pieniądze w naszej głowie powodują, że gramy nie tak jak powinniśmy. To bardzo trudna umiejętność, którą wielu graczy nabywa z czasem i niestety po wielu przegranych kuponach. Jeśli dany mecz zaczyna się za kilka minut, a my chcemy jak najszybciej obejrzeć statystyki, gdyż przeczytaliśmy ciekawą recenzję na temat danego spotkania to może być już zły znak. Nigdy nie powinniśmy grać pod presją czasu.

Czasem warto po prostu odpuścić, by nie narażać się na straty.

Oczywiście za kilka minut czy godzin może okazać się, że dany zakład byłby na plus. Ale pamiętajmy, że takich meczy przed nami jest mnóstwo.

Jednak najgorsze sytuacje to te, gdy po przegranym kuponie chcemy się szybko odbić. Praktycznie większość takich sytuacji jeszcze bardziej komplikuje naszą sytuację finansową. W tym wypadku psychika odgrywa bardzo ważną rolę. Równie ciekawe wyglądają mecze live.

Jak widać typowanie meczów na zakładach bukmacherskich to nie tylko suche statystyki, formy zespołów czy zawodników, ale również nasze emocje, które również przyczyniają się do wygrywanych bądź też przegrywanych kuponów. Czy można się tego nauczyć i czy warto grać na zakładach bukmacherskich?

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Oczywiście, że warto.

Ale wtedy musimy trzymać się swoich zasad, znać swoje umiejętności. Jeśli przekroczymy pewne granice możemy wejść w świat hazardu i niepotrzebnych kłopotów, głównie finansowych. Pamiętajmy, że obstawianie spotkań sportowych to nie tylko bezmyślne wybieranie odpowiednich meczów oraz kursów.

Internetowe zakłady bukmacherskie

Wygodnie, prosto, szybko… zalet typowania online jest całe mnóstwo. Jeśli zdecydujesz się na zakłady bukmacherskie przez internet, dostąpisz bardzo wielu korzyści z tego rozwiązania. W porównaniu z naziemnymi zakładami sportowymi, internetowe zakłady bukmacherskie wypadają zdecydowanie lepiej w opiniach użytkowników oraz w ich bardzo konkretnych wynikach finansowych.

Jedną z podstawowych zalet obstawiania przez internet jest stała możliwość kontroli wydatków i przychodów z zakładów.
Na bieżąco możesz śledzić, ile wydałeś w danym okresie czasu na określone typowanie i jaką wygraną odebrałeś. Poszczególne serwisy bukmacherskie dysponują specjalnymi narzędziami do prowadzenia bilansu finansowego. Jeśli nie ufasz wyliczeniom komputerowym, możesz to robić samodzielnie, korzystając z programów do prowadzenia zestawień Twoich zakładów.

Szybka wygrana na zakładach i szybka wypłata

Kolejnym wielkim plusem jest szybkość wypłacanych środków. Najczęściej czas oczekiwania na wypłatę jest krótszy niż ten podany w regulaminie bukmachera. W dobie przelewów internetowych i serwisów, które umożliwiają praktycznie natychmiastową realizację transakcji, czas oczekiwania na wypłatę dostępnych środków jest naprawdę niewielki.

Jak każda z aktywności, dostępna przez internet, zakłady sportowe online mogą być obstawiane przez Ciebie w zaciszu domowym. Bez konieczności wychodzenia z domu i interakcji z innymi ludźmi, którzy w danym momencie mogą Cię jedynie rozpraszać i zaburzać Twój tok typowania.

Zakłady bukmacherskie - czy warto? 1 Blog Bukmacherski 2024

Słuchając ulubionej muzyki, popijając ulubiony napój w Twoim domowym otoczeniu najłatwiej będzie Ci skupić się na wygrywaniu pieniędzy.

Dodatkową zaletą zakładów bukmacherskich online jest możliwość porównania kilku bukmacherów. Dzięki specjalnym stronom internetowym, bardzo łatwo dowiesz się, gdzie będziesz mógł najkorzystniej obstawiać. W bardzo czytelny sposób przedstawione są zestawienia promocji, którymi serwisy bukmacherskie kuszą użytkowników, kursy typowań w różnych dyscyplinach sportowych oraz oceny poszczególnych ofert. Dzięki wglądowi w takie porównanie, z łatwością wybierzesz odpowiedni dla Ciebie serwis.

Obsługa na wysokim poziomie

Do całego ogromu zalet typowania online, należy jeszcze dołożyć szeroko pojętą obsługę klienta, na którą składa się cały sztab doradców i ekspertów, gotowych nieść pomoc praktycznie w każdym momencie.

Zakres może być różny – począwszy od problemów technicznych poprzez problemy z płatnościami aż do naszych własnych uwag w kwestii działania serwisu. Czas oczekiwania na odpowiedź ze strony obsługi systematycznie się skraca u każdego z bukmacherów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane