Książki o bukmacherce

Dadał Buker

W dzisiejszych czasach wielu ludzi zarabia w dość niekonwencjonalny jak dotąd sposób. Kiedyś była to praca na etat. Dziś ciężko o prace i każdy musi sobie radzić we własnym zakresie.

Jako że większość z nas ma dostęp do Internetu to porusza się po wielu stronach internetowych, które stanowią dla niektórych inspiracje do zarabiania. Internet daje dziś pracę, zarobek wielu ludziom na całym świecie.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Dlaczego więc my nie mielibyśmy z tego skorzystać?

Jedną z metod zarabiania w sieci, choć nie tylko jest obstawianie meczów. Mając na uwadze, że siedząc w domu możemy spokojnie zarobić kilka tysięcy złotych to z pewnością znajdzie się kilku chętnych. Z uwagi na fakt, że od czegoś trzeba zacząć wiele osób kieruje się w stronę literatury. W książkach, poradnikach faktycznie możemy znaleźć wiele ciekawych informacji.

 

Jak to jednak wygląda w przypadku tematyki bukmacherskiej?

Poradników owej tematyki nie znajdziemy zbyt wiele na półkach księgarni, często nawet w ogóle takich nie ma. Jeśli już mielibyśmy rozmawiać o książkach o zakładach bukmacherskich to raczej w formie postów i artykułów w sieci. Obecnie to właśnie Internet jest kopalnią wiedzy, choć trzeba przyznać, że nie ma zbyt wielu typerów, których tak naprawdę chciałoby się dać dobre dla nowych kolegów.

Na szczęście tych chociażby ogólnych tematów jest coraz więcej. Dzięki temu laicy nie mają tak trudnych początków. Czy jednak książki, poradniki są pomocne przy obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Biorąc pod uwagę fakt, że nie wyczytamy niczego nowego niżeli jest już napisane w sieci to nie. Poza tym pamiętajmy, że zakłady bukmacherskie to sport. A tutaj wszystko może się zdarzyć. Z pewnością słuchając nie raz wiadomości sportowych słyszeliśmy o tzw. niespodziankach.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Dla typerów to „perełki”. Żadne książki nam nie dadzą aktualnej wiedzy o zawodnikach i zespołach.

W tej branży należy być cały czas na bieżąco – śledzić wszystko to co się dzieje wokół spotkania, które zamierzamy obstawić. Podsumowując, książki w bukmacherce to rzecz zbędna. Pieniądze wydane na poradniki lepiej zainwestować chociażby w pierwsze spotkanie sportowe.

Książki o bukmacherce

Każdy typer może pochwalić się inną historią na temat początków swojej przygody z zakładami bukmacherskimi. Często zaczynały się one w okresie szkolnym i stanowiły zabawę, do czasu… Do dziś nie brak chętnych na obstawianie.

Co ciekawe, dziś wielu laików pyta się na forach bukmacherskich o książki o tematyce bukmacherskiej, które pomogą im w systematycznym wygrywaniu. Książki oczywiście znajdziemy, ale musimy być świadomi tego, że nikt nie poda nam gotowego sposobu. Często są to przemyślenia doświadczonych typerów, którzy mają za sobą jednak wielkie sukcesy w bukmacherce.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Mówiąc o książkach, które mają nam pomóc w rozwijaniu naszych umiejętności należy wspomnieć, że często są to książki pisane w obsym jeżyku (angielskim). W dobie Internetu niektóre z nich są dostępne za darmo, a za inne musimy zapłacić.

Zatem zaczynajmy! Nic tak nie rozpala naszych umysłów jak czytanie o wielkich wygranych. Jak w ciągu roku wygrać na zakładach bukmacherskich miliony? Na tę odpowiedź z pewnością odpowie nam profesjonalny typer Patrick Veitch, który jest jednocześnie autorem książki pt: „Enemu Number One: The Secrets of the UK’s Most Feared Professional Punter”.

W książce tej przeczytamy o doświadczeniach tego doświadczonego typera, któremu udało się w przeciągu roku zainkasować bagatela 10 milionów funtów!

Kolejną ciekawą propozycją jest „Sports Investing. Profiting from Point Spreads”. Ta książką to już profesjonalne podejście do zakładów bukmacherskich. Typerzy są tu nazywani inwestorami. Z książki dowiemy się o wielu strategiach i taktykach, które w obstawianiu są przecież tak ważne.

Kolejną ciekawą propozycją może okazać się książką autorstwa Elihu D. Feustel pt. „Conquering Risk: Attacking Vegas and Wall Street”. Tytuł książki może nas nieco zagubić, ale znajdziemy tam wiele pomocnych informacji dotyczących samych zakładów bukmacherskich. Co dokładnie?

Opracowane modele gry dla takich dyscyplin sportowych jak chociażby piłka nożna czy koszykówka. Najważniejsze jest jednak to, że nie są to przypadkowe modele, ale coś co pozwala na skuteczne wygrywanie. Tych propozycji moglibyśmy jeszcze wymieniać. Pytanie brzmi czy warto?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Powyższe tytuły to najczęstsze opisy w książkach o bukmacherce. Nie zaczniemy po nich od razu wygrywać. Ale warto zaznaczyć, że niektóre z tych propozycji były napisane przez osoby, które same potrafiły wygrywać miliony.

Zatem te doświadczenia powinny być warte naszej uwagi i czasu na ich przeczytanie. Nie znając jednak języka angielskiego możemy mieć problem z ich przeczytaniem tym bardziej, że niektóre z książek to naprawdę profesjonalne podejście do tematu i ukazanie zakładów bukmacherskich również od strony matematyki, prawdopodobieństwa i różnych narzędzi, dzięki którym wygrywanie może być możliwe.

Również w polskich księgarniach znajdziemy kilka ciekawych propozycji. Te kilkadziesiąt złotych z pewnością warte jest przeczytania każdej z nich, ale musimy mieć świadomość, że dużo zależy również od nas samych, naszych emocji i konsekwencji w działaniu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane