Bukmacherka – co to jest i na czym polega

Czytając poradniki bukmacherskie dla początkujących graczy które oprócz tematu jak grać u bukmachera czy na zakładach bukmacherskich z pewnością mogliśmy wyczytać także, że typowanie meczy na żywo absolutnie nie jest dla takich graczy. Z pewnością w tym przypadku nasze emocje jeszcze bardziej dają o siebie znać, ale po pewnym czasie warto się tym zainteresować.

Dlaczego? Dlatego, że tutaj mamy możliwość łapania o wiele wyższych kursów. Gdzie? Chodzi tutaj głównie o granie na przełamanie, tzw. łamaki.

Z tymi pojęciami z pewnością spotkamy się na forach czy czatach bukmacherskich na żywo.

Co to bukmacherka i jak to jeść

Wielu graczy obserwując to co aktualnie dzieje się na boisku postanawia grać na przełamanie zawodnika czy drużyny. Zacznijmy może od tego, że naszym głównym obiektem zainteresowania będzie piłka nożna, a także tenis. W przypadku tego ostatniego najlepiej jest typować po pierwszym zakończonym secie.

Jeśli zawodnik, który powinien wygrać, ma lepsze statystyki i ogólnie lepiej porusza się na boisku powinien wygrać to właśnie po tym pierwszym przegranym secie warto stawiać na jego przełamanie – więc wygranie meczu.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Kursy są różne – w zależności od tego w jakim stopniu był on faworytem meczu. Jeśli wcześniej kursy były porównywalne to spokojnie możemy liczyć na kurs 3-5. O wiele wyższe kursy czekają na nas w piłce nożnej. Jeśli zespół faworyzowany przegrywa już w pierwszej połowie to możemy obstawiać, że np. ją wygra. O ile jest jeszcze trochę czasu do jej zakończenia. To samo automatycznie tyczy się końca meczu.

 

Kiedy warto grać na przełamanie u bukmachera ?

Głównie widać to nawet na samych statystykach meczu. Przecież bywa i tak, że najlepszym może zdarzyć się błąd, który kosztował akurat utratę gola czy stratę gema, który zaważył na całym secie. Jeśli widzimy chęć odwrócenia losu spotkania to absolutnie musimy grać na przełamanie.

TOP 3 bukmacherów : Typowanie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
30zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł za wpłatę! - więcej na www.etoto.pl

Oczywiście nie zawsze wchodzą takie kursy, ale są one na tyle wysokie, że wystarczy nam niewielka skuteczność byśmy byli na plusie. Dodatkowo warto zauważyć, że grając w ten sposób na zakładach bukmacherskich czy to online czy w punktach Fortuny lub STS musimy grać na żywo i warto przez chociaż krótki czas samemu obserwować mecz, by zadecydować czy warto tu grać na przełamanie.


Dodaj komentarz