Bukmacherka – co to jest i jak to jeść

zaklady-bukmacherskie-jak-grac-300x200 Zakłady bukmacherskie dla początkujących Porady bukmacherskie Gra na przełamanieCzytając poradniki bukmacherskie dla początkujących graczy które oprócz tematu jak grać u bukmachera czy na zakładach bukmacherskich z pewnością mogliśmy wyczytać także, że typowanie meczy na żywo absolutnie nie jest dla takich graczy. Z pewnością w tym przypadku nasze emocje jeszcze bardziej dają o siebie znać, ale po pewnym czasie warto się tym zainteresować.

Dlaczego? Dlatego, że tutaj mamy możliwość łapania o wiele wyższych kursów. Gdzie? Chodzi tutaj głównie o granie na przełamanie, tzw. łamaki.

Z tymi pojęciami z pewnością spotkamy się na forach czy czatach bukmacherskich na żywo.

Na czym polegają zakłady bukmacherskie

Wielu graczy obserwując to co aktualnie dzieje się na boisku postanawia grać na przełamanie zawodnika czy drużyny. Zacznijmy może od tego, że naszym głównym obiektem zainteresowania będzie piłka nożna, a także tenis. W przypadku tego ostatniego najlepiej jest typować po pierwszym zakończonym secie.

Jeśli zawodnik, który powinien wygrać, ma lepsze statystyki i ogólnie lepiej porusza się na boisku powinien wygrać to właśnie po tym pierwszym przegranym secie warto stawiać na jego przełamanie – więc wygranie meczu.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Kursy są różne – w zależności od tego w jakim stopniu był on faworytem meczu. Jeśli wcześniej kursy były porównywalne to spokojnie możemy liczyć na kurs 3-5. O wiele wyższe kursy czekają na nas w piłce nożnej. Jeśli zespół faworyzowany przegrywa już w pierwszej połowie to możemy obstawiać, że np. ją wygra. O ile jest jeszcze trochę czasu do jej zakończenia. To samo automatycznie tyczy się końca meczu.

 

Kiedy warto grać na przełamanie u bukmachera ?

Głównie widać to nawet na samych statystykach meczu. Przecież bywa i tak, że najlepszym może zdarzyć się błąd, który kosztował akurat utratę gola czy stratę gema, który zaważył na całym secie. Jeśli widzimy chęć odwrócenia losu spotkania to absolutnie musimy grać na przełamanie.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Oczywiście nie zawsze wchodzą takie kursy, ale są one na tyle wysokie, że wystarczy nam niewielka skuteczność byśmy byli na plusie. Dodatkowo warto zauważyć, że grając w ten sposób na zakładach bukmacherskich czy to online czy w punktach Fortuny lub STS musimy grać na żywo i warto przez chociaż krótki czas samemu obserwować mecz, by zadecydować czy warto tu grać na przełamanie.

 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie

Jeśli zastanawiasz się jak grać u bukmachera i co obstawiać u niego to mamy dla Ciebie radę … spróbuj obstawiać na zakładach bukmacherskich ligę europejską! To naprawdę potrafi przynieść dużo korzyści i bukmacherka z miejsca stanie się dobrym sposobem na zysk.

Jaki wiesz każdy fan piłki nożnej doskonale wie, że Liga Europejska nie cieszy się tak dużym prestiżem i popularnością jak Liga Mistrzów. Co więcej, niektórzy mocno dziwią się, że dany zespół zdołał dostać się do Ligii Europejskiej. Możemy spotkać się zatem z opinią, że te rozgrywki rządzą się swoimi prawami.

Dlaczego?

bukmacherka-300x127 Zakłady bukmacherskie dla początkujących Porady bukmacherskie Gra na przełamanieGłównym zamiarem większości zespół jest udział w Lidze Mistrzów. Niektórzy doskonale zdają sobie sprawę, że nie za wiele tam zdziałają, ale jak już zostało wspomniane chodzi często o sam prestiż i uczestnictwo. Jeśli chodzi o Ligę Europejską to tutaj już niektórym zespołom nie opłaca się brać w nich udziału. Zdajemy sobie sprawę, że to dość poważne zdanie, ale taka niestety jest prawda.

Sport to nie tylko emocje, ale również pieniądze.

Zarabiać chcemy na nim nie tylko my na bukmacherce, ale również same zespoły i zawodnicy. Niektóre europejskie ligi oferują o wiele większe pieniądze niżeli Liga Europejska. A jak wiadomo w jej przypadku należy liczyć się z dodatkowymi wyjazdami i wydatkami.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Stąd też właśnie niektórzy twierdzą, że Ligi Europejskiej lepiej nie ruszać jeśli chodzi o obstawianie u bukmachera. Być może owe mecze miałyby zupełnie inny obraz, gdyby rozgrywane były w Lidze Mistrzów. Liga Europejska to niższy prestiż i mniejsze pieniądze. Nie trzeba być naukowcem czy filozofem, by dojść do takiego stwierdzenia, aby takich meczy nie obstawiać. Chyba, że podczas trwania meczu…

Zdarzają się tu bardzo często niespodzianki – dużo lepszy zespół przegrywa z zespołem, który nie miał prawa dostać się w ogóle do tych rozgrywek. Pewnym jest, że niekiedy lepiej odpuścić sobie puszczanie kuponu przedmeczowego na Ligę Europejską. Szczególnie wtedy, kiedy planujemy obstawiać online głównie zwycięstwo danej drużyny. Wybierając mniejsze zło lepiej typować bramki.

A mając więcej czasu najlepiej typować na żywo.

Z przebiegu meczu będziemy mogli wywnioskować o wiele więcej niżeli siedząc i analizując dane spotkanie przed jego rozpoczęciem. Jest tu przecież o wiele więcej aspektów to analizy zważywszy na uwagę, że każdy z tych zespołów ma także mecze w swojej rodzimej lidze.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl


Dodaj komentarz