Najlepszy bukmacher internetowy

Dadał Buker
najlepszy bukmacher online

Zanim rozpoczniesz typowanie wyników sportowych przez Internet, warto poczynić pewne rozeznanie, by dowiedzieć się, jaki bukmacher w Internecie jest najlepszy (czy raczej którzy to najlepsi bukmacherzy internetowi).

Każdy z nich ma swoje własne metody na „przyciągnięcie” do siebie użytkowników, chcących „inwestować pieniądze” w zakłady sportowe. Zanim jednak to zrobisz, zwróć uwagę na kilka rzeczy, a dzięki temu dowiesz się, u kogo warto typować, by osiągnąć najlepsze wyniki finansowe oraz mieć z tego dobrą zabawę.

Najlepszy bukmacher internetowy

Dynamiczny rozwój sektora zakładów wzajemnych wymusza na bukmacherach świadczenie usług na najwyższym poziomie. O ile punkty naziemne takich buków jak STS, Fortuna czy Superbet cieszą się niezmiennym powodzeniem i mają grono stałych wiernych klientów to w internecie, bukmacherzy starają się o nowych grających ze zdwojoną siłą.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Oferty bonusowe, transmisje live, rozbudowany dział zakładów na żywo czy obsługa klienta przez całą dobę, to tylko niektóre z cech wyróżniających najlepszych bukmacherów w Internecie. Graczom, którzy przymierzają się do gry online, spróbujemy przedstawić, co charakteryzuje liderów w zakładach bukmacherskich przez Internet.

 

Cechy najlepszego bukmachera

Aby przedstawić cechy najlepszego bukmachera internetowego, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą wyróżnić go na tle konkurencji. Weźmiemy pod uwagę:

 1. Oferta bonusowa.
 2. Oferta zakładów, zakłady live.
 3. Transmisje, dostępność do bezpłatnego kanału TV.
 4. Aplikacje mobilne.
 5. Obsługa klienta.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Zakłady – oferta

W ofercie internetowego bukmachera nie może zabraknąć możliwości gry live 24 godziny na dobę. Najlepsi bukmacherzy internetowi posiadają obszerną ofertę zakładów, z możliwością śledzenia obstawianych rozgrywek, czy to w formie live tracku, czy bezpłatnej transmisji telewizyjnej.

Dodatkowo powinniśmy znaleźć w ofercie możliwie szeroką ofertę na symulowane komputerowo zakłady wirtualne, esport czy wydarzenia spoza sportu (polityka, rozrywka itp.) Krok dalej poszedł bukmacher Betfan, który w zakładce My Bet umożliwia grającym postawienie dowolnego zaproponowanego zakładu. Warto zwrócić uwagę czy pełna oferta zakładów jest dostępna na wszystkich platformach w tym aplikacji mobilnej.

Transmisje, dostępność do bezpłatnego kanału TV

Oferta dostępu, do darmowego kanału telewizyjnego z możliwością oglądania meczów w trakcie obstawiania to kolejna cecha najlepszych bukmacherów. Mają oni własne kanały TV, jak np. STS TV, co więcej są one oferowane również w dedykowanych aplikacjach na telefon.

Dla użytkowników urządzeń o mniejszej przepustowości dobry bukmacher udostępnia live tracker, czyli funkcję, dzięki której możemy śledzić przebieg spotkania. Dostęp do transmisji na żywo to nieocenione źródło pomocy i koniecznych informacji w typowaniu live. Oglądanie przebiegu spotkania pozwala typującemu przewidzieć zmiany kursów, czy dalszy rozwój boiskowych wydarzeń.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

 

Aplikacje mobilne

Możliwość zakładania się na urządzenia mobilnych to spore ułatwienie oraz krok naprzód w dostępnie do zakładów bez względu na czas i miejsce. Najlepsi bukmacherzy w swoich aplikacjach udostępniają szereg udogodnień, wraz z powiadomieniami o interesujących nas wydarzeniach, dodatkowo przebieg meczów możemy oglądać na żywo również przy użyciu apki. Taki funkcje oferuje między innymi Fortuna oraz STS.

W opinii klientów najlepszą aplikację mobilną 2019 posiadała firma Forbet. Przy instalacji aplikacji mobilnej bukmachera, koniecznie należy sprawdzić, czy oferuje ona możliwość oglądania spotkań na żywo (a co najmniej sprawdzanie ich w formie live trackera) oraz czy posiada system szybkich powiadomień o interesujących nas meczach, czy wynikach. Ważny jest także dostęp do pełnych statystyk w apce.

 

Obsługa klienta

Szeroko rozumiana obsługa klienta obejmuje bezpieczeństwo wpłat i wypłat, ochronę danych osobowych, dostęp do konsultantów online 24/h. Dla przykładu dobrego działania w tym obszarze STS oferuje stały chat z konsultantami, a wypłaty wygranych zlecane są co 15 minut.

Dodatkowo niezwykle ważnym ułatwieniem dla graczy jest obok standardowych szybkich przelewów, możliwość wpłat przy użyciu portfeli elektronicznych jak Skrill czy Neteller. Bezpieczeństwo naszych środków jest najważniejsze, upewnijmy się wcześniej jaki jest minimalny depozyt u danego bukmachera, jaka jest minimalna kwota uprawniająca do wypłaty wygranych.

Najlepszy bukmacher internetowy 1 Bukmacherzy online 2023

 

Najlepszy legalny bukmacher TOP 5

Biorąc pod uwagę cechy, które opisaliśmy wyżej, w gronie legalnie działających bukmacherów na czoło rankingów wysuwają się:

  1. STS – największa firma w Polsce. Posiada blisko 50% udział w rynku. Aktywnie wspiera polski sport, będąc oficjalnym sponsorem piłkarskiej Reprezentacji Polski, a także oficjalnym bukmacherem wielu klubów piłkarskich, siatkarskich (Aseco Resovia) i piłki ręcznej.STS cechuje profesjonalne podejście do klienta. U tego buka możemy zakładać się w kolekturach, jak i przez internet. Strona internetowa na bardzo wysokim poziomie. Przejrzysta intuicyjna w obsłudze o nowoczesnym wyglądzie. Bardzo okazale prezentuje się oferta bukmachera. Zakładać możemy się na wszystkie niemal dyscypliny sportowe plus zakłady na esport, wirtualne sporty czy nowość: obstawianie wyników gier karcianych.W obszarze zakładów live STS również należy do najlepszych. Możliwość oglądania meczów w STS TV dostępnej również w aplikacji mobilnej bukmachera to kolejne atuty. Oferta bonusowa, zarówno dla nowych, jak i stałych graczy bardzo bogata. Nowi mogą liczyć na freebet, bonus depozytowy oraz zakład bez ryzyka. Dodatkowo w STS bonusy na Betgames, Wirtualne Sporty oraz zakłady esportowe.Stali typerzy, również nie będą rozczarowani. Dla nich bukmacher stale przygotowuje akcje promocyjne i bonusy. Obsługa klienta w formie chatu z konsultantem możliwa przez 24/h siedem dni w tygodniu, przejrzysty system wpłat, szybkie księgowanie środków na koncie oraz błyskawiczne zlecenia wypłat wygranych to jakość, która cechuje najlepszych bukmacherów.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

  1. Fortuna – najdłużej działający legalny bukmacher. Wcześnie pod nazwą Profesjonał. Jeden z ważniejszych graczy na rynku. Blisko 600 kolektur przyjmowania zakładów w całej Polsce oraz ogromna rzesza klientów internetowych zakładów Fortuny, świadczą o sile i popularności tego buka.Fortuna jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich, partnerem PZN- u oraz sponsorem wielu ekip sportowych jak choćby Legia Warszawa. Jest również sponsorem tytularnym polskiej piłkarskiej pierwszej ligi (Fortuna 1 Liga).Oferta zakładów we wszystkich dyscyplinach sportowych również tych wirtualnych. Dobrze rozbudowana internetowa sekcja zakładów na żywo, z setkami bezpłatnych transmisji oraz live tracker z rozbudowanymi statystykami na żywo, jak posiadanie piłki strzały na bramkę itd. Apka na telefony na wysokim poziomie, działa bez zarzutów.Oferta bonusowa na start jedna z najlepszych na rynku. Łatwe warunki obrotu i solidna wysokość bonusów to główne plusy Fortuny w tym zakresie. Liczyć możemy na freebet, zakład bez ryzyka oraz bonus depozytowy. Stali gracze oprócz uczestnictwa w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus, mogą spodziewać się wielu okazyjnych bonusów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

  1. Forbet – chociaż u tego buka zakładać możemy się w lokalach naziemnych to główną gałęzią działalności są zakłady intenetowe. Forbet oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku. Znajdziemy w nim potężny bonus depozytowy od pierwszej i kolejnych dwóch wpłat.W sumie możemy liczyć na dodatkowe 2000 złotych na grę. Oferta zakładów nie pozostawia nic do życzenia. Kompletna wraz z możliwością zakładów na żywo, również w aplikacji mobilnej. Bardzo dobra zakładka Strefa Gracza, gdzie znajdziemy fachową analizę wybranego meczu dnia. Należy dodatkowo nadmienić, że Forbet jest laureatem konkursów Najwyższe Kursy 2020 Najlepsza Aplikacja roku 2020. Jak każda z firm bukmacherskich również Forbet wspiera polski sport. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że bukmacher jest oficjalnym partnerem rodzimej Reprezentacji w Amp Futbolu i PZT.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

  1. Betfan – kolejny z młodszych stażem bukmacherów działających w Polsce. Oferta zakładów u tego buka jest naprawdę imponująca. Dodatkowo w zakładce MyBet poprzez bezpośredni kontakt z bukmacherem możemy zakładać się o dosłownie wszystko. Wystarczy wysłać swoją propozycje zakładu, a Betfan może ją specjalnie dla nas wystawić. Obok szerokiej oferty zakładów, możemy spodziewać się mocnej oferty bonusowej na start.Obecnie twarzą promocji Betfan jest Mariusz Pudzianowski. W „Pakiecie Pudziana”, po spełnieniu warunków nasza wygrana może wynieść aż 10 000 złotych. Zakłady live oraz dostęp do aplikacji mobilnej uzupełniają ofertę bukmachera.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

 1. LVbet również przebojem wszedł w branżę bukmacherską w ostatnich latach. Firma skupia się na oferowaniu gry w internecie, Bardzo dobrze funkcjonująca strona, aplikacja mobilna oraz szeroka gama zakładów sprawiają, że LVbet jest obecnie częstym wyborem graczy.Do tego jedne z najwyższych kursów na rynku. Mistrzowska oferta na start obejmująca bonus depozytowy do 1500 złotych oraz 600 złotych na zakłady w Wirtualnych Sportach to kolejne atuty przyciągające obstawiających. Zarejestrowani już klienci mogą zbierać LVPunkty, a następnie wymieniać je na darmowe zakłady. Na wysokim poziomie zakłady na żywo z możliwością śledzenia przebiegu spotkania online.Podobnie jak inni, również LVbet aktywnie angażuje się w sponsoring. Wspiera między innymi Wisłę Kraków oraz Arkę Gdynia. Jest oficjalnym sponsorem Wisły Płock, Widzewa i Stali Mielec.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Najlepszy bukmacher dla początkującego

Jeżeli chodzi o wybór najlepszego bukmachera dla początkujących graczy, godnymi polecenia są wszystkie firmy opisane wyżej w rankingu TOP 5. Łatwość i szybkość rejestracji, przyjazny interfejs strony internetowej, to mocne stronu proponowanych buków.

Dla osób początkujących szczególnie ważne jest, aby bukmacher miał możliwość stałego kontaktu z konsultantami (chat na żywo – LVbet, STS), dostęp do pomocy technicznej. Doskonałym ułatwieniem dla początkujących graczy są dodatkowo:

 • Strefa typera – gdzie poprzez czat można wymieniać swoje spostrzeżenia dotyczące spotkań i typów z innymi grającymi. (Fortuna, blog STS).
 • Panel eksperta oferujący darmowe analizy przedmeczowe oraz rzeczowe opisy najważniejszych spotkań.
 • Statystki – pomocne narzędzie w obstawianiu spotkań.
 • Dostęp do przewodnika bądź poradnika bukmacherskiego (Fortuna, STS)
 • Gotowe kupony- niektórzy bukmacherzy oferują gotowe kupony do zagrania. U wielu poparte one są solidną analizą ekspertów. Początkujący typerzy mogą skorzystać z tego rozwiązania. Zadaniem gracza jest w tym wypadku tylko wybór stawki.

Rozpoczynający grę w zakłady bukmacherskie, muszą mieć możliwość skorzystania z solidnego pakietu promocyjnego na start. Ważne w tym wypadku jest, aby warunki wykorzystania bonusów nie były zbyt wygórowane. Warto rozglądać się za takim bukmacherem, który oferuje darmowe środki w zamian za rejestrację. Dzięki temu początkujący nie ryzykując własnych pieniędzy, może bezstresowo rozpocząć obstawianie meczy.

Przejrzystość relacji bukmacher – klient to kolejny ważny aspekt dla początkującego gracza. Terminowe szybkie wypłaty wygranych, bezpieczeństwo danych osobowych to kolejne punkty, jakie musi spełniać najlepszy bukmacher dla początkujących.

Najlepszy bukmacher internetowy 2 Bukmacherzy online 2023

Najlepsze promocje u bukmacherów

Promocje i oferty bonusowe bukmacherów ulegają zmianie w pewnych okresach czasowych. Dotyczy to zwłaszcza bonusów przeznaczonych dla stałych graczy, dlatego warto śledzić strony internetowe bukmacherów oraz portale branżowe, by być na bieżąco.

Dla zakładających konto bukmacherzy proponują powitalne pakiety startowe. Ich skład oraz wartość pieniężna również może ulegać zmianie.

Aktualnie najlepsze bonusy znajdziemy:

W zakresie bonusu depozytowego od pierwszej wpłaty Forbet, oferuje zdecydowanie najwięcej. Do 1000 złotych od pierwszego depozytu, od drugiego 75% do kwoty 500 złotych i 50% również do 500 złotych od trzeciego. W sumie w Forbet możemy zyskać aż 2000 dodatkowych środków na grę. Warunki obrotu nie są łatwe, ale też nie nazbyt wygórowane. Czterokrotny obrót kuponami z minimalnym kursem 2.0 jest jak najbardziej w zasięgu przeciętnego typera.

Darmowy freebet za założenie konta otrzymamy w Fortunie, ale także w STS oraz LVbet. W Fortunie najlepsza oferta: 20 złotych na grę bez wymagających warunków obrotu. Wystarczy raz postawić pieniądze na dowolny kupon. Jedynym ograniczeniem jest tu czas na wykorzystanie freebetu. Mamy na to 7 dni. W STS-sie oraz LVbet wartości freebetów są porównywalne, jednak warunki obrotu trudniejsze niż w Fortunie.

Najwyższy cash back proponuje obecnie Betclic, bo aż 500 złotych, jednak biorąc pod uwagę warunki obrotu, wydaje się, że korzystniejszy jest zakład bez ryzyka, który dają Fortuna, Betfan oraz Forbet. Należy przy tym zaznaczyć, że w Fortunie mamy korzystniejsze warunki wykorzystania środków. Fortuna daje 130 złotych w formie cash backu, a Forbet czy Betfan 100 złotych. Nieco uboższa jest oferta STS gdzie zakład bez ryzyka to 35 złotych.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W ofercie promocyjnej przeznaczonej dla stałych graczy najlepsi oferują:

 1. Betfan:
 • bez podatku od gier (plus 14 % do wygranych)
 • happy hours (w wybranych godzinach wygrana w zakładach wyższa o 14 %
 • bet friedns (bonus za zaproszenie znajomego do zarejestrowania konta w Betfan)
 1. LVbet:
 • bezpieczny kupon 5+ (zwrot stawki do 100 złotych w przypadku gdy nie trafimy jednego z pięciu zdarzeń na kuponie)
 • multikozak (nawet 25% więcej za trafienie kuponu akumulowaniego złożonego z 8 zdarzeń)
 • gruby kupon (przygotowany przez LVbet kupon w którym wygrana jest wyższa o nawet 20%
 • LV punkty dla zarejestrowanych klientów
 1. Forbet:
 • zakłady wirtualne do 40 % więcej do wygranej za trafienie kuponu ako w Wirtualnych Sportach złożonego z 10 zdarzeń
 • plus 14% do wygranych w happy hours codziennie od 8.00 do 12.00
 1. STS:
 • bonus z kumplem w lokalu
 • 150 złotych co miesiąc za regularne obstawianie w punkcie.
 • 35000 złotych tygodniowo do podziału w za trafione kupony o minimalnej stawce 15 złotych z kursem każdego minimum 1.5
 • zakłady bez ryzyka na wirtualne sporty, esport oraz bet games
 1. Fortuna
 • Fortuna Kub Plus program lojalnościowy
 • okresowe promocje happy hours, procentowy dodatek do wygranych kuponów
 • Expert +

 

Wybór bukmachera internetowego powinien być uwarunkowany spełnieniem większości pożądanych cech, które staraliśmy się przybliżyć w artykule. Bez względu na ostateczne decyzje, dla sprawdzenia, gdzie będziemy czuli się komfortowo, możemy założyć konta u kilku bukmacherów.

Mamy tu na myśli przede wszystkim takich, gdzie oferowany jest bonus za rejestrację. Nie angażując własnych pieniędzy, możemy typować, poznać mocne i słabe strony buka zaznajomić się z zasadami jego funkcjonowania. Na późniejszym etapie, posiadanie kilku kont bukmacherskich może przynieść nam również inne korzyści jak wybór najwyższych kursów czy korzystanie z okazjonalnych bonusów.

W grze surebetów czy middle betów wiele kont bukmacherskich to wręcz konieczność.

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
2020zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
100zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
450zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
1400zł Zagraj
forbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
BRAK Zagraj
Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane