U którego bukmachera obstawiać legalnie – który ma najlepsze kursy

Sporo z Was myśli tylko o tym by jak najszybciej zarobić na zakładach bukmacherskich. Ale to błąd. Tutaj nie da się szybko nauczyć dobrze i skutecznie obstawiać mecze u bukmacherów. Do tego potrzeba cierpliwości i strategii. No i odpowiedniego bukmachera…

Warto go wybierać pod kątem dyscypliny na której chcemy się skupić a nie na promocjach bukmacherskich jakie oferuje.

Co do kursów u bukmacherów to …

Który bukmacher ma najlepsze kursy

Weźmy za przykład, że posiadamy 1000 złotych i chcemy obstawić ilość goli w meczu piłki nożnej. Jeden bukmacher oferuje nam kurs 1,47 za pojawienie się 3 goli, drugi natomiast daje już 1,52 za 3 gole. Obstawiając tą opcję u drugiego bukmachera możemy dodatkowo zyskać 50 złotych w przypadku wygranej kuponu. Biorąc pod uwagę, że w ciągu miesiąca obstawimy np. 10 takich meczów to różnica wynosi 500 złotych! Ten prosty przykład pokazuje, że niezmiernie ważne jest, który bukmacher ma najlepsze kursy.

Nie masz konta w LV BET? Pod tym adresem go założysz www.lvbet.pl

Internetowych bukmacherów jest sporo, dlatego też jest pewne ułatwienie, dzięki któremu nie musimy wchodzić na każdą stronę. Są to tabele kursów. Dzięki nim widzimy, który z bukmacherów oferuje najlepszy kurs.

 

U kogo warto obstawiać (legalnie) ?

Wymieniając już nazwy firm warto zwrócić uwagę na forBET czy LVBET. Ale to nie zawsze się sprawdza. Niekiedy wyższe kursy na ilość goli w meczu hokeja na lodzie ma Fortuna niżeli Totolotek. Dlatego też większości osób, które obstawiają mecze ma konto nie tylko u jednego bukmachera.

Zazwyczaj są to dwa, trzy konta. Dzięki temu możemy wybierać możliwości, które dadzą nam więcej zarobić.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na  www.totolotek.pl 

Ważne przy tym jest także zaobserwowanie jakie tendencje mają owe kursy. Te są także widoczne w tabelach. Niekiedy obok kursu mamy zieloną strzałkę w górę – wtedy wiemy, że kurs wzrasta, niekiedy jest to czerwona strzałkę w dół – kursy maleją.

Dlatego też jeśli zamierzamy obstawiać dany mecz i przy naszym kursie pojawiła się czerwona strzałka to warto od razu zalogować się na stronę danego bukmachera, by „złapać” możliwie najwyższy kurs.

Fantasy Site Rating Bonus Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit


Dodaj komentarz