Jak zacząć obstawiać mecze?

Dadał Buker

Piłka nożna to najbardziej popularny sport w Polsce. Prawie każdy interesuje się nim nie tylko amatorsko, ale również zawodowo. Coraz więcej osób interesuje się tym jak zacząć obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich i jakie typy meczów piłkarskich wybrać by zarobić nieco grosza.

Zakłady bukmacherskie online sprawiają, że możemy spełniać się w swojej pasji i jednocześnie zarabiać. Potrzebny nam do tego tylko i wyłącznie komputer z internetem. Więcej nam naprawdę nie potrzeba. Wystarczy szybka rejestracja i za chwile będziemy mogli zobaczyć jak obstawiać mecze piłki nożnej, aby wygrywać.

To jakie typy meczów piłkarskich zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Zapoznajmy się dokładnie ze wszystkimi propozycjami. Zobaczmy co dokładnie zaproponują wybrane przez nas zakłady. Na pewno nie będziemy zawiedzeni zaproponowanymi możliwościami.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Piłka nożna na zakładach to bardzo duże pole do popisu dla Polaków, którzy w tym sporcie są bardzo dobrymi znawcami oraz kibicami. Wystarczy tylko kilka chwil, aby dokładnie pojąć na czym polega tego rodzaju sport. Nie kosztuje to nas wiele – jedynie czas. Potem możemy obstawiać.

Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie dla początkujących to schemat wygląda w każdym przypadku niemal identycznie – rejestrujemy się u bukmachera internetowego, wpłacamy gotówkę i obstawiamy pierwsze mecze. Zazwyczaj te pieniądze tracimy w przeciągu tygodnia. Są osoby, które wpłacają kolejny depozyt i zaczynają wszystko od nowa.

Są też gracze, którzy zastanawiają się co poszło nie tak i co zrobić, by zdobyć doświadczenie, ale nie tracić na tym prawdziwych pieniędzy.

Przede wszystkim gubi nas agresywne stawkowanie przez co szybko tracimy swoje pieniądze. Nauka kosztuje, a zakłady bukmacherskie są tego doskonałym przykładem. Jednak możemy zminimalizować te straty. Pierwsza opcja to nauka na cudzych błędach.

Na niektórych forach internetowych niektórzy gracze prowadzą swoje poczynania w obstawianiu meczu. Oprócz podawaniu gotowych typów podają często do nich analizę. Po spotkaniu analizują co poszło nie tak. I tutaj możemy poczytać kilka ważnych ciekawostek, które mogą nas uchronić przed podobnymi meczami. Niestety ta opcja nie uczy wielu początkujący graczy, ponieważ większości z nas musi na własnej skórze poczuć straty finansowe, by zapamiętać tę naukę na dłużej.

Kolejną opcją jest granie na wirtualne pieniądze czy też żetony. Tutaj już bardziej możemy postawić się w roli typera.

Odpowiednie stawkowanie, ilość zdarzeń na kuponie i wciągu całego dnia – tego właśnie możemy się nauczyć. Niestety niektórzy wiedzą, że jest to wirtualna gotówka i nie przestrzegają tak rygorystycznie zasad jakby to było w przypadku prawdziwych pieniędzy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Szybkie wnioski

Wniosek jest jeden – dopóki sami nie stracimy porządnej gotówki na obstawianiu meczów to nie nauczymy się grać z zyskiem. A może warto wpłacić tą prawdziwą gotówkę i grać, ale na najmniejszą możliwą stawkę?

Musimy pamiętać, że straty są wliczone w ten sposób zarobku czy też hobby. Nawet doświadczeni typerzy notują straty.

Jedno jest pewne – im szybciej znajdziemy swoją odpowiednią strategię tym szybciej zaczniemy notować zyski. Jeśli odpowiednio będziemy analizować typy, stawkować, a przy tym zapisywać historię naszych typów i wyciągać wnioski z przegranych kuponów to możemy zapomnieć o stratach pod koniec miesiąca.

Jak zacząć obstawiać?

Zastanówmy się nad tym ile wiemy o tym sporcie. Jeśli zastanawiamy się jak obstawiać mecze piłki nożnej, musimy pomyśleć też o tym, skąd będziemy czerpać informacje na temat wybranych zespołów.

Nie jest to trudny temat, ale wymaga czasu – śledzenie wszystkich newsów nie jest takie łatwe jak może nam się wydawać. Wybierzmy się zatem na odpowiednią stronę internetową i zacznijmy na bieżąco śledzić wszystkie ważne informacje.

W kilka chwil przekonamy się, że będzie to dla nas prawdziwa szansa na zarobienie niemałych pieniędzy. Musimy tylko chcieć no i posiadać choć trochę wiedzy o danej dyscyplinie (w tym przypadku piłce nożnej) by móc obstawiać mecze u bukmacherów internetowych bądź stacjonarnych.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W skrócie

Poradnik bukmacherski typera to księga większa niż można by się było spodziewać. W zasadzie należy poddać w wątpliwość, czy w ogóle jesteśmy w stanie stworzyć coś takiego? Oczywiście, możemy przedstawiać pewne porady dla tych którzy chcą dowiedzieć się jak zacząć obstawiać mecze, ale nie będzie to klucz do sukcesu – pokazanie krok po kroku które drużyny stawiać i kiedy…

Jak obstawiać u buka…

Do tego dochodzi się samemu – można nauczyć się wyczulenia na pewne symptomy, unikanie złych stron z zakładami, wyciszenie się na opinie innych – ale wciąż będą to tylko ogólnikowe zagadnienia, nie całe porady, poradnik, podręcznik. To co możemy wam podpowiedzieć to jak typować mecze, natomiast nie wskazujemy, które tak, które nie….

TOP 4 porad odnośnie obstawiania

Punkt pierwszy: obstawiaj to, co znasz. Nie bierz się za obstawianie drużyn o których nie masz zielonego pojęcia, przecież nie będziesz w stanie przewidzieć co może się wydarzyć.

Punkt drugi: ciągle pogłębiaj swoje informacje, ucz się nieustannie, oglądaj jak najwięcej spotkań.

Po trzecie: pamiętaj, że istnieje coś takiego jak czynnik losowy: kontuzja, pogoda, nastroje. Przecież sport to ludzie – a ludzi nie da się prześwietlić na prawo i lewo… Niestety, jest to smutne, trudne i dlatego też dobrze płatne.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Kolejna porada to nie nastawianie się na wysokie kursy – lepiej stawiać „pewniaki” na kuponach skumulowanych, niż rzucić się na Kurs 12 i liczyć na cud. Taki kurs możesz sobie wypracować sam, stawiając kilka meczy, które wejdą Ci z dużym prawdopodobieństwem. Oczywiście, kasa „na wariata” powinna być w Twoim portfelu odłożona – czasami przypadkiem pozwól sobie pójść za przeczuciem nagłym, postawić kilka złotych na wysoki kurs.

Wygrane się zdarzają – przecież w lotto też czasami ktoś wygrywa.

Bankroll co to jest i jak go pilnować?

Obstawiając zakłady bukmacherskie już z góry narażeni jesteśmy na błędy i porażki. Zdarzają się one nawet najlepszym typerom na świecie. Problemy tak naprawdę zaczynają się później. Ocenia się bowiem, że zaledwie niecałe 20% graczy potrafi skutecznie ogrywać bukmachera. Jak tego dokonać?

Z pewnością warto trzymać się paru zasadom, dzięki którym nie będziemy typować emocjami, ale ugruntowaną analizą. Poniższe porady bukmacherskie być może pomogą wielu początkującym graczom zwiększyć swoje zyski.

Zacznijmy od ustalenia swojego bankroll’u, czyli kapitału do grania. Wielu z nas przede wszystkim pracuje, a zakłady bukmacherskie to dodatek. Aby nie wciągnąć się w wir zadłużeń warto ustalić już na samym początku ile pieniędzy możemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie.

Jak zacząć obstawiać mecze? 1 Blog Bukmacherski 2024

Nie możemy na koniec miesiąca nie mieć na rachunki. A jeśli już tak jest to znaczy, że zaczynamy mieć z tym problemy.

 

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Po ustaleniu kwestii czysto teoretycznych czas na praktykę. Co mamy w ogóle obstawiać? Oczywiście sporty, na których się znamy i popieramy nasze typy analizami. Grając nawet na żywo musimy mieć pewne podstawowe informacje na temat danych zawodników czy zespołów, które właśnie grają.

By wygrywać najlepiej wybierzmy kupony typu SINGIEL. Do wyboru mamy również zakłady akumulowane.

Prawda jest jednak taka, że im mniej wydarzeń na kuponie, tym większe szanse na wygraną. Profesjonalni gracze obstawiają tylko i wyłącznie single. Obstawiając zakłady AKO stawiamy już bardziej na zabawę niżeli prawdziwe zarabianie na zakładach bukmacherskich.

 

Niskie kursy

Kontrowersyjna poradą jest polecanie granie faworytów czy też granie niskich kursów. Nie można ich jednak typować bez żadnej analizy. Stracimy na nią tyle samo czasu ile należałoby przeanalizować spotkanie o wyższym kursie. Poza tym po kilku takich kuponach zaświadczymy porażki.

Odzyskanie straconych środków z pewnością rozciągnie się w czasie. Absolutnie trafią radą jest nauczenie się przyjmować porażki. Jak zostało już wspomniane te na pewno nas nie ominą. Niektórzy gracze po stracie pieniędzy grają jeszcze bardziej agresywnie i odchodzą od swoich założeń przez co najczęściej tracą jeszcze więcej. Nie warto zatem samemu nakręcać tej spirali.

Najlepiej dać sobie nieco czasu wolnego i na nowo zacząć analizować kolejne spotkanie.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Powyższymi poradami bukmacherskimi powinniśmy kierować się zawsze. Pamiętajmy, by udoskonalać swoją strategię gry. Jednocześnie trzymajmy się swoich zasad, by móc należeć do elitarnego grona graczy, którzy regularnie zarabiają na zakładach bukmacherskich.

 

Co jeszcze możemy Ci poradzić?

Kontakt z osobami, które siedzą w tym więcej, dłużej niż Ty i są dobrzy. Pamiętaj, że nauka przynosi efekty po jakimś czasie, na wszystko potrzebny jest pewien okres adaptacji.

Uważaj gdzie zakładasz konto do gry – czytaj regulaminy! To Twoja gotówka, nie daj się wyrolować, bo nie będziesz miał się z czego odbić.

To tyle jeśli chodzi o porady bukmacherskie dla obstawiających mecze na zakładach sportowych.

Czy na obstawianiu da się zarabiać?

Jak zacząć obstawiać mecze by zarabiać? To pytanie zadaje coraz więcej osób interesujących się sportem. Niestety sam sport niewiele wnosi do zakładów, chociaż jest on na pewno podstawą wszystkiego. Jeśli nie jesteśmy prawdziwymi pasjonatami piłki nożnej, wyścigów konnych, skoków narciarskich, boksu czy też innego sportu, najlepiej temat sobie darować.

Dlaczego? Sport to nie tylko sama czynność, ale i cała otoczka sportowców, zawodników drużyn, trenerów i innych osób związanych z wybraną dziedziną. Nie jest zatem łatwo znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Zarobek nie jest mały i może dlatego wymaga tak wiele, a dla niektórych będzie to tylko tyle. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę, że tego rodzaju praca wymaga poświęceń. Śledzenie wydarzeń sportowych nie jest łatwym orzechem do zgryzienia.

Musimy uwzględnić tutaj informacje prawdziwe, nieprawdziwe, plotki i oczywiście wszelkie doniesienia zewsząd. Potrzeba zatem czasu, aby dowiedzieć się jak zacząć obstawiać mecze by zarabiać. Nie jest to coś ekstremalnie skomplikowanego. Tak więc nie jest to takie proste, ani takie skomplikowane.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Książki pod tytułem jak zarobić na zakładach bukmacherskich, podobnie jak ebooki zawierają bardzo wiele ciekawych porad na ten temat, w dodatku zwykle pisane są przez profesjonalistów, którzy naprawdę znają się na rzeczy.

Kilka kroków i będziemy dokładnie wiedzieć gdzie ryzykować, a gdzie tego ryzyka unikać. Wystarczy nam tylko chwila aby zapoznać się ze wszystkimi mechanizmami tutaj działającymi.

Sporo tipów i rad jak zacząć obstawiać mecze znajdziecie na typowanie-obstawianie.com/jak-typowac-mecze-zeby-wygrac

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane