Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Dadał Buker
blank

Bonusy bukmacherskie to jedna z form zachęcania graczy do tego by obstawiać mecze. Ich funkcjonowanie można porównać do różnego rodzaju kuponów rabatowych czy innych akcji często stosowanych w innych gałęziach gospodarki, zwłaszcza w handlu.

Podobnie, firmy bukmacherskie na różne sposoby starają się przyciągnąć do siebie graczy. Ponieważ konkurencja na rynku staje się coraz większa, bukmacherzy w celu pozyskiwania klientów, oferują różnego rodzaju bonusy bukmacherskie na start zarówno dla graczy otwierających konto, jak i tych już zarejestrowanych. Na wstępie należy zaznaczyć, że na największe promocje mogą liczyć nowi typerzy, zakładający konto u danego buka.

Z biznesowego punktu widzenia, taka strategia jest jak najbardziej uzasadniona. Klient, rejestrując konto, otrzymuje dodatkowe środki na grę, a bukmacher po swojej stronie ma kolejnego gracza, który w dłuższej perspektywie czasu, może być dla niego źródłem dochodu.

Co to są bonusy bukmacherskie, jakie są ich rodzaje oraz odpowiedź na pytanie, czy warto z nich korzystać, postaramy się przybliżyć w dalszej części. Spróbujmy rozłożyć na części oferty promocyjne bukmacherów i przyjrzyjmy się, które z nich są najbardziej atrakcyjne i godne polecenia do wykorzystania z punktu widzenia typera.

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
2020zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
100zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
450zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
1400zł Zagraj
forbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
BRAK Zagraj

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje bonusów oferowanych przez bukmacherów. Bonusy startowe zwane też powitalnymi, dla nowych klientów oraz bonusy i programy lojalnościowe dedykowane stałym graczom.

Bonusy bukmacherskie na start

Bonusy bukmacherskie na start stanowią podstawę oferty promocyjnej bukmacherów. Przeznaczone są wyłącznie dla graczy rejestrujących po raz pierwszy konto u danego bukmachera. Zazwyczaj firmy proponują trzy opcje do wykorzystania:

Bonus depozytowy, którego istota polega na podwojeniu pierwszej lub kilku pierwszych wpłat na konto gracza, do określonej kwoty. Dla przykładu, jeżeli dokonujemy pierwszej wpłaty w wysokości 1000 złotych, to bukmacher dodaje od siebie drugie tyle, co oznacza, że w zakładach możemy obracać kwotą 2000 złotych. Oczywiście bukmacher wypłatę bonusu obwarowuje warunkami obrotu, po których spełnieniu, możemy wypłacić pieniądze. Zwykle możemy liczyć na podwojenie tylko pierwszej wpłaty, jednak niektóre firmy proponują dodatkowo bonus od drugiego, a nawet trzeciego depozytu.

Cashback czyli zakład bez ryzyka, to kolejna propozycja bonusowa dla nowych klientów. Polega na zwrocie stawki (do określonej kwoty np. 100 złotych), jeżeli nasz pierwszy zakład będzie nietrafiony. Podobnie, jak w przypadku praktycznie wszystkich bonusów, tutaj też obowiązują warunki obrotu. Dotyczy to sytuacji, gdy grając za wspomniane 100 złotych, trafimy nasz typ. W zależności od bukmachera wygraną musimy obrócić (od jednego do nawet kilku razy).

Freebety to kolejny rodzaj bonusu startowego, który często (na trochę innych warunkach) oferowany jest również stałym grającym. Frebeet to darmowe pieniądze na grę. Zwykle bukmacherzy nie oferują tutaj dużych kwot. Wartości freebetów oscylują między 20 -30 złotych i są przyznawane w zamian za założenie konta, bez konieczności angażowanie jakichkolwiek środków z naszej strony.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Należy stwierdzić, że oferta bonusowa bukmacherów, dla stałych graczy, nie jest tak obfita, jak promocje startowe. Co prawda zarejestrowani klienci, mogą liczyć na regularne propozycje bonusów, nie są one jednak tak wysokie, jak w przypadku ofert, o których wspomniano wcześniej. Stali gracze mogą liczyć przede wszystkim na:

Bonusy punktowe, loterie

W skrócie ich istota polega na premiowaniu osób regularnie typujących. Niektórzy bukmacherzy, jak Fortuna, Etoto czy Superbet w programach lojalnościowych, za każdą operację na koncie przyznają punkty, które następnie możemy wymieniać na darmowe zakłady lub nagrody rzeczowe. Często również bukmacherzy organizują loterie bądź inne formy promocji, w których gracze mogą brać udział.

Fortuna proponuje w zakładach Expert+ bonus do podziału nawet w wysokości 20 000 złotych pośród wszystkich, którzy poprawnie wytypowali cały kupon. Podobnie w STS, zakłady zagrane za minimum 15 złotych z czterema zdarzeniami o kursie minimalnym każdego z nich 1,5, jeżeli okażą się trafione, biorą udział w podziale 35000 złotowej puli.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Bonusy – grasz zyskujesz

Legalni Bukmacherzy doceniają klientów, którzy stale u nich obstawiają. Obok wspomnianych programów lojalnościowych możemy u wielu z nich liczyć na darmowe zakłady czy zwrot części postawionych środków. Przykładem takiej formy jest bonus „Bezpieczny kupon 5+” oferowany przez LVBET.

Jeżeli w naszym kuponie złożonym z 5 zdarzeń, jedno okaże się nietrafione, możemy otrzymać zwrot stawki do 50 złotych (minimalna stawka 20 złotych, kurs minimalny 3.0). U innych buków również możemy natknąć się na propozycje funkcjonujące na podobnej zasadzie,  w Fortunie zakład bezpieczny, czyli taki gdzie jeden nietrafiony tym na naszym kuponie AKO również daje wygraną (oczywiście odpowiednio niższą).

 

Bonusy procentowe, freebety i zakłady bez ryzyka

Kolejną formą doceniania stałych graczy, są bukmacherskie bonusy procentowe, polegające zazwyczaj na dołożeniu określonego procenta do ewentualnej wygranej. Na przykład, za trafiony kupon akumulowany, złożony z 5 zdarzeń bukmacher do wygranej dodaje 15%, lub za zawarcie zakładu w określone godzinie otrzymamy 10 procent więcej do wygranej (happy hours w Fortunie to 14% więcej do poprawnie wytypowanego zakładu).

Często możemy liczyć też na freebety (nie są one jednak zupełnie darmowe jak ten, który otrzymujemy w zamian za rejestrację konta, gdyż wymagają od nas wcześniej aktywnej gry u bukmachera) czy zakłady bez ryzyka cash-back. Te ostatnie proponowane są zwykle przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych, np. „postaw kupon złożony z 3 zdarzeń na Mistrzostwa Świata w Hokeju, jeżeli nie trafisz otrzymasz zwrot stawki”.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 3 Promocje bukmacherów 2023

Jak korzystać z bonusów bukmacherskich

Korzystanie z bonusów bukmacherskich jest proste. W ofercie, na stronie internetowej buka klikamy w zakładkę bonusy. Dokładnie czytamy warunki promocji, po czym, jeżeli zdecydujemy się wziąć w niej udział, klikamy „przyłącz się”. Należy zdawać sobie sprawę, że dodatkowe środki bukmacher przekazuje na konto bonusowe. Dopóki nie sprostamy określonym wymaganiom, nie możemy ich wypłacić.

Decydując się na bonus, należy próbować mądrze go rozegrać, dlatego warto przyznane środki rozłożyć na określony przedział czasowy oraz na większą ilość kuponów. Jeżeli mamy do dyspozycji włącznie z bonusem 2000 złotych, dobrze jest na przykład w ciągu miesiąca zagrać 20 kuponów po 100 złotych każdy. Zwiększy to nasze szanse na zrealizowanie warunków obrotu.

Również bonus freebet, choć jego wartość w porównaniu do bonusów depozytowych jest relatywnie niska, warto zagrać, rozkładając go na kilka kuponów, nawet jeśli jeden z nich przegramy, zawsze jest szansa go obronić pozostałymi zakładami.

 

Czy warto sięgać po bonus?

Niektóre powitalne bonusy bukmacherskie warte są naszej uwagi i zdecydowanie warto z nich korzystać. Są jednak też takie, które gracze (zwłaszcza początkujący) powinni omijać szerokim łukiem.

To czy warto skorzystać z bonusu, zależy w głównej mierze od warunków jego wykorzystania. Oferując dodatkowe środki, zwykle bukmacher wymaga od nas spełnienia szeregu warunków, zanim przyznane środki będzie można wypłacić:

 • Obrót- czyli wymóg postawienia bonusu (często także bonusu i wpłaconych środków) od jednego do nawet kilku razy
 • Minimum kursowe- to kolejnych częsty warunek. Bukmacher zastrzega, że środki bonusowe możemy przeznaczyć na typowanie kuponów z określonym kursem minimalnym np. 2.0
 • Czas na wykorzystanie- wspomnianego obrotu musimy dokonać w ustalonym przedziale czasowym

Zanim zdecydujemy się na któryś z bonusów, zawsze należy wcześnie sprawdzić warunki jego wykorzystania. Może okazać się tak, że choć bonus niezwykle atrakcyjnie wyglądający na banerze reklamowym na stronie buka, po głębszej analizie okaże się niewart zachodu, ze względu na ekstremalnie trudne do spełnianie warunki obrotu.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Uważać należy przede wszystkim na bonusy, w których bukmacher wymaga obrotu zarówno przyznaną kwotą, jak i własnymi środkami. Na przykład:

Buk proponuje zakład bez ryzyka o wartości 200 złotych. Wpłacamy kwotę, korzystamy z bonusu, gramy kupon za 200 złotych. Wygrywamy 600 złotych. Chętnie byśmy wypłacili nasze przecież pieniądze, ale okazuje się to niemożliwe, bo bukmacher, w warunkach wykorzystania bonusu zastrzegł sobie, że wygraną należy obrócić trzy razy na kupony z kursem minimalnym 2.0. Zanim więc będziemy mogli wspomniane 600 złotych przelać na własne konto, zmuszeni jesteśmy do grania kolejnych kuponów, co znacznie zwiększa ryzyko utraty środków.

Często okazać się może, że bukmacher, który oferuje darmowy zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych, z warunkiem jednokrotnego postawienia kuponu o kursie 2,0 ma lepszy bonus, niż ten, który w zamian za 500 złotych na zakład bez ryzyka, po trafieniu, wymaga sześciokrotnego postawienia całej, wygranej puli.

Podobnie ma się sytuacja z bonusami depozytowymi, gdzie bukmacher podwaja pierwszą wpłatę. Jeżeli w warunkach obrotu zastrzega konieczność kilkukrotnego postawienia zarówno własnych, jak i bonusowych środków, należy bardzo mocno przemyśleć opłacalność takiej promocji i oszacować szanse na spełnienie warunków.

Wśród bonusów na start, są jednak takie, po które warto sięgać bez zastanowienia. Mowa o freebetach, czyli darmowych środkach na grę. Nie angażujemy w nich własnych pieniędzy i nawet w razie przegrania nic nie tracimy. Dla przykładu w Fortunie możemy skorzystać z freebetu o wysokości 20 złotych. Warunki obrotu, to konieczność jednokrotnego postawienia darmowych środków bez wymogu kursowego. Nic lepszego nie znajdziemy, trafisz, masz darmowe środki na dalszą grę, jeśli nie to i tak nie ryzykowałeś swoimi pieniędzmi.

Z bonusów bukmacherskich warto korzystać pod warunkiem dokładnego przestudiowania warunków, o których wspomniano wyżej. Dokładna ich analiza oraz ocena szans na wykorzystanie to podstawa przed podjęciem decyzji o wybraniu bądź odrzuceniu bonusu. Zasada ta nie dotyczy wspomnianego wyżej freebetu na start.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 4 Promocje bukmacherów 2023

Ranking bonusów bukmacherskich

Bonusy na start za rejestrację

 1. Fortunawww.efortuna.pl
 • Frebeet za rejestrację 20 złotych bez wymogu kursowego. Konieczność zagrania jeden raz w ciągu 7 dni
 • Zakład bez ryzyka 130 złotych, podobnie jak w przypadku freebetu brak wymogu kursowego i konieczność jednokrotnego obrotu.
 • Bonus depozytowy do 1000 złotych. Konieczny 4 razy obrót, kupony akumulowane, z kursem minimalnym na pułapie 1,6. Czas na obrót 30 dni.

Należy stwierdzić, że choć Fortuna nie oferuje najwyższych bonusów w odniesieniu do innych bukmacherów, to warunki obrotu u tego bukmachera są zdecydowanie najkorzystniejsze, stąd też pierwsze miejsce w rankingu bonusów powitalnych.

 1. STSwww.sts.pl
 • Darmowy zakład za założenie konta 100 złotych
 • Do 1500 złotych za wpłaty na konto gracza
 • Bonus na Betgames i wirtualne zakłady.
 1. LVBETwww.lvbet.pl
 • 20 złotych bez depozytu na start, z koniecznością dwukrotnego obrotu kuponami z kursem 2.0
 • Bonus od pierwszej wpłaty do 1000 złotych, konieczność czterokrotnego obrotu, kurs 2.0
 • Bonus od drugiej wpłaty do 500 złotych, warunki obrotu 3razy obrót, kurs 2.0

U tego buka nie znajdziemy niestety zakładu bez ryzyka, ale możliwość skorzystania z premii za dwa depozyty, równoważy jego brak. LV BET przebojem wdarł się na rynek zakładów bukmacherskich i na pewno jeszcze sporo w następnych sezonach namiesza. Już teraz w różnych rankingach, oceniany jest najwyżej w kategorii najlepszy bukmacher internetowy.

 1. Superbetwww.superbet.pl
 • Za założenie konta 20 złotych na grę, z koniecznością obrotu i po wpłacie
 • Bonus od wpłaty do 200 złotych. 2 razy obrót (uwaga, zarówno środki z bonusu jak i własne) minimum kurs to 1,8.
 • Cashback 3500 złotych dla dokonujących pierwszego depozytu.
 1. Forbetwww.forbet.pl
 • Zakład bez ryzyka 100 złotych, cztery razy obrót, kurs kuponów 2.0
 • Bonus od wpłaty obejmuj trzy kolejne depozyty od pierwszej 100% do 1000 złotych od drugiej 75% do 500 złotych i od trzeciej 50% do 500 złotych. U tego bukmachera, po spełnieniu określonych warunków możemy też liczyć na 100 złotych na freebety.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bukmacher bez depozytu na start

Jak już wspomnieliśmy, bonusem, po który warto sięgać bez zastanowienia, są freebety, czyli darmowe środki na grę przyznawane przez bukmachera w zamian za rejestrację konta. Ważne jest to, że wykorzystanie freebetu nie jest uzależnione od dokonywania żadnych wpłat ze strony typera. Gdzie zatem szukać tego rodzaju promocji i która z nich jest najkorzystniejsza?

 1. Fortuna– 30 złotych bez depozytu na start, bez wymogu kursowego typowanego kuponu. Środki wystarczy postawić tylko raz . To najłatwiejszy do zrealizowania ze wszystkich bonusów bez wpłaty na start
 1. LVbet – 20 złotych, konieczność zagrania dwa razy kuponami z kursem 2.0. Identyczne warunki jak w Fortunie, jednak niższa wartość freebetu.

Bez względu na warunki obrotu, każdy z freebetów wart jest próby wykorzystania ze względu na brak konieczności wpłacania na konto gracza własnych pieniędzy. Mimo że kwoty oferowane przez buków w freebetach na start nie są oszałamiające to najłatwiej je rozegrać.

Często też wartość freebetu można nieco podwyższyć, podając w trakcie rejestracji kod promocyjny, który można bez problemu odnaleźć w internecie, często nawet na oficjalnych fanpageach bukmacherów w mediach społecznościowych.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 2023 roku!

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 5 Promocje bukmacherów 2023Zakład bez ryzyka przegranej jest podobny do promocji bukmacherskiej od depozytu. Dzisiaj na rynku legalnych bukmacherów online dwie spółki bukmacherskie oferują zakład bez ryzyka zwany również cashback. Jeśli jesteś pewny jakiegoś zdarzenia, a nie posiadasz dalej rachunku u bukmachera to zakład bez ryzyka jest najwłaściwszą opcją z jaką zdołasz rozpocząć typowanie.

Jednym słowem promocja polega na tym, iż początkowy zaryzykowany przez Ciebie kupon nie będzie stracony jeśli okaże się chybiony, czyli typując np.600 zł ryzykujesz jedynie stratę kwoty podatku, który w Kraju wynosi 12% – na kuponie za 110 zł będzie to 13,20 zł.
Aczkolwiek jeśli wytypujesz należycie wybrane wydarzenia otrzymasz wygraną. Proste! Jak widzisz może przynieść to wiele korzyści.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane