Betclic.pl

Dadał Buker

Bukmacher internetowy Betclic.pl w Polsce kojarzony jest bardzo dobrze przez całą rzeszę nie tylko graczy zakładów bukmacherskich ale i zwykłych kibiców sportowych. Bukmacher ten wszedł na polski rynek i dostał licencję stosunkowo niedawno bo w 2018 roku. Szeroka oferta zakładów sportowych, w tym zakładów live, a także możliwość oglądania meczów na żywo dzięki Betclic TV sprawiły, że bukmacher ten staje się jeszcze bardziej popularny na polskim rynku.

Przyczynia się do tego zapewne prosta obsługa strony internetowej, jak i liczne bonus jakie bukmacher oferuje nowym, a także stałym klientom.

KLIKNIJ PO KOD DZIĘKI KTÓREMU AKTYWUJESZ PROMOCJĘ

Podobnie jak inni bukmacherzy, także i on także oferuje specjalny bonus powitalny dla swoich nowych graczy. Jest nim BONUS CASHBACK, co oznacza, że jeśli przegrasz swój pierwszy zakład oddadzą Ci przegrane pieniądze.

Betclic.pl 1 Bukmacherzy online 2024

By skorzystać z powitalnej promocji najpierw należy założyć konto na www.betclic.pl. Czynność ta jest pozbawiona specjalnych wymogów. Po wejściu w formularz rejestracyjny należy wypełnić standardowe pola podając login, hasło, imię, nazwisko, adres itp. Po dokonaniu tych kroków wystarczy potwierdzić wszystko kliknięciem w link, który dotrze do użytkownika na rejestrowany adres e-mail i można zaczynać grę.

Zakład bez ryzyka

BetClic jako jeden z najbardziej popularnych bukmacherów na świecie jest już w Polsce. Jakie promocje i bonusy przygotował dla nas BetClic? Przekonajmy się!

Na jaki bonus mogą liczyć klienci Betclic? Z całą pewnością gracze będą mieli do dyspozycji bonus ccashback 500 zł. Bukmacher oferuje atrakcyjne wymogi obrotu wraz z minimalnym kursem niż u pozostałych konkurencyjnych firm bukmacherskich. BetClic przygotował dla swoich klientów kod promocyjny, który gwarantuje wyższy bonus powitalny. Przy rejestracji warto skorzystać z pola 'kod promocyjny 2019′wpisując hasło o treści: BETPL, który powiększy Twój pakiet startowy. Warto wspomnieć, że bonus uruchomi się również dla klientów rejestrujących się za pomocą aplikacji. Bukmacher oferuję nam także dodatkowe 100 zł za zaproszenie znajomego do gry oraz zakład bez ryzyka do 50 zł za mecz z polskiej Ekstraklasy.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

BetClic przygotował specjalny program VIP, który oferuje wiele ciekawych bonusów i promocji dla najbardziej aktywnych typerów. Co zrobić by otrzymać status VIP-a? Odpowiedź jest prosta: należy aktywnie korzystać z usług BetClic. Bukmacher dla najbardziej aktywnych graczy zagwarantuje różnego rodzaju nagrody np. bilety na spotkania piłki nożnej.

Cashback czyli zakład bez ryzyka to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji bukmacherskich, z której warto skorzystać. Każdy nowy gracz, który dokonał wpłaty przy pomocy przelewu lub karty bankowej, będzie miał możliwość postawić zakład bez ryzyka w BetClic aż do 550 zł.

Aby skorzystać z oferty cashback, należy postawić zakład na przynajmniej 3 wydarzenia. Zakład bez ryzykato świetna okazja by powiększyć saldo na swoim koncie bez obawy o stratę pieniędzy. W przypadku przegranej bukmacher zwraca całą postawioną sumę, bez dodatkowych opłat. BetClic przygotował również bonus mobilny, a dokładniej zakład bez ryzyka w wysokości 40 zł, dla graczy obstawiających zakłady przez urządzenia mobilne. Aby skorzystać z bonusu mobilnego należy postawić zakład przez telefon z minimalnym kursem @1.50.

Podsumowując zakład bez ryzyka to świetna oferta dla osób, którzy chcą powiększyć saldo na swoim koncie bez podejmowania ryzyka w obawie o stratę środków.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak odebrać bonus cashback?

Zarejestruj nowe konto w betclic.pl , upoważnia on do odbioru darmowego zakładu.

Następnym krokiem w stronę otrzymania bonusu jest złożenie pierwszej wpłaty. Minimalna kwota to 1 PLN.

W tym miejscu należy uczulić na jeden z punktów regulaminu, który mówi: środki muszą być wpłacone przy pomocy przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej. Następnie pozostaje już tylko gra na zakładach i obracanie bonusem wymagane przez regulamin jeśli przegramy pierwszy zakład i bukmacher nam przekaże bonus cashback na konto gracza.

A te nie są jakoś wybitnie trudne do spełnienia (obrót x 4 po kursie nie mniejszym niż 2.00) dlatego jeżeli nie mamy konta u tego bukmachera wirtualnego warto to zrobić choćby dzisiaj.

Dużym plusem i ułatwieniem promocji w Betclic jest fakt, że bonus dostaniemy od razu po dokonaniu przelewu na konto gracza i przegraniu pierwszego kuponu. Co znaczy, że z miejsca można w sposób dowolny dysponować gotówką na zakłady: stawiać inne zakłady, przelać pieniądze na inne sekcje na stronie.

Oferta Betclic.pl

Daniem głównym bukmachera są zakłady sportowe na piłkę nożną i tenis. Jednak to zbyt duże uproszczenie, bo Betclic w swojej ofercie posiada także zakłady na wiele innych dyscyplin sportowych tych bardziej znanych i mniej. Nie mniej jednak bukmacher ten stawia na futbol i tenis oferując szerokie rozwinięcia do licznych wydarzeń piłkarskich i tenisowych.

Oczywiście wszystko to dostępne jest także w opcji obstawiaj mecze na żywo i oglądaj je na Betclic TV. Bo to właśnie Betclic TV to największy atut tego bukmachera online.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Oczywiście są też inne jak wysokie kursy, bardzo fajna strona do zawierania zakładów i aplikacja mobile.

Opinia o Betclic i Betclic TV

Nadużyciem byłoby stwierdzenie, że ów legalny bukmacher internetowy ten oferuje zawsze najwyższe kursy na rynku, jednak zdarza się tak, że to właśnie w Betclic można spotkać najwyższy kurs na poszczególne zdarzenie. Uogólniając , jeśli chodzi o wysokość kursów to betclic.pl zalicza się do czołówki w tym względzie i tak pewnie zostanie bardzo długo – bo konkurencja dosyć mocno naciska na tego francuskiego bukmachera.

Możliwość stawiania zakładów już za 50 groszy, łatwy do odebrania bonus powitalny, a także prosta, przejrzysta strona internetowa i w miarę pomocny suport sprawiają, że Betclic poleca się początkującym graczom, którzy dopiero co zaczęli stawiać pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich.

Natomiast wysoka pozycja tego internetowego bukmachera w rankingu SBR świadczy o sile, stabilności, a także wypłacalności firmy.

Stąd bez strachu można w nim lokować swoje pieniądze, oglądać mecze w Betclic TV i obstawiać je online mobile czy na stronie www.

Warunki rejestracji i regulamin

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane