Czy warto obstawiać na Betclic.pl?

Dadał Buker

Betclic to naprawdę spoko bukmacher, prawda? Mają całkiem sporo fajnych promocji dla nowych graczy, co daje im przewagę nad innymi. No i ta opcja cashback, gdzie jak przegrasz pierwszy zakład, to dostajesz kasę z powrotem, to naprawdę fair podejście.

Ale to nie wszystko, bo mają też ten program VIP, który nagradza tych, którzy grają często. Jak już się wejdzie w grę, to można liczyć na dodatkowe bonusy, bilety na mecze i inne fajne rzeczy.

A co do ich oferty, no cóż, futbol i tenis są na topie, ale sporo innych sportów też się znajdzie. Ale dla mnie największym plusem jest Betclic TV. Oglądać mecze i stawiać zakłady jednocześnie? To dopiero wygoda!

Kursy też są na poziomie, a jak ktoś dopiero zaczyna, to minimum zakładu to nawet 50 groszy. To dla mnie mega plus, bo można poczuć klimat bez dużego ryzyka.

A opinie? No patrząc na rankingi i opinie innych graczy, wygląda na to, że Betclic jest na dobrej drodze. Stabilny, uczciwy i solidny – to ważne, żeby czuć się pewnie z takim bukmacherem.

Więc jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, gdzie zacząć swoją przygodę z zakładami online, to śmiało polecam Betclic.pl. Dobre kursy, fajne bonusy i sporo możliwości – czego chcieć więcej?

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane