Bukmacher z cashback

Dadał Buker

Wielu graczy zaczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi napotyka na pojęcia i określenia, których znaczenia nie tak łatwo można się domyśleć. Dziś omówimy jedno z nich, bukmacher z cashback.

Co to jest cashback?

Nie da się tego w dosłownym znaczeniu przetłumaczyć na język polski, ale można to ująć jako zakład bezpieczny lub zakład ubezpieczony. Mówiąc krótko, gdy obstawimy taki zakład, w razie naszej porażki bukmacher zwraca nam część, a w niektórych przypadkach nawet całość straconej stawki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

W zależności od bukmachera, cashback może być dodany do naszych środków bonusowych, po czym będzie jeszcze musiał ulec jedno lub kilkukrotnemu obrotowi, albo bezpośrednio do naszego depozytu, pozwalając na natychmiastową jego wypłatę.

Otrzymanie zwrotu nie jest jednak takie proste, bowiem  zakłady bukmacherskie z cashback podlegają pewnym zasadom, a u każdego bukmachera wygląda to nieco inaczej, warto więc uważnie wczytać się w regulamin takiej promocji. Wspólne dla wszystkich jest natomiast to, że nie dotyczą one całej jego oferty, a np. jedynie zakładów akumulowanych, albo jedynie przedmeczowych, często też określony jest minimalny kurs i minimalna, a także maksymalna, stawka na zakład.

 

Bukmacherzy z cashback

Niektórzy bukmacherzy oferują cashback wyłącznie przy rejestracji konta i zagraniu pierwszego zakładu, inni udostępniają go jako dodatkową promocję. Przyjrzyjmy się przykładowym ofertom.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Fortuna ma dla nas aktualnie do zaoferowania zakład bezpieczny dla graczy lubiących grać wiele zdarzeń na kuponie z wysokim kursem, jeżeli  przegramy i nie trafimy nie więcej, niż jedno spotkanie, przysługuje nam zwrot pięciokrotności postawionej przez nas stawki, ale w przypadku tak korzystnej promocji warunki są dosyć restrykcyjne – całkowity kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 100, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być większy niż 3,5, co zmusza nas do obstawienia sporej liczby spotkań, a jak wiadomo im ich więcej, tym większe prawdopodobieństwo naszej przegranej.

Podobny cashback, bo także na zakłady akumulowane proponuje nam LVbet.pl. Do końca roku, co poniedziałek, będziemy mieli szansę zwrotu do 50 zł, jeżeli postawiony przez nas kupon z pięcioma spotkaniami będzie zawierał nie więcej niż jeden błąd, a minimalny kurs kuponu będzie wynosił 3.0. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Zakłady bukmacherskie z cashback to opcja stosunkowo nowa na polskim rynku, nie każdy bukmacher posiada ją w swojej ofercie, ale możemy być pewni, że wcześniej czy później się to zmieni, gdyż możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za chybiony kupon to coś, co przyciąga każdego gracza. Miejmy więc oczy otwarte i bądźmy na bieżąco, żeby nie przegapić żadnej okazji na wyciągnięcie gotówki od bukmachera.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Betclic z cashback

Legalny bukmacher Betclic to cieszący się popularnością europejski bukmacher online. Dzisiaj ponad 9 milionów graczy korzysta z pokaźnej propozycji zakładów wzajemnych Betclic. Prócz Polski, organizacja z Francji działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii a także Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher online prowadzi działalność na bazie o licencji uzyskanej konkretnym państwie, żeby gracz miał pewność, iż typowanie na stronie www.betclic.pl jest kompletnie zgodne z przepisami.

Zakłady mobile Betclic

Bukmacher mocno angażuje się w rozwój aplikacji na komórki. Równolegle na Androidzie jak i na iOS aplikacja robi odczucie banalnej a użytkowanie jej nie przynosi właściwie żadnych kłopotów nie tylko obeznanym użytkownikom, jednakowoż i osobom, jakie rozpoczynają obstawiać spotkania przez internet.

Z pułapu aplikacji posiadamy dostęp do wszelkich funkcjonalności portalu, co określa Betclic w porównaniu do kolejnych organizacji bukmacherskich istniejących w naszym kraju. Mając oprogramowanie na komórce zapewnia to nam opcję nie tylko obstawiania meczów, lecz i oglądania meczów na żywo, najlepszych wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Bonus powitalny Betclic

Betclic.pl oferuje najbardziej opłacalny bonus po rejestracji w Polsce w postaci – 550 pln cashbacku od pierwszego zakładu. Innymi słowy, że jeśli Twój pierwotny zakład będzie chybiony, wtedy na Twoje konto bukmacher wręczy Ci jego stawkę minus 12% podatek.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Wskutek tego, ażeby całkowicie wyczerpać bonus i zdobyć zwrot (to jest cashback) kasy w kwocie 550 pln, trzeba postawić kuponik za 568 zł. By zrealizować wygrane bonusowe zdobyte w formie cashbacku, trzeba obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady wzajemne w Betclic

Atrakcyjnym rozwiązaniem, patrząc od strony obstawiającego, jest opcja Multi+. Bieżący bukmacher online na blankiecie z 4 meczami uiści 50% daniny, a na zakładzie z 5 meczami wsio.
W dodatku im więcej meczów dołożysz do kuponiku, tym bardziej możesz uzyskać. Przy więcej niż 12 wydarzeniach, bukmacher online dorzuca aż 50% do wygranej.

Oferta zakładów u bukmachera jest niezwykle zasobna. Nie licząc oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najatrakcyjniejsze ligi Europy czy wielkoszlemowe zawody tenisa, w ofercie przedsiębiorstwa natrafimy też zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe plus mniej atrakcyjne w Polsce, jak na przykład dart, baseball, golf snooker bądź wyścigi konne.

Z trudem odszukać dyscyplinę, jakiej ten bukmacher internetowy nie miałby w ofercie. Nie brak też bukmacherskich zakładów specjalnych oraz typowo rozrywkowych, jak na to kto będzie głową państwa w Polsce po kolejnych wyborach.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W Polsce esport rozkręca się niesłychanie mocno i to widać. Wie o tym również Betclic i dostarcza możliwość obstawiania meczy w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends lub Dota.
Typujący będą radzi z kursów, ponieważ te w zestawieniu do innych istniejących na polskim rynku firm bukmacherskich wyglądają na wyższe.

W Betclic da się sięgnąć po Cashout, to znaczy dyspozycja prostszego rozliczenia kuponu – przed zamknięciem wszystkich wydarzeń z kuponu. Kwota wygranej będzie właściwie kalkulowana zależnie od liczby meczów pozostałych na blankiecie a także ich kursu.

Betclic wspomaga lokalny sport

Bardzo dobrze wygląda współpraca z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic ratyfikował umowę. Bukmacher internetowy jest aktualnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest również głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice plus oficjalnym donatorem zdobywcy Pucharu oraz Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko pokazuje, iż Betclic aktualnie od samego startu chce silnie promować się pośród polskich kibiców.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Spotkania w trakcie w Betclic TV

Jak wcześniej wtrąciłem Kibice sportu mają możliwość oglądania najważniejszych spotkań jak na przykład: pojedynki w NBA – w części PlayOff, spotkania Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także bez liku największych tenisowych turniejów.

Depozyty a także wypłaty wygranych

W Betclic możesz zrobić depozyt już od 1 pln. Dowolna z procedur finansowych, a zatem w podobny sposób wpłata, jak i wypłata, są darmowe. Gracz pragnący dostarczyć gotówkę może użyć platformy Przelewy24, przez co pieniądze w mig znajdą się na koncie w portalu do przyjmowania kuponów. Naturalnie, można też posłużyć się kartą do konta bankowego.

Czy warto obstawiać w Betclic?

Betclic to mający koncesję w Polsce bukmacher online, jaki proponuje w tej chwili na dzień dobry co niemiara ciekawych rozwiązań, jakie z perspektywy typującego są w stanie zaznaczyć się jako nadrzędne. Walorami zostaną z pewnością: apka mobile, solidne kursy i oferta Multi+. Warto by sprawdzić rzeczonego międzynarodowego buka też dla bonusu na początek, którego w naszym Kraju na takich warunkach nikt nie udzielał.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane