Bonusy w BETFAN – Odbierz 200% na start!

Dadał Buker
Bonusy w BETFAN

Witaj w BETFAN! Jeśli jesteś gotowy na ekscytującą przygodę z zakładami sportowymi, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Odbierz aż 200% bonusu od pierwszej wpłaty, co daje Ci możliwość uzyskania aż 300 zł na grę! Zastanawiasz się, jak to działa? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak zdobyć swój bonus

Wpłata 100 zł lub więcej

Aby skorzystać z tego hojnego bonusu, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto BETFAN. Jeśli wpłacisz co najmniej 50 zł, otrzymasz bonus 200% do 100 zł. Jednak prawdziwa gratka czeka na Ciebie, jeśli zdecydujesz się wpłacić 150 zł lub więcej. Wtedy otrzymasz pełne 200% bonusu do 300 zł!

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Otrzymanie środków bonusowych

Gdy tylko dokonasz wpłaty, środki bonusowe trafią na Twoje konto automatycznie po zatwierdzeniu transakcji. To oznacza, że możesz od razu rozpocząć swoją przygodę z BETFAN z dodatkowymi środkami do gry.

Czas na rozegranie bonusu

Masz aż 14 dni na odblokowanie i wykorzystanie całego bonusu. To wystarczająco dużo czasu, abyście wykorzystać te dodatkowe środki na zakłady sportowe. Pamiętaj jednak, że po upływie tego terminu bonus wygaśnie, a środki bonusowe na Twoim koncie zostaną wyzerowane.

Jak odblokować bonus

Odblokowanie bonusu jest proste. Wystarczy, że wykorzystasz środki znajdujące się na Twoim saldzie głównym, zawierając dowolny zakład lub zakłady. Musisz jednak pamiętać, że zakłady systemowe oraz zakłady na Gry Karciane nie kwalifikują się do odblokowania bonusu. Wszystkie kupony muszą być zawarte z salda głównego.

Warunki wypłaty

Aby środki bonusowe można było wypłacić, musisz zagrać za równowartość bonusu. Możesz to zrobić, stawiając jeden kupon na całą kwotę bonusu lub wiele mniejszych kuponów. Na każdym kuponie zawartym za środki bonusowe muszą znaleźć się co najmniej 2 zdarzenia, a kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 3.0.

To jedyne warunki, które musisz spełnić, reszta pozostaje w Twoich rękach. Pamiętaj tylko, że na kuponie zawartym za bonus nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty Matchday Boost ani Gry Karciane. Kupony systemowe również nie wchodzą w grę.

betfan-bonus-na-start

Szczegóły bonusów

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji na temat bonusów, nie musisz się martwić. W Panelu Gracza, który znajdziesz po zalogowaniu się do swojego konta, dostępne są wszystkie niezbędne informacje dotyczące obrotu bonusem. Kliknij na swoje inicjały w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz „Bonusy i freebety,” aby uzyskać wszystkie potrzebne szczegóły.

Jeśli jednak wciąż masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień, nasze Biuro Obsługi Gracza jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami poprzez czat lub mailowo na adres: bog@betfan.pl. Nasze konsultanci są dostępni codziennie od 8:00 do 23:00, gotowi, aby Ci pomóc.

Zacznij swoją przygodę z WWW.BETFAN.PL już dziś, wykorzystaj bonus 200% i ruszaj z jeszcze większym kapitałem na zakłady sportowe.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane