Kto wygrywa nasz ranking legalnych bukmacherów?

Dadał Buker

W naszym kraju swoje usługi w legalny sposób (a zatem taki zakładający posiadanie licencji od Ministerstwa Finansów) świadczy kilkunastu operatorów bukmacherskich i choć pośród nich znaleźć możemy podmioty o ogromnym, przeszło dwudziestoletnim doświadczeniu, nie brakuje tam również „nowicjuszy”.

Konkurencja jest ogromna, a wybór (z perspektywy obstawiającego) – naprawdę duży. Jak go dokonać, by zyskać jak najwięcej, a przy okazji dać sobie dostęp do najatrakcyjniejszych kursów oraz bonusów powitalnych? Pomoże w tym nasz ranking legalnych bukmacherów w Polsce i po prostu godnych zaufania.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak wygląda nasz ranking legalnych bukmacherów…

Nasz ranking legalnych bukmacherów skupia się przede wszystkim na tych operatorach, którzy wychodzą do typerów z jak najszerszą ofertą na spotkania w obrębie wielu zróżnicowanych dyscyplin. Ważnym kryterium był dla nas bonus powitalny dla nowych graczy – zwróciliśmy jednak uwagę również na programy lojalnościowe, kursy bukmacherskie na popularne spotkania oraz aplikacje mobilne, które w dzisiejszych czasach są czymś absolutnie wymaganym.

1. Fortuna

Fortuna to operator z ogromnym doświadczeniem na polskim rynku bukmacherskim. Typerów zachęca do obstawiania bardzo szeroką ofertą na popularne dyscypliny sportowe i niezwykle konkurencyjnymi kursami, w szczególności w obrębie 1. Ligi Polskiej, której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem.

Nasz ranking legalnych bukmacherów – legalnych zdobył nie tylko ofertą na zakłady, ale też bardzo dobrze zorganizowanym programem lojalnościowym, dzięki któremu z każdym zakładem gromadzimy punkty, które później jesteśmy w stanie wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Na uwagę zasługuje też bonus powitalny, dający 20 złotych freebetu (w postaci punktów we wspomnianym programie), 600 złotych bezpiecznego zakładu i mnóstwo promocji na różne wydarzenia. Warto wspomnieć też o dobrze zorganizowanej aplikacji mobilnej firmy, z mnóstwem ciekawych funkcjonalności oraz pełną ofertą znaną z jej głównego serwisu internetowego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

2. STS

STS to operator, którego współcześnie uważa się na największego na polskiej scenie bukmacherskiej. Nasz ranking legalnych bukmacherów okupuje na pewnym 2 miejscu – 2 miejsce wygrał przede wszystkim przejrzystością swojej oferty. W jej ramach nowi użytkownicy mogą liczyć na 1500 złotych bonusu od pierwszej wpłaty (stanowiącego jej równowartość i koniecznego do obrócenia na czytelnych warunkach).

STS pokrywa wszystkie spotkania w ramach najpopularniejszych dyscyplin i rozgrywek – oferuje też dostęp do innowacyjnych usług pokroju Betgames czy Sportów Alternatywnych, których próżno jest szukać u większości konkurentów.

Daje też dostęp do świetnie działającej aplikacji mobilnej z powiadomieniami push, możliwością zarządzania saldem i szybkiego składania zakładów oraz wieloma innymi funkcjami.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

3. Superbet

Choć Superbet istnieje na rynku najkrócej z całej trójki operatorów, w naszym rankingu bukmacherów legalnych i godnych polecenia, wychodzi do swoich klientów z bardzo ciekawą ofertą.

Jest ona szeroka i mocno konkurencyjna, dostępna do obstawiania zarówno w modelu przedmeczowym, jak i na żywo. Bukmacher słynie z przejrzystości swojego interfejsu, którą przenosi również na swoją aplikację mobilną.

Ta daje dostęp do pełni funkcjonalności głównego serwisu – szybki, wygodny, z każdego miejsca na świecie. Betclic swój bonus powitalny skupia w ofercie Cashback, zwracając nawet 3500 złotych za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Firma często organizuje również turnieje typerskie, ale i promocje okazjonalne, najczęściej związane ze startem sezonów w najpopularniejszych rozgrywkach.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Podsumowanie

Jak pokazał zamieszczony powyżej ranking legalnych bukmacherów, chcąc typować spotkania sportowe w ramach naszej ulubionej dyscypliny mamy szeroki wybór operatorów, u których możemy to robić.

Pamiętajmy, że nic nie ogranicza nas do korzystania z oferty jednego – zawsze możemy założyć konto u kilku, by zawsze mieć dostęp do najatrakcyjniejszej oferty na konkretne spotkanie sportowe.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane