Strategia gry na zakładach bukmacherskich

Początkujący gracz zaczynający typować mecze u bukmachera sporo słyszy na temat strategii bukmacherskiej. Co to są te strategie bukmacherskie i jak je przygotować …

Typując mecze z pewnością mamy jakiś cel. Często są to emocje, nie stawiamy wtedy dużych kwot. Liczy się adrenalina i przy dobrych wyborach kilka złotych zysku w ciągu miesiąca. Jest jednak inna grupa ludzi, którzy przeważa nad wszystkimi innymi i są to osoby, które chcą czerpać zyski z typowania meczów.

Aby w ogóle myśleć o wygrywaniu należy mieć plan, czyli strategie. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ bez tego nasze wyniki będą marne.

Strategia bukmacherska

Po pierwsze musimy zastanowić się nad tym co zamierzamy typować. Oczywistym jest, że nie będziemy dobrzy we wszystkich dyscyplinach sportowych, nawet jeśli będziemy się podpierać typami innych graczy.

Warto wyodrębnić swoje specjalizacje. Kiedy już to zrobimy przechodzimy do kolejne ważnej kwestii jaką są pieniądze.

Na początek potrzebujemy oczywiście wkład własny. Ile? To zależy indywidualnie od gracza. Mimo wszystko dobrze jest mieć to 100-200 złotych. Poza tym zakładając nowe konta u bukmachera możemy liczyć zazwyczaj na bonus na start, który na początku może być dla nas równie ważny.

Ważne jest jaką strategię obierzemy jeśli chodzi o samo stawkowanie.

 

Czy będzie to gra systemem? A może płaska stawka?

Warto się nad tym zastanowić jeszcze przed pierwszym typowaniem meczu, ponieważ zmieniając tą strategię podczas meczów możemy szybko stracić wszystkie zarobione pieniądze i wkład własny. Strategia to inaczej cel, plan. Jak każdy z nas życiu na swoje cele do których dąży.

Dzięki temu wiemy dokładnie co mamy robić i nie gubimy się podczas owych czynności. Wiemy do czego dążymy, dlatego nawet podczas porażki nie załamujemy się i nadal wspominajmy swoją strategię gry, plan. Z uwagi na fakt, że obstawiając mecze mamy do czynienia z pieniędzmi to warto owe cele sobie wypisać na kartce i do nich dążyć.

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Dzięki temu będziemy wiedzieli na jakie mecze zważać uwagę i ile pieniędzy możemy na nie przeznaczyć. Jeśli nie posiadamy strategii bukmacherskiej to z pewnością nie traktujemy zakładów bukmacherskich na poważnie i musimy liczyć się na przeżywanie kolejnych porażek niżeli zwycięstw.


Dodaj komentarz